Obecnie w wojewodztwie Warmińsko-mazurskim znajduje się ok 543 ładowarek samochodowych. Na poniżej mapie województwa Warmińsko-mazurskiego znajdziesz najbliższą lokalizację. Skorzystaj z darmowej mapy stacji ładujących samochody dla województwa Warmińsko-mazurskiego.

Mapa stacji ładowania samochód dla województwa Warmińsko-mazurskiego

Lista stacji ładujących samochody elektryczne w Warmińsko-mazurskim stale się rozwija. Poniżej znajdziesz listę adresów najszybszych i darmowych stacji ładowanie w Warmińsko-mazurskim.

Zachęcamy również do skorzystania listy firm, które specjalizują się w instalacji stacji ładowania w Warmińsko-mazurskim.

Lista firma zajmujących się sprzedażą i instalacją stacji ładownia samochodów

10

Vosti Produkty wysokiej jakości

Vosti jest firmą, która zbiera recenzje pozytywne wśród klientów. Ci ją na pewno cenią za bardzo pomocną obsługę, jak i sprawną realizację inwestycji.
8

Columbus Energy Najbardziej medialna firma w polsce

Columbus Energy to ogromne doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy, którzy służą poradą i zapewniają profesjonalny montaż w najkrótszym możliwym terminie.
8.5

PV Poland Jedna z lepszych ofert

Firma PV Poland zajmuje się szeroko pojętą fotowoltaiką. Wyróżniają się przeprowadzaniem profesjonalnego oraz bezpłatnego audytu fotowoltaicznego, które to wskaże ile może możemy dzięki fotowoltaice zaoszczędzić.
8

FlexiPower GROUP Firma godna polecenia

Flexi Power Group jest instalatorem już z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii.
8.5

Polenergia Polecamy zapoznać się z ofertą firmy

Polenergia to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich spółek energetycznych.
6.5

Hymon Jedna z Lepszych ofert

Ogromną zaletą firmy Hymon jest jej rzetelność i to, jak bardzo jej klienci ją polecają. Kontaktując się z Hymonem, nie trzeba się martwić, że zostanie się wykorzystanym i zapłaci się więcej, niż powinno. 
8.5

Revolt Energy Firma bardzo popularna w polsce

Revolt Energy jest stosunkowo młodą marką, która jednak należy do podmiotu znanego oraz cenionego na polskim rynku.
6

Arago Bardzo szybk rozwijająca się firma

Fotowoltaika od firmy Arago jest gwarancją naprawdę nowoczesnego podejścia do klienta z uwzględnieniem takowej potrzeby.
7.5

Stilo Energy Wartościowa firma godna zaufania

Wśród zalet należy wymienić: doświadczony zespół instalatorów, wykorzystanie mikroinwerterów, pomoc w uzyskaniu dopłat to instalacji fotowoltaicznej, wysokowydajne podzespoły, dogodne formy finansowania inwestycji, jak i 25 lat gwarancji na samą efektywność paneli oraz 12 lat gwarancji na falownik
8

Alians OZE Bardzo popularna i solidna firma

Firma Alians OZE może się pochwalić współpracą z naprawdę wieloma biznesowymi partnerami z obszaru w zasadzie całej Polski.
7.5

Aura Energia Autoryzowany partner oze

Aura Energia specjalizuje się w szeroko pojętej branży energii odnawialnej realizując duże projekty dla klientów indywidualnych jak i firm.

Korzystając z publicznych stacji ładowania, kierowcy z całego świata mogą ładować swoje pojazdy elektryczne wszędzie tam, gdzie jest gniazdko elektryczne. To z łatwością pozwala im pokonywać duże odległości z ich pojazdami elektrycznymi. Ponadto ułatwia poruszanie się, ponieważ mogą podróżować wszędzie, gdzie jest moc. Dzięki temu jazda jest znacznie wygodniejsza niż poleganie na paliwach kopalnych. Każdy, kto dysponuje nowoczesnym pojazdem elektrycznym, może z łatwością podróżować w dowolne miejsce na świecie dzięki darmowym stacjom ładowania udostępnianym przez Warmię i Mazury.

Warmia i Mazury oprócz udostępniania bezpłatnych stacji ładowania promują również pojazdy elektryczne poprzez imprezy takie jak Electric Festiwal. Region oferuje bezpłatny dostęp do stacji ładowania pojazdów elektrycznych na wszystkich głównych festiwalach pojazdów elektrycznych. Organizują również coroczną podróż samochodem elektrycznym, podczas której jedna osoba jeździ swoim EV z Warszawy aż do Szwecji. Niedawno zorganizowali również imprezę, podczas której zaprezentowali wszystkie pojazdy elektryczne należące do jednej osoby. Wydarzenie to odbyło się na parkingu, gdzie ludzie mogli bezpłatnie naładować swoje pojazdy elektryczne. Wiele osób przyjechało tam tylko po to, aby zobaczyć ogromną demonstrację pojazdów elektrycznych, która miała miejsce.

Chociaż oferowanie bezpłatnych stacji ładowania ma wiele zalet, ma to również swoje wady. Niektórzy uważają, że bezpłatne stacje ładowania są zbyt hojne i że kierowcy powinni płacić za dostęp do nich. Inni nie zgadzają się i uważają, że bezpłatne stacje ładowania powinny być zarezerwowane tylko dla mieszkańców. Jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu byłoby naliczanie niewielkiej opłaty za każdą sesję ładowania na publicznych stacjach ładowania. W ten sposób kierowcy nadal mogliby korzystać z bezpłatnych stacji ładowania, ale ci, którzy wolą płacić za swój czas, również mogliby to zrobić.

Niektórzy uważają, że bezpłatne stacje ładowania nie wystarczą i że rządy również powinny je w jakiś sposób dotować. Można to zrobić, finansując go poprzez ulgi podatkowe lub rabaty na zakup lub leasing pojazdów elektrycznych. Wymagałoby to większych funduszy rządowych, ale na dłuższą metę pomogłoby pojazdom elektrycznym stać się znacznie bardziej przystępnymi cenowo.

Podziel się opinią o stacjach ładowania w województwie Warmińsko-mazurskim

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here