FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Tauron Opinie
Fotowoltaika Tauron Opinie

Fotowoltaika Tauron Opinie

Firma Tauron jest drugą co do wielkości grupą energetyczną w naszym kraju. Zajmują się nie tylko wydobyciem węgla, ale także produkcją energii, jej dystrybucja oraz w końcu sprzedażą do końcowych odbiorców. Tauron jest jednym z największych gospodarczych podmiotów w kraju, a także największym sprzedawcą oraz dystrybutorem prądu.

Czym zajmuje się firma Tauron?

Najważniejsze informacje o Tauron:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Tauron to największy sprzedawca prądu w naszym kraju, od którego co roku ponad pięć milionów klientów kupuje 47,90 TWh prądu. Obszarem głównym działalności tejże Grupy są cztery województwa znajdujące się na południu Polski. Firma ta świadczy usługi dystrybucji elektrycznej energii oraz ciepła oraz gdzie zlokalizowane są kopalne i elektrownie Grupy. Z jednej strony Tauron należy do sprzedawców, którzy pozyskują nowych odbiorców najaktywniej, a z drugiej to właśnie na obszarze Tauron Dystrybucja najwięcej, ponieważ przeszło ponad sześćdziesiąt tysięcy odbiorców, zdecydowało się właśnie na zmianę swojego sprzedawcy.

Dla kogo jest oferta Tauron?

Firma Tauron swoje usługi świadczy na terenie całego naszego kraju. Ma specjalną ofertę dla swoich klientów biznesowych, którzy są przyłączeni do sieci Tauron Dystrybucja. Firma oferuje taryfowe ceny, bez gwarancji ich niezmienności, jak i oferty specjalne, z gwarancją stałej ceny podczas trwania umowy, która zawarta może być nawet na okres kilku lat.

Oczywiście Tauron obsługuje także klientów indywidualnych. Odbiorcy kupujący prąd po taryfowych cenach nie mają niestety gwarancji niezmienności ceny, ale także mogą dosłownie w każdym momencie wypowiedzieć umowę oraz skorzystać z promocyjnych ofert z gwarancją ceny, czy też dokonać zmiany sprzedawcy.

Tauron wady i zalety

Na pewno jeśli chodzi o zalety, to są nimi przedpłatowe liczniki. Pozwalają one płacić jednie za energię, którą faktycznie zużyliśmy. Tego rodzaju liczniki są także wręcz świetnym rozwiązaniem dla osób chcących na energii oszczędzać, a także sprawdzają się w domkach letniskowych, czy też na działkach, gdzie to nie potrzebujemy dostępu przez cały rok do prądu.

Wśród minusów można wymienić niektóre liczniki Tauronu. Klienci żalili się na niesprawne urządzenia. Jak wiemy, wszelkie problemy techniczne zostały przez pracowników firmy Tauron usunięte. Można śmiało stwierdzić, że wadliwych liczników już nie ma i nie są one montowane u klientów firmy Tauron.

Tauron opinie i recenzja

Jak kształtują się opinie dotyczące firmy Tauron? Uważamy, że o pozytywnych opiniach oraz recenzjach świadczy chociażby liczba klientów tejże firmy. Liczba klientów cały czas się poszerza.

Znaczna większość opinii o firmie Tauron są pozytywne. Oczywiście zdarzają się także opinie negatywne, ale firma Tauron cały czas stara się spełniać wszelkie potrzeby swoich klientów oraz naprawiać wszelkie kwestie, które są negatywnie opisywane. Taka reakcja firmy na potrzeby klientów firmy Tauron jest na pewno oceniana niezwykle pozytywnie. Nie podlega to absolutnie żadnym wątpliwościom, że firma Tauron jest oceniana pozytywnie.

Tauron Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Tauron Recenzja

Firma Tauron w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Tauron jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9

Wpis aktualizowany ostatnio 28.04.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected].

Tauron opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

  • Uwaga na Tauron! Fotowoltaike sprzedają podwykonawcy z 5 tyś kapitałem. W przypadku serwisu Pani na infolinii Tauron powiedziała , że oni za to nie odpowiadają.

  • To prawda , ja zostałem wprowadzony w błąd! Popękały mi panele bo źle zostały zamontowane , handlowiec że Śląska nie odbiera teraz telefonów. A jakiś partner Taurona mówią że nic nie szkodzi i że jak chce to mogę sprawę w sądzie założyć . Nie polecam !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here