Stacje ładowania samochodów elektrycznych Wielkopolskie

Obecnie w wojewodztwie Wielkopolskim znajduje się ok 753 ładowarek samochodowych. Na poniżej mapie województwa Wielkopolskiego znajdziesz najbliższą lokalizację. Skorzystaj z darmowej mapy stacji ładujących samochody dla województwa Wielkopolskiego.

Mapa stacji ładowania samochód dla województwa Wielkopolskiego

Lista stacji ładujących samochody elektryczne w Wielkopolskim stale się rozwija. Poniżej znajdziesz listę adresów najszybszych i darmowych stacji ładowanie w Wielkopolskim.

Zachęcamy również do skorzystania listy firm, które specjalizują się w instalacji stacji ładowania w Wielkopolskim.

Lista firma zajmujących się sprzedażą i instalacją stacji ładownia samochodów

10

Vosti Produkty wysokiej jakości

Vosti jest firmą, która zbiera recenzje pozytywne wśród klientów. Ci ją na pewno cenią za bardzo pomocną obsługę, jak i sprawną realizację inwestycji.
8

Columbus Energy Najbardziej medialna firma w polsce

Columbus Energy to ogromne doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy, którzy służą poradą i zapewniają profesjonalny montaż w najkrótszym możliwym terminie.
8.5

PV Poland Jedna z lepszych ofert

Firma PV Poland zajmuje się szeroko pojętą fotowoltaiką. Wyróżniają się przeprowadzaniem profesjonalnego oraz bezpłatnego audytu fotowoltaicznego, które to wskaże ile może możemy dzięki fotowoltaice zaoszczędzić.
8

FlexiPower GROUP Firma godna polecenia

Flexi Power Group jest instalatorem już z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii.
8.5

Polenergia Polecamy zapoznać się z ofertą firmy

Polenergia to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich spółek energetycznych.
6.5

Hymon Jedna z Lepszych ofert

Ogromną zaletą firmy Hymon jest jej rzetelność i to, jak bardzo jej klienci ją polecają. Kontaktując się z Hymonem, nie trzeba się martwić, że zostanie się wykorzystanym i zapłaci się więcej, niż powinno. 
8.5

Revolt Energy Firma bardzo popularna w polsce

Revolt Energy jest stosunkowo młodą marką, która jednak należy do podmiotu znanego oraz cenionego na polskim rynku.
6

Arago Bardzo szybk rozwijająca się firma

Fotowoltaika od firmy Arago jest gwarancją naprawdę nowoczesnego podejścia do klienta z uwzględnieniem takowej potrzeby.
7.5

Stilo Energy Wartościowa firma godna zaufania

Wśród zalet należy wymienić: doświadczony zespół instalatorów, wykorzystanie mikroinwerterów, pomoc w uzyskaniu dopłat to instalacji fotowoltaicznej, wysokowydajne podzespoły, dogodne formy finansowania inwestycji, jak i 25 lat gwarancji na samą efektywność paneli oraz 12 lat gwarancji na falownik
8

Alians OZE Bardzo popularna i solidna firma

Firma Alians OZE może się pochwalić współpracą z naprawdę wieloma biznesowymi partnerami z obszaru w zasadzie całej Polski.
7.5

Aura Energia Autoryzowany partner oze

Aura Energia specjalizuje się w szeroko pojętej branży energii odnawialnej realizując duże projekty dla klientów indywidualnych jak i firm.

W Wielkopolsce jest wystarczająco dużo stacji ładowania, aby pomieścić rosnącą liczbę pojazdów elektrycznych. Obecnie w regionie znajduje się około 300 stacji ładowania. Oczekuje się, że do 2020 r. liczba ta wzrośnie do prawie 1000 stacji ładowania. Stacje znajdują się w większości dużych miast w Wielkopolsce. Jednak najgęściej zaludnione obszary mają najwięcej stacji ładowania. Najpopularniejszymi stacjami są te przy poznańskiej „Elektrycznej Alei” oraz w Centrum Handlowym Utrata w Szczecinie. Na stacji kolejowej w Inowrocławiu oraz na Stadionie Narodowym w Poznaniu znajdują się również ogólnodostępne stacje ładowania. Istnieje nawet stacja ładowania na lotnisku w Poznaniu.

Region ma również plan promowania korzystania z pojazdów elektrycznych. Przeznaczyła środki na kampanie reklamowe i znaki drogowe informujące kierowców o dostępnych stacjach ładowania. Współpracuje również z producentami samochodów, aby zainstalować punkty ładowania w centrach serwisowych, warsztatach i myjniach samochodowych. Celem regionu jest, aby do 2020 roku 7% wszystkich nowych samochodów było elektrycznych. Obecnie w Wielkopolsce zarejestrowanych jest ponad 2000 pojazdów elektrycznych, co stanowi nieco ponad 1% wszystkich zarejestrowanych pojazdów w Polsce.

Jednak wiele stacje ładowania znajdują się w miejscach ubogich dla osób dojeżdżających do pracy. Wiele z tych stacji znajduje się na autostradach i ruchliwych drogach, na których kierowcy nie mogą łatwo znaleźć miejsc parkingowych. W rezultacie osoby dojeżdżające do pracy często muszą znaleźć alternatywne punkty tankowania, ponieważ stacje te są często niedostępne w godzinach szczytu. Może to być frustrujące, ponieważ kierowcy często muszą znajdować alternatywne punkty tankowania, ponieważ stacje te są często niedostępne w godzinach szczytu.

W Wielkopolsce brakuje również świadomości na temat pojazdów elektrycznych. Może to prowadzić do ograniczenia wykorzystania stacji ładowania i utrudnić kierowcom znalezienie odpowiednich miejsc parkingowych. Brak świadomości może również utrudnić kierowcom znalezienie odpowiednich miejsc parkingowych, ponieważ nie są one dobrze widoczne z daleka. Region musi prowadzić więcej kampanii reklamowych i informować kierowców o dostępnych punktach ładowania, aby więcej osób z nich korzystało.

Z jednej strony w Wielkopolsce jest wystarczająco dużo infrastruktury do ładowania, aby pomieścić rosnącą liczbę pojazdów elektrycznych. Dodatkowo Wielkopolska pracuje nad promocją pojazdów elektrycznych, aby więcej osób z nich korzystało. Jednak wiele stacji ładowania jest niedostępnych w godzinach szczytu, a kierowcy nie są świadomi dostępnych punktów ładowania. Region musi przeprowadzić więcej kampanii reklamowych, aby kierowcy wiedzieli, gdzie mogą ładować swoje pojazdy podczas dojazdów do pracy lub znajdowania miejsc parkingowych podczas podróży.

Podziel się opinią o stacjach ładowania w województwie Wielkopolskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here