Program Mój Prąd Wniosek 2023 Szczecin

Od 15 Grudnia mieszkańcy miasta Szczecin będą mogli ubiegać się o nowe dofinansowanie do 31.000 zł.

Okazuje się, że prosumenci ze Szczecina od 15 grudnia 2022 roku o naprawdę wysokie kwoty dofinansowania. Zachęcamy do skorzystania z firm, które oferują działania na terenie miasta Szczecin. Obecnie w mieście Szczecin istnieje ponad 50 firm, które zajmują się instalacjami OZE.

Nasz serwis wybrał najlepsze firmy z miasta Szczecin. Szczecin posiada 400.000 mieszkańców i ponad połowa ma szanse wnioskować o dotację w ramach programu Mój Prąd.

Firmy z miasta Szczecin oferujące instalację pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, magazynów energii w ramach programu Mój Prąd

10

Vosti Produkty wysokiej jakości

Vosti jest firmą, która zbiera recenzje pozytywne wśród klientów. Ci ją na pewno cenią za bardzo pomocną obsługę, jak i sprawną realizację inwestycji.
10

PV Poland Jedna z lepszych ofert

Firma PV Poland zajmuje się szeroko pojętą fotowoltaiką. Wyróżniają się przeprowadzaniem profesjonalnego oraz bezpłatnego audytu fotowoltaicznego, które to wskaże ile może możemy dzięki fotowoltaice zaoszczędzić.
9

Sunday Polska Jedna z popularnijeszych firm w Polsce

Z usług tej firmy skorzystały już setki bardzo zadowolonych klientów. Co powinniśmy wiedzieć o tej firmie? Poznajmy wszelkie szczegóły.

Gdzie złożyć wniosek w ramach programu Mój Prąd Szczecin 2023?

Pierwszy krok to wizyta na portalu https://gwd.nfosigw.gov.pl/ Każda osoba korzystająca z Generatora musi posiadać w nim konto. Zalogowanie się do systemu daje dostęp do formularza wniosku zgodnie z poniżej zamieszczoną instrukcją.

Mieszkańcu Szczecina złóż wniosek online przez Generator Wniosków o Dofinansowanie GWD – Instrukcja składania wniosku

WAŻNE! Po wysłaniu wniosku nie możesz go edytować, ani podmieniać w nim załączników.

Pamiętaj!

  • Za poprawność danych wpisanych we wniosku odpowiada Wnioskodawca. Konsekwencje błędnego wypełnienie wniosku obciążają Wnioskodawcę.
  • Wszystkie informacje wysyłane są drogą elektroniczną. Sprawdź poprawność wpisanego adresu mailowego.

Więcej firm, które oferują realizację usług z programem Mój Prąd w Szczecin i okolice

Mój Prąd ile czeka się na rozpatrzenie wniosku w Szczecinie?

W regulaminie Mój Prąd widnieje informacja, że przewidywany termin na rozpatrzenie wniosku to 90 dni dla mieszkańców Szczecina i okolic. Dotarliśmy do oficjalnych informacji z Urzędu miasta Szczecin że obecnie na rozpatrzenie wniosku należy poczekać do 3 miesięcy.

Na jaką kwotę mogą liczyć mieszkańcy Szczecina w programie Mój Prąd?

Od 15 grudnia 2022 r. w ramach programu Mój Prąd 4.0 w Szczecinie dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych zostanie zwiększone o 2 000 zł do poziomu 6 000 w przypadku zgłoszenia do dofinansowania tylko mikroinstalacji PV lub do 7 000 zł w przypadku instalacji fotowoltaicznej z dodatkowymi urządzeniami.

W przypadku mikroinstalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii, dofinansowanie wyniesie:

  • do mikroinstalacji - nie więcej niż 7 tys. zł (do 50 proc. kosztów kwalifikowanych).
  • do magazynu energii - nie więcej niż 16 tys. zł (do 50 proc. kosztów kwalifikowanych).