Pompy ciepła Toruń – W naszej bazie posiadamy już 25 firmy z miasta Toruń. Wszystkie firmy oferują montaż i sprzedaż Pomp ciepła dla klientów z Toruń. Dzięki nam klienci złożyli już 12993 ofert naszym zleceniodawcom z Toruń. Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Sprzedawców Pomp ciepła w 2022 r. z Toruń.

Średnia ocena sprzedawców pomp ciepła w Toruń wynosi 4.94 na podstawie 3329 opinii. 

Montaż pomp ciepła Toruń z dojazdem do domu

Toruń Pompy Ciepła Wykonawcy i Montaż

10

Vosti Produkty wysokiej jakości

Vosti jest firmą, która zbiera recenzje pozytywne wśród klientów. Ci ją na pewno cenią za bardzo pomocną obsługę, jak i sprawną realizację inwestycji.
10

PV Poland Jedna z lepszych ofert

Firma PV Poland zajmuje się szeroko pojętą fotowoltaiką. Wyróżniają się przeprowadzaniem profesjonalnego oraz bezpłatnego audytu fotowoltaicznego, które to wskaże ile może możemy dzięki fotowoltaice zaoszczędzić.
9

Sunday Polska Jedna z popularnijeszych firm w Polsce

Z usług tej firmy skorzystały już setki bardzo zadowolonych klientów. Co powinniśmy wiedzieć o tej firmie? Poznajmy wszelkie szczegóły.
10

Stilo Energy Wartościowa firma godna zaufania

Wśród zalet należy wymienić: doświadczony zespół instalatorów, wykorzystanie mikroinwerterów, pomoc w uzyskaniu dopłat to instalacji fotowoltaicznej, wysokowydajne podzespoły, dogodne formy finansowania inwestycji, jak i 25 lat gwarancji na samą efektywność paneli oraz 12 lat gwarancji na falownik
8

Brewa Szybko ROZWIJAJĄCA się firma

Fotowoltaika Brewa jest z całą pewnością dobrym rozwiązaniem, jeśli poszukujemy idealnego balansu pomiędzy jakością i ceną.
8

Alians OZE Bardzo popularna i solidna firma

Firma Alians OZE może się pochwalić współpracą z naprawdę wieloma biznesowymi partnerami z obszaru w zasadzie całej Polski.
7

Energa Jedna z największych firm w Polsce

Energa jest kolejnym już energetycznym gigantem. Jednak pod swoją marką także oferuje zakup, jak i montaż instalacji fotowoltaicznych. 
7.5

Aura Energia Autoryzowany partner oze

Aura Energia specjalizuje się w szeroko pojętej branży energii odnawialnej realizując duże projekty dla klientów indywidualnych jak i firm.
8.5

PVGE Tarnów 12 lat doświadczenia

Fotowoltaika od PVGE Tarnów wyróżnia się trzydziestoletnim okresem gwarancyjnym na moc fotowoltaicznych modułów.
8

E.ON Foton Ponad 25000 klientów

Kto się zdecyduje na usługi firmy E.ON Foton może liczyć na każdym etapie inwestycji na fachową pomoc.
8.5

Soltech Energy Firma Soltech Energy od 2015 na polskim rynku

Korzystając z oferty wykonawcy otrzymujemy instalację gotową “pod klucz”. Warto to zatem wziąć pod uwagę.
8.5

Synergio Synergio oferuje szereg usług

Synergio jest firmą, która działa w branży odnawialnych źródeł energii od wielu lat i w tym czasie zdobyła zaufanie tysięcy klientów z całego kraju.
6

Zielony Ryś Jedna z nowych firm na polskim rynku

Zielony Ryś oferuje wstępną konsultację ze specjalistą, dzięki której przed decyzją o instalacji można ją dokładnie przemyśleć i przeanalizować.
8.5

Gaia Solar Oferta najnowszych technologii

Gaia Solar przez lata swojej działalności zdobyła sobie wiele pozytywnych opinii wśród klientów z całego kraju. 
9

MySol Rozbudowana oferta

Firma MySol oferuje swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, które chcą wprowadzić ekologiczne rozwiązania w swoim domu.
8

Columbus Energy Najbardziej medialna firma w polsce

Columbus Energy to ogromne doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy, którzy służą poradą i zapewniają profesjonalny montaż w najkrótszym możliwym terminie.
6.5

Hymon Jedna z Lepszych ofert

Ogromną zaletą firmy Hymon jest jej rzetelność i to, jak bardzo jej klienci ją polecają. Kontaktując się z Hymonem, nie trzeba się martwić, że zostanie się wykorzystanym i zapłaci się więcej, niż powinno. 
7

Smartsolar Pompy ciepła w wysokiej jakości

Smartsolar jest instalatorem, która na rynku się wyróżnia ogromnym profesjonalizmem. Firma posiada ponad dwustu pracowników oraz handlowców. 
8.5

ML System Jedna z lepszych rozwiązań

Firma o nazwie ML System na rynku polskim działa nieprzerywanie od kilkunastu lat. Producent swoją historię budować zaczął w roku 2007. 
5.5

Grodno Bardzo szybko rozwijająca się firma

Grodno jest jedną z lepiej znanych firm w Polsce. Firma ta wyrosła z niewielkiego oraz rodzinnego biznesu. W efekcie są przedsiębiorstwem o zasięgu ogólnopolskim. 
8

Strefa Energii Mocna lokalna firma

Strefa Energii to aż siedem lat doświadczenia w fotowoltaicznej branży oraz trzy tysiące zamontowanych instalacji.
6

Arago Bardzo szybk rozwijająca się firma

Fotowoltaika od firmy Arago jest gwarancją naprawdę nowoczesnego podejścia do klienta z uwzględnieniem takowej potrzeby.
8.5

Tauron Jedna z największych firm w polsce

Tauron jest jednym z największych gospodarczych podmiotów w kraju, a także największym sprzedawcą oraz dystrybutorem prądu
8.5

Esoleo Warto korzystać z usług firm

Esoleo oferuje nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne skierowane zarówno do odbiorców prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz rolników.
7.5

Helio Expert Warto zapoznać się z ofertą

Kompleksowa oferta Helio Expert skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, które pragną rozpocząć korzystanie z odnawialnych źródeł energii. 
9

Promika Solar Chętnie udzielają odpowiedzi na pytania

Największą zaletą firmy Promika Solar jest jej dobre oceny i ilość poleceń korzystających z jej usług ludzi. Pokazuje to kompetencje firmy i pozwala w pełni zaufać ofercie prezentowanej przez pracowników
8.5

Revolt Energy Firma bardzo popularna w polsce

Revolt Energy jest stosunkowo młodą marką, która jednak należy do podmiotu znanego oraz cenionego na polskim rynku.
7.5

Suntrio Warto poprosić o wycenę

Suntrio jest lokalnym instalatorem, który swoją działalność i siedzibę związał bezpośrednio z województwem warmińsko-mazurskim. 
8

FlexiPower GROUP Firma godna polecenia

Flexi Power Group jest instalatorem już z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii.
9

Erato Energy Mocno rozwija się w ostatnim roku

Erato Energy zajmuje się dobieraniem projektowaniem i montowaniem instalacji fotowoltaicznych.
8.5

Polenergia Polecamy zapoznać się z ofertą firmy

Polenergia to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich spółek energetycznych.

Najczęściej zadawane pytania o pompy ciepła

Doborem pompy ciepła, powinni zająć się profesjonaliści, ponieważ podczas doboru trzeba uwzględnić takie wartości jak zapotrzebowanie na ciepło budynku uwzględniając powierzchnię całkowitą, rodzaj instalacji na jakiej ma pracować pompa, straty energii w budynku, a także preferencje dotyczące ilość c.w.u.

Pompa ciepła to system, który tylko około 20% energii pobiera z energii elektrycznej reszta 80 % są to źródła odnawialne. Prąd potrzebny jest do uruchomienia sprężarki oraz grzałki elektrycznej.

Pompa ciepła jest urządzeniem, którego sprawność jest znacznie większa na odbiornikach niskotemperaturowych. Decydując się na grzejniki niskotemperaturowe lub ogrzewanie podłogowe, dajemy sobie szanse na wyższe parametry sprawności pompy ciepła co przekłada się na niższe rachunki w przyszłości.

Organizm ludzki do normalnego funkcjonowania potrzebuje stałej temperatury. Dzięki temu łatwo zrozumieć, dlaczego kontrola klimatu jest tak ważna. Wiele osób korzysta z pompy ciepła w swoim domu, aby zapewnić niezbędną kontrolę klimatu. Pompy ciepła wykorzystują czynniki chłodnicze do przenoszenia ciepła z jednego miejsca do drugiego. Mogą być używane zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia. Ponadto, pompy ciepła są niezwykle energooszczędne – do 85%.

Czy warto obecnie instalować pompę ciepła?

Jednym z powodów, dla których warto rozważyć pompę ciepła, jest to, że może ona zapewniać ogrzewanie w chłodniejszych miesiącach i chłodzenie w cieplejszych miesiącach. To sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla osób mieszkających w chłodniejszych regionach. Zapewni Ci dodatkowe ogrzewanie, kiedy tego potrzebujesz i zaoszczędzi Ci pieniądze na rachunkach za energię. Może być również używany do utrzymywania w domu stałej temperatury przez cały rok. Pompa ciepła jest doskonałą inwestycją, jeśli weźmie się pod uwagę, ile ma zastosowań i ile zaoszczędzisz na kosztach energii.

Pompa ciepła może być również używana do oszczędzania kosztów energii, zapewniając dodatkowe ogrzewanie i chłodzenie. Może działać jako system uzupełniający, gdy temperatury na zewnątrz są niższe niż wymagane w Twoim domu. Uwolni to piec do innych zastosowań i zapewni bardziej komfortową temperaturę w domu. System uzupełniający może być również stosowany w obszarach, w których chłodzenie jest ważniejsze niż ogrzewanie. Jest to szczególnie przydatne w miejscach takich jak szklarnie, gdzie rośliny nie wymagają ogrzewania i muszą być tylko utrzymywane w określonej temperaturze.

Wstępny cennik pomp ciepła

Typ pompy ciepłaGlikol-woda (gruntowa) z kolektorem poziomymGlikol-woda (gruntowa) z kolektorem pionowymPowietrze-woda monoblok o stałej wydajnościPowietrze-woda typu split o zmiennej wydajności
Orientacyjna cena instalacji45 000 zł50 000 zł29 000 zł35 000 zł

Niektórzy nie widzą powodu, aby używać pompy ciepła, gdy na zewnątrz panuje łagodna temperatura. Nie widzą powodu, aby zużywać dodatkową energię, której wymaga, i dodatkowy koszt jej używania w ciągu roku. Jednak nadal istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć użycie pompy ciepła w zimnym klimacie. Po pierwsze, są niezwykle energooszczędne; do 85% sprawność. Oznacza to, że nie tylko zaoszczędzą ci pieniądze na rachunkach za energię, ale także pomogą planecie, nie zużywając energii.

Może istnieć niebezpieczeństwo zatrucia tlenkiem węgla z nieprawidłowo działającej pompy ciepła. Co się stanie, jeśli dojdzie do wycieku z urządzenia? Czynnik chłodniczy może spowodować zatrucie tlenkiem węgla, jeśli nie zostanie odpowiednio odpowietrzony. Dlatego tak ważne jest, aby czujniki CO były instalowane wokół budynków z pompami ciepła.

Pompa ciepła to doskonały wybór, gdy potrzebujesz więcej ogrzewania lub chłodzenia w chłodniejszych miesiącach lub ogólnie więcej ogrzewania lub chłodzenia. Jest niezwykle energooszczędny i może zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię, a także pomóc środowisku poprzez zmniejszenie zużycia paliw kopalnych. Wszystkie te powody sprawiają, że są one łatwym wyborem dla każdego, kto chce pomóc planecie lub zaoszczędzić pieniądze na rachunkach.

Toruń Pompy Ciepła Opinie i Ranking Firm

Pompy ciepła WłocławekPompy ciepła GrudziądzPompy ciepła InowrocławPompy ciepła BrodnicaPompy ciepła Świecie,

  1. Ogólna ocena:

2 Opinie

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here