Firma Smartsolar już funkcjonuje na rynku nieruchomości od ponad dziesięciu lat. Pierwsze doświadczenia w branży zdobyła poprzez oferowanie klientom usług z zakresu doradztwa w efektywności energetycznej, uzupełnione o sprzedaż elektrycznej energii. Odpowiadając na wszelkie potrzeby inwestorów, firma także weszła do branży źródeł odnawialnych energii. Co należy wiedzieć o tej firmie?

Czym zajmuje się firma Smartsolar?

Smartsolar jest instalatorem, która na rynku się wyróżnia ogromnym profesjonalizmem. Firma posiada ponad dwustu pracowników oraz handlowców. Do tego dochodzi dwadzieścia pięć ekip montażowych. Dzięki nim realizacje się odbywają bardzo sprawnie oraz fachowo.

Najważniejsze informacje o Smartsolar:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Niezmiernie ważne jest to, że oprócz zakupów od dostawców lokalnych, Smartsolar w swoim własnym zakresie importuje, a do tego magazynuje urządzenia, wchodzące w skład instalacji montowanych. Firma także posiada swój własny magazyn, mający powierzchnię ponad 3,5 tysiąca metrów kwadratowych. Daje to na pewno większą elastyczność w dostępnie do wszelkich podzespołów oraz możliwość dopasowania optymalnego rozwiązań do absolutnie każdego klienta.

Dla kogo jest oferta Smartsolar?

Instalator przygotował kilka wariantów oferty. Dla kogo jest ona przeznaczona? Na pewno jest to fotowoltaika o przeznaczeniu dla firm. Mowa tutaj o mniejszych, jak i o większych przedsiębiorstwach.

Firma nie zapomniała także o rolnikach. Ostatnia grupa, dla której firma przewidziała swoją ofertę to klienci indywidualni. Jest to najczęściej wybierane rozwiązanie. Te instalacje są objęte szeregiem zachęt podatkowych oraz dofinansowań dla gospodarstw domowych.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Smartsolar wady i zalety

  Wśród zalet tejże firmy można wyróżnić:

  • gwarancję na montaż (pięć lat),
  • przejrzyste zasady współpracy,
  • rozbudowana sieć własnych monterskich ekip,
  • pomoc w uzyskaniu środków na finansowanie danej inwestycji,
  • rozszerzona oferta,
  • niezmiernie dobre podzespoły.

  A czy można wymienić także jakieś wady? Jest to na pewno jedna wada. Mowa o braku możliwości i oszacowania kosztów przed kontaktem z tą firmą.

  Smartsolar opinie i recenzja

  Smartsolar jest jedną z ciekawszych opcji, które są dostępne na rynku. Bardzo dużym plusem jest sam fakt, że firma korzysta z danych podzespołów, które są cenione na rynku za bezawaryjność oraz wydajność. Większość z nich obejmuje kilkudziesięcioletnia, czy też kilkunastoletnia gwarancja produktowa. Na swoje usługi dodatkowo Smartsolar daje nam pięć lat gwarancji.

  Na uwagę zasługuje kalkulator, który został opracowany przez instalatora. Pozwala nam on oszacować koszt inwestycji. Dzięki niemu, już na samym początku współpracy wiemy, na jakie wydatki się należy przygotować.

  Szkoda, że jego znalezienie na stronie nie jest do końca takie proste. Nie mniej jednak, za ofertą przemawia cały szereg argumentów, między innymi jasne zasady współpracy, możliwość skorzystania z rozszerzonej oferty, jak i własne ekipy monterskie. Jak widać na załączonym obrazku, opinie są naprawdę pozytywne.

  Smarsolar Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika Solarsmart Recenzja
  Firma Solarsmart w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Solarsmart jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9
  Wpis aktualizowany ostatnio 01.04.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected] 
  

  Solarsmart opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.