Fotowoltaika Słupsk Firmy

W naszej bazie posiadamy już 41 firmy z miasta Słupsk. Wszystkie firmy oferują montaż i sprzedaż Fotowoltaiki dla klientów z Słupsk. Dzięki nam klienci złożyli już 13003 ofert naszym zleceniodawcom z Słupsk. Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Sprzedawców Fotowoltaiki w 2022 r. z Słupsk.

Średnia ocena sprzedawców fotowoltaiki w Słupsk wynosi 4.50 na podstawie 390 opinii.

Montaż paneli fotowoltaicznych Słupsk z dojazdem

Fotowoltaika Słupsk Firmy Ranking

10

Vosti Produkty wysokiej jakości

Vosti jest firmą, która zbiera recenzje pozytywne wśród klientów. Ci ją na pewno cenią za bardzo pomocną obsługę, jak i sprawną realizację inwestycji.
10

PV Poland Jedna z lepszych ofert

Firma PV Poland zajmuje się szeroko pojętą fotowoltaiką. Wyróżniają się przeprowadzaniem profesjonalnego oraz bezpłatnego audytu fotowoltaicznego, które to wskaże ile może możemy dzięki fotowoltaice zaoszczędzić.
9

Sunday Polska Jedna z popularnijeszych firm w Polsce

Z usług tej firmy skorzystały już setki bardzo zadowolonych klientów. Co powinniśmy wiedzieć o tej firmie? Poznajmy wszelkie szczegóły.
10

Stilo Energy Wartościowa firma godna zaufania

Wśród zalet należy wymienić: doświadczony zespół instalatorów, wykorzystanie mikroinwerterów, pomoc w uzyskaniu dopłat to instalacji fotowoltaicznej, wysokowydajne podzespoły, dogodne formy finansowania inwestycji, jak i 25 lat gwarancji na samą efektywność paneli oraz 12 lat gwarancji na falownik
8

Brewa Szybko ROZWIJAJĄCA się firma

Fotowoltaika Brewa jest z całą pewnością dobrym rozwiązaniem, jeśli poszukujemy idealnego balansu pomiędzy jakością i ceną.
8

Alians OZE Bardzo popularna i solidna firma

Firma Alians OZE może się pochwalić współpracą z naprawdę wieloma biznesowymi partnerami z obszaru w zasadzie całej Polski.
7

Energa Jedna z największych firm w Polsce

Energa jest kolejnym już energetycznym gigantem. Jednak pod swoją marką także oferuje zakup, jak i montaż instalacji fotowoltaicznych. 
7.5

Aura Energia Autoryzowany partner oze

Aura Energia specjalizuje się w szeroko pojętej branży energii odnawialnej realizując duże projekty dla klientów indywidualnych jak i firm.
8.5

PVGE Tarnów 12 lat doświadczenia

Fotowoltaika od PVGE Tarnów wyróżnia się trzydziestoletnim okresem gwarancyjnym na moc fotowoltaicznych modułów.
8

E.ON Foton Ponad 25000 klientów

Kto się zdecyduje na usługi firmy E.ON Foton może liczyć na każdym etapie inwestycji na fachową pomoc.
8.5

Soltech Energy Firma Soltech Energy od 2015 na polskim rynku

Korzystając z oferty wykonawcy otrzymujemy instalację gotową “pod klucz”. Warto to zatem wziąć pod uwagę.
8.5

Synergio Synergio oferuje szereg usług

Synergio jest firmą, która działa w branży odnawialnych źródeł energii od wielu lat i w tym czasie zdobyła zaufanie tysięcy klientów z całego kraju.
6

Zielony Ryś Jedna z nowych firm na polskim rynku

Zielony Ryś oferuje wstępną konsultację ze specjalistą, dzięki której przed decyzją o instalacji można ją dokładnie przemyśleć i przeanalizować.
8.5

Gaia Solar Oferta najnowszych technologii

Gaia Solar przez lata swojej działalności zdobyła sobie wiele pozytywnych opinii wśród klientów z całego kraju. 
9

MySol Rozbudowana oferta

Firma MySol oferuje swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, które chcą wprowadzić ekologiczne rozwiązania w swoim domu.
8

Columbus Energy Najbardziej medialna firma w polsce

Columbus Energy to ogromne doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy, którzy służą poradą i zapewniają profesjonalny montaż w najkrótszym możliwym terminie.
6.5

Hymon Jedna z Lepszych ofert

Ogromną zaletą firmy Hymon jest jej rzetelność i to, jak bardzo jej klienci ją polecają. Kontaktując się z Hymonem, nie trzeba się martwić, że zostanie się wykorzystanym i zapłaci się więcej, niż powinno. 
7

Smartsolar Pompy ciepła w wysokiej jakości

Smartsolar jest instalatorem, która na rynku się wyróżnia ogromnym profesjonalizmem. Firma posiada ponad dwustu pracowników oraz handlowców. 
8.5

ML System Jedna z lepszych rozwiązań

Firma o nazwie ML System na rynku polskim działa nieprzerywanie od kilkunastu lat. Producent swoją historię budować zaczął w roku 2007. 
5.5

Grodno Bardzo szybko rozwijająca się firma

Grodno jest jedną z lepiej znanych firm w Polsce. Firma ta wyrosła z niewielkiego oraz rodzinnego biznesu. W efekcie są przedsiębiorstwem o zasięgu ogólnopolskim. 
8

Strefa Energii Mocna lokalna firma

Strefa Energii to aż siedem lat doświadczenia w fotowoltaicznej branży oraz trzy tysiące zamontowanych instalacji.
6

Arago Bardzo szybk rozwijająca się firma

Fotowoltaika od firmy Arago jest gwarancją naprawdę nowoczesnego podejścia do klienta z uwzględnieniem takowej potrzeby.
8.5

Tauron Jedna z największych firm w polsce

Tauron jest jednym z największych gospodarczych podmiotów w kraju, a także największym sprzedawcą oraz dystrybutorem prądu
8.5

Esoleo Warto korzystać z usług firm

Esoleo oferuje nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne skierowane zarówno do odbiorców prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz rolników.
7.5

Helio Expert Warto zapoznać się z ofertą

Kompleksowa oferta Helio Expert skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, które pragną rozpocząć korzystanie z odnawialnych źródeł energii. 
9

Promika Solar Chętnie udzielają odpowiedzi na pytania

Największą zaletą firmy Promika Solar jest jej dobre oceny i ilość poleceń korzystających z jej usług ludzi. Pokazuje to kompetencje firmy i pozwala w pełni zaufać ofercie prezentowanej przez pracowników
8.5

Revolt Energy Firma bardzo popularna w polsce

Revolt Energy jest stosunkowo młodą marką, która jednak należy do podmiotu znanego oraz cenionego na polskim rynku.
7.5

Suntrio Warto poprosić o wycenę

Suntrio jest lokalnym instalatorem, który swoją działalność i siedzibę związał bezpośrednio z województwem warmińsko-mazurskim. 

Energia z paneli fotowoltaicznych dostarcza Słupsk darmowej energii. Nie tylko to, ale także zapewniają wystarczającą moc do obsługi wszystkich budynków w mieście. Panele wytwarzają również wystarczającą ilość energii elektrycznej, aby odsprzedać ją do sieci krajowej. To ogromna korzyść dla Słupska, ponieważ nie będzie musiał płacić za energię z innych miast i może ją wykorzystać na własne potrzeby. Stwarza to również wiele miejsc pracy w Słupsku, ponieważ ludzie będą musieli instalować, konserwować i płacić za panele fotowoltaiczne.

Panele fotowoltaiczne w Słupsku są dużą atrakcją turystyczną. Ponieważ wytwarzają prawie nieograniczoną energię ze słońca, przyjeżdża je zobaczyć wiele osób z całego świata. To przyciąga wielu ludzi, co oznacza, że ​​Słupsk uzyskuje większe dochody od turystów niż od zwykłych obywateli. Jest to szczególnie pomocne w przypadku obszarów w Słupsku, które otrzymują bardzo niewielkie dochody od zwykłych mieszkańców, a zamiast tego opierają się na turystyce.

Z drugiej strony instalacja i konserwacja paneli fotowoltaicznych wymaga dużo czasu i wysiłku. Panele wymagają stałej konserwacji z powodu uszkodzeń atmosferycznych i wyrywania ich przez ptaki. Może to powodować problemy, ponieważ ptaki mogą niszczyć przewody elektryczne, prowadząc do przerw w dostawie prądu. Dodatkowo do pracy wymagają specjalnego sprzętu i muszą być chronione przed uszkodzeniami atmosferycznymi przez obudowę.

Koszt paneli fotowoltaicznych jest zbyt wysoki, aby mógł sobie pozwolić Słupsk. Miasto ma ograniczony budżet i nie może sobie pozwolić na takie ogromne wydatki. Zamiast tego lepiej byłoby korzystać z tańszych i bardziej zrównoważonych metod wytwarzania energii, takich jak turbiny wiatrowe lub elektrownie gazowe. Obie te metody są znacznie tańsze niż wykorzystanie paneli słonecznych i są znacznie bardziej zrównoważone, ponieważ nie wymagają żadnej konserwacji po zainstalowaniu.

Ogólnie rzecz biorąc, miasto Słupsk podjęło dobrą decyzję, instalując panele fotowoltaiczne, ponieważ zapewniają one bezpłatne energii, przyciągać turystów i tworzyć miejsca pracy. Są one jednak drogie, wymagają stałej konserwacji i generują niewielkie dochody ze względu na niski koszt w porównaniu z alternatywnymi metodami wytwarzania energii. Ważne jest, aby miasta znalazły zrównoważone sposoby wytwarzania darmowej energii, tak aby wszyscy z nich korzystali, a nie tylko czerpać pieniądze od obywateli pracujących w tej branży.

Fotowoltaika Słupsk - Najczęściej zadawane pytania przez klientów

Tak – na temat opłacalności (de facto – bardzo wysokiej) fotowoltaiki w Polsce przeczytasz zarówno w tekście dotyczącym podstaw technologii PV, jak i w innych artykułach zawartych w naszej bazie wiedzy.

Fotowoltaika nie jest aż tak kosztownym przedsięwzięciem, jakby się mogło wydawać. Sam montaż instalacji pozwala na oszczędności w zakresie energii, które dość szybko rekompensują koszt zakupu i zamontowania systemu. Dodatkowo istnieją rozmaite dotacje, pozwalające na uzyskanie środków nie tylko na montaż, ale także szkolenia rozwijające kompetencje w zakresie fotowoltaiki

Nie, to wytrzymałe urządzenia. Warto jednak uważać przy ich montażu (wtedy najłatwiej o uszkodzenia) – najlepiej czynność tę powierzyć certyfikowanemu instalatorowi.

Najpopularniejsze jest zamontowanie paneli PV na dachu – takie rozwiązanie spotyka się najczęściej. Istnieją także inne opcje – część systemów jest dostosowana do umieszczenia np. na elewacji, inne nadają się do postawienia po prostu na ziemi.

Cena paneli fotowoltaicznych Słupsk

Moc instalacjiCena bruttoCena z ulgą
termomodernizacyjną
Instalacja 5 kWp25 000 zł20 750 zł
Instalacja 6 kWp29 000 zł24 070 zł
Instalacja 8 kWp37 000 zł31 000 zł
Instalacja 10 kWp42 000 zł35 000 zł

Fotowoltaika w okolicy:

Fotowoltaika Pruszcz Gdański, Fotowoltaika Reda, Fotowoltaika Kościerzyna, Fotowoltaika Bytów, Fotowoltaika Ustka, Fotowoltaika Kartuzy, Fotowoltaika Człuchów, Fotowoltaika Puck, Fotowoltaika Miastko, Fotowoltaika Czersk, Fotowoltaika Władysławowo

Fotowoltaika Słupsk Firmy Opinie

Popularne frazy: ogniwo fotowoltaiczne cena Słupsk, farmy fotowoltaiczne Słupsk, panele fotowoltaiczne cena Słupsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here