Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Działka pod fotowoltaikę Dolnośląskie

Poszukuje kontaktów do właścicieli gruntów w województwie Dolnośląskim w celu dzierżawy gruntów pod fotowoltaike? Z chęcią skontaktujmy się z każda zainteresowaną osobą, która udzieli nam informacji na temat działek dostępnych pod fotowoltaikę w województwie Dolnośląskim.

Jeżeli jesteś właścicielem gruntów i chcesz dzierżawić swoją działkę napisz do nas z chęcią umówimy się na rozmowę i opowiemy więcej o naszej ofercie. Nasza oferta jest skierowana głównie dla właścicieli z Dolnośląskiego.

Działka pod fotowoltaikę od rolników z Dolnośląskiego

Proponujemy roczny czynsz dzierżawny w kwocie od 14.000 zł (do negocjacji) za każdy ha gruntu przeznaczonego pod budowę farmy fotowoltaicznej.

Szukamy bardzo intensywnie działek pod fotowoltaike w Dolnośląskim. Jeżeli masz nawet więcej pytań to napisz na forum obserwujemy temat i z chęcią udzielimy również informacji w temacie.

Napisz do nas na e-maila:

[email protected]

Najlepiej napisz jak najwięcej szczegółów pomoże nam to pierwszych rozmowach.

Tag: farmy fotowoltaiczne dzierżawa gruntu Dolnośląskie, grunt pod fotowoltaikę Dolnośląskie, grunty pod farmy fotowoltaiczne Dolnośląskie

Jakie minimalne należy spełniać kryteria na gruntach w województwie Dolnośląskim żeby rozpocząć rozmowy na temat dzierżawy?

Dzień dobry posiadam działkę 5 hektarów w okolicach Wałbrzycha. Czy jest zainteresowanie działkami w tej okolicy?