W naszej bazie posiadamy już 23 firmy z miasta Kołobrzeg. Wszystkie firmy oferują montaż i sprzedaż Pomp ciepła dla klientów z Kołobrzeg. Dzięki nam klienci złożyli już 13003 ofert naszym zleceniodawcom z Kołobrzeg. Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Sprzedawców Pomp ciepła w 2022 r. z Kołobrzeg.

Średnia ocena sprzedawców pomp ciepła w Kołobrzeg wynosi 4.80 na podstawie 200 opinii. 

Montaż pomp ciepła Kołobrzeg z dojazdem do domu

Kołobrzeg Pompy Ciepła Wykonawcy i Montaż

10

Vosti Produkty wysokiej jakości

Vosti jest firmą, która zbiera recenzje pozytywne wśród klientów. Ci ją na pewno cenią za bardzo pomocną obsługę, jak i sprawną realizację inwestycji.
10

PV Poland Jedna z lepszych ofert

Firma PV Poland zajmuje się szeroko pojętą fotowoltaiką. Wyróżniają się przeprowadzaniem profesjonalnego oraz bezpłatnego audytu fotowoltaicznego, które to wskaże ile może możemy dzięki fotowoltaice zaoszczędzić.
9

Sunday Polska Jedna z popularnijeszych firm w Polsce

Z usług tej firmy skorzystały już setki bardzo zadowolonych klientów. Co powinniśmy wiedzieć o tej firmie? Poznajmy wszelkie szczegóły.
10

Stilo Energy Wartościowa firma godna zaufania

Wśród zalet należy wymienić: doświadczony zespół instalatorów, wykorzystanie mikroinwerterów, pomoc w uzyskaniu dopłat to instalacji fotowoltaicznej, wysokowydajne podzespoły, dogodne formy finansowania inwestycji, jak i 25 lat gwarancji na samą efektywność paneli oraz 12 lat gwarancji na falownik
8

Brewa Szybko ROZWIJAJĄCA się firma

Fotowoltaika Brewa jest z całą pewnością dobrym rozwiązaniem, jeśli poszukujemy idealnego balansu pomiędzy jakością i ceną.
8

Alians OZE Bardzo popularna i solidna firma

Firma Alians OZE może się pochwalić współpracą z naprawdę wieloma biznesowymi partnerami z obszaru w zasadzie całej Polski.
7

Energa Jedna z największych firm w Polsce

Energa jest kolejnym już energetycznym gigantem. Jednak pod swoją marką także oferuje zakup, jak i montaż instalacji fotowoltaicznych. 
7.5

Aura Energia Autoryzowany partner oze

Aura Energia specjalizuje się w szeroko pojętej branży energii odnawialnej realizując duże projekty dla klientów indywidualnych jak i firm.
8.5

PVGE Tarnów 12 lat doświadczenia

Fotowoltaika od PVGE Tarnów wyróżnia się trzydziestoletnim okresem gwarancyjnym na moc fotowoltaicznych modułów.
8

E.ON Foton Ponad 25000 klientów

Kto się zdecyduje na usługi firmy E.ON Foton może liczyć na każdym etapie inwestycji na fachową pomoc.
8.5

Soltech Energy Firma Soltech Energy od 2015 na polskim rynku

Korzystając z oferty wykonawcy otrzymujemy instalację gotową “pod klucz”. Warto to zatem wziąć pod uwagę.
8.5

Synergio Synergio oferuje szereg usług

Synergio jest firmą, która działa w branży odnawialnych źródeł energii od wielu lat i w tym czasie zdobyła zaufanie tysięcy klientów z całego kraju.
6

Zielony Ryś Jedna z nowych firm na polskim rynku

Zielony Ryś oferuje wstępną konsultację ze specjalistą, dzięki której przed decyzją o instalacji można ją dokładnie przemyśleć i przeanalizować.
8.5

Gaia Solar Oferta najnowszych technologii

Gaia Solar przez lata swojej działalności zdobyła sobie wiele pozytywnych opinii wśród klientów z całego kraju. 
9

MySol Rozbudowana oferta

Firma MySol oferuje swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, które chcą wprowadzić ekologiczne rozwiązania w swoim domu.
8

Columbus Energy Najbardziej medialna firma w polsce

Columbus Energy to ogromne doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy, którzy służą poradą i zapewniają profesjonalny montaż w najkrótszym możliwym terminie.
6.5

Hymon Jedna z Lepszych ofert

Ogromną zaletą firmy Hymon jest jej rzetelność i to, jak bardzo jej klienci ją polecają. Kontaktując się z Hymonem, nie trzeba się martwić, że zostanie się wykorzystanym i zapłaci się więcej, niż powinno. 
7

Smartsolar Pompy ciepła w wysokiej jakości

Smartsolar jest instalatorem, która na rynku się wyróżnia ogromnym profesjonalizmem. Firma posiada ponad dwustu pracowników oraz handlowców. 
8.5

ML System Jedna z lepszych rozwiązań

Firma o nazwie ML System na rynku polskim działa nieprzerywanie od kilkunastu lat. Producent swoją historię budować zaczął w roku 2007. 
5.5

Grodno Bardzo szybko rozwijająca się firma

Grodno jest jedną z lepiej znanych firm w Polsce. Firma ta wyrosła z niewielkiego oraz rodzinnego biznesu. W efekcie są przedsiębiorstwem o zasięgu ogólnopolskim. 
8

Strefa Energii Mocna lokalna firma

Strefa Energii to aż siedem lat doświadczenia w fotowoltaicznej branży oraz trzy tysiące zamontowanych instalacji.
6

Arago Bardzo szybk rozwijająca się firma

Fotowoltaika od firmy Arago jest gwarancją naprawdę nowoczesnego podejścia do klienta z uwzględnieniem takowej potrzeby.
8.5

Tauron Jedna z największych firm w polsce

Tauron jest jednym z największych gospodarczych podmiotów w kraju, a także największym sprzedawcą oraz dystrybutorem prądu
8.5

Esoleo Warto korzystać z usług firm

Esoleo oferuje nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne skierowane zarówno do odbiorców prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz rolników.
7.5

Helio Expert Warto zapoznać się z ofertą

Kompleksowa oferta Helio Expert skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, które pragną rozpocząć korzystanie z odnawialnych źródeł energii. 
9

Promika Solar Chętnie udzielają odpowiedzi na pytania

Największą zaletą firmy Promika Solar jest jej dobre oceny i ilość poleceń korzystających z jej usług ludzi. Pokazuje to kompetencje firmy i pozwala w pełni zaufać ofercie prezentowanej przez pracowników
8.5

Revolt Energy Firma bardzo popularna w polsce

Revolt Energy jest stosunkowo młodą marką, która jednak należy do podmiotu znanego oraz cenionego na polskim rynku.
7.5

Suntrio Warto poprosić o wycenę

Suntrio jest lokalnym instalatorem, który swoją działalność i siedzibę związał bezpośrednio z województwem warmińsko-mazurskim. 
8

FlexiPower GROUP Firma godna polecenia

Flexi Power Group jest instalatorem już z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii.
9

Erato Energy Mocno rozwija się w ostatnim roku

Erato Energy zajmuje się dobieraniem projektowaniem i montowaniem instalacji fotowoltaicznych.
8.5

Polenergia Polecamy zapoznać się z ofertą firmy

Polenergia to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich spółek energetycznych.

Pompy ciepła to świetny sposób na ogrzanie się zimą. To także niezawodny sposób na ogrzanie domu w chłodniejsze dni. Pomimo pewnych obaw, maszyny te są mądrą inwestycją w Twój dom i należy je rozważyć przy zakupie. Jednak instalacja pompy ciepła może być kosztowna i może być droższa w eksploatacji niż tradycyjne piece. Mimo to pompy ciepła zapewniają niezawodny i oszczędny sposób ogrzewania domu.

Jedną z głównych zalet pomp ciepła jest to, że są niezwykle energooszczędne. Według nationalgeographic.com zużywają nieco ponad jedną trzecią energii zużywanej przez tradycyjne piece. To sprawia, że ​​są doskonałym wyborem, jeśli masz starsze okablowanie lub ograniczone zasoby energii. Dzięki temu są również doskonałym wyborem, jeśli chcesz zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i walczyć z globalnym ociepleniem. Poza tym są łatwe w instalacji i utrzymaniu, więc nie powinieneś mieć problemów z samodzielną opieką.

Pompy ciepła są również doskonałym wyborem dla osób mieszkających na obszarach o chłodniejszych zimach. Dzieje się tak, ponieważ zapewniają one stałe ciepło przez cały rok. Włączają się tylko wtedy, gdy na zewnątrz robi się naprawdę zimno, co pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania w sezonie zimowym. Ponadto są niezwykle wydajne, więc nie powinieneś mieć problemów z opłacaniem rachunków za ogrzewanie za pomocą tej maszyny. Wreszcie, są one łatwe w instalacji i utrzymaniu, więc nie powinieneś mieć problemów z samodzielną ich pielęgnacją.

Chociaż pompy ciepła są doskonałym wyborem dla wielu osób, mogą być dość drogie z góry. Wynika to z wysokich kosztów początkowych oraz ciągłej konserwacji wymaganej dla maszyny. Aby to zrekompensować, niektórzy wolą sfinansować swoją maszynę pożyczką z banku. Nie jest to jednak bez kosztów, ponieważ oprocentowanie takich pożyczek może często być wyższe niż to, co płacisz miesięcznie za energię elektryczną i gaz.

Ogólnie rzecz biorąc, pompy ciepła są niezawodnym i opłacalnym sposobem na ogrzanie domu w miesiącach zimowych. Mogą być dość drogie na początku i wymagają ciągłej konserwacji, ale mogą z czasem zaoszczędzić pieniądze dzięki niskim kosztom eksploatacji. Aby to zrekompensować, niektórzy ludzie wolą sfinansować swoją maszynę pożyczką z banku lub zainwestować w opcję finansowania systemu od dostawcy usług komunalnych. Jednak opcje te nie są bez kosztów, ponieważ oprocentowanie takich pożyczek często może być wyższe niż to, co płacisz miesięcznie za prąd i gaz. Aby mieć pewność, że jesteś na równych warunkach finansowych, ważne jest, aby uwzględnić cenę energii elektrycznej i gazu podczas obliczania, ile ostatecznie zapłacisz za usługę pompy ciepła.

Kołobrzeg Pompy Ciepła Opinie i Ranking Firm

Doborem pompy ciepła, powinni zająć się profesjonaliści, ponieważ podczas doboru trzeba uwzględnić takie wartości jak zapotrzebowanie na ciepło budynku uwzględniając powierzchnię całkowitą, rodzaj instalacji na jakiej ma pracować pompa, straty energii w budynku, a także preferencje dotyczące ilość c.w.u.

Pompa ciepła to system, który tylko około 20% energii pobiera z energii elektrycznej reszta 80 % są to źródła odnawialne. Prąd potrzebny jest do uruchomienia sprężarki oraz grzałki elektrycznej.

Pompa ciepła jest urządzeniem, którego sprawność jest znacznie większa na odbiornikach niskotemperaturowych. Decydując się na grzejniki niskotemperaturowe lub ogrzewanie podłogowe, dajemy sobie szanse na wyższe parametry sprawności pompy ciepła co przekłada się na niższe rachunki w przyszłości.

Pompy ciepła Kołobrzeg cennik

Typ pompy ciepłaGlikol-woda (gruntowa) z kolektorem poziomymGlikol-woda (gruntowa) z kolektorem pionowymPowietrze-woda monoblok o stałej wydajnościPowietrze-woda typu split o zmiennej wydajności
Orientacyjna cena instalacji45 000 zł50 000 zł29 000 zł35 000 zł

Sprawdź również ranking: Fotowoltaika Kołobrzeg

Popularne frazy: pompy ciepła Kołobrzeg cena, pompy ciepła Kołobrzeg dofinansowanie, gruntowe pompy ciepła Kołobrzeg

Kołobrzeg Pompy Ciepła Opinie i Ranking Firm

Pompy ciepła ŚwinoujściePompy ciepła SzczecinekPompy ciepła PolicePompy ciepła WałczPompy ciepła Białogard

  1. Ogólna ocena:

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here