FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Flexi Power GROUP Opinie
Fotowoltaika Flexi Power GROUP Opinie

Fotowoltaika Flexi Power GROUP Opinie

Flexi Power Group jest instalatorem już z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii. Ta firma ma za sobą już tysiące zrealizowanych instalacji fotowoltaicznych oraz solarnych. Oferta firmy Flexi Power Group to nie tylko fotowoltaika, ale także pompy ciepła. Co koniecznie o tej firmie należy wiedzieć?

Czym zajmuje się firma Flexi Power GROUP?

Firma Flexi Power Group działa od roku 2007. Działalność jej na początku skupiała się na instalacjach, które były opart na słonecznych kolektorach. Jednak z czasem, w odpowiedzi na potrzeby rynku oraz także klientów, firma zdecydowała się poszerzyć swoją ofertę. Obecnie firma zajmuje się projektem oraz montażem mikro instalacji fotowoltaicznej, wsparciem we wszelkich formalnościach, doborem, instalacją oraz serwisem pomp ciepła, a także budową stacji ładowania elektrycznych samochodów.

Najważniejsze informacje o Flexi Power Group:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Dla kogo jest oferta Flexi Power GROUP?

Firma Flexi Power Group  swoje usługi kieruje do czterech podstawowych klienckich grup. Mowa o osobach fizycznych, przedsiębiorstwach, rolnikach oraz o jednostkach samorządu terytorialnego. Na co konkretnie poszczególne podmioty mogą liczyć?

Jeśli chodzi o gminy, to firma Flexi Power Group  ma spore doświadczenie w realizacji projektów jak fotowoltaika dla szkół, czy też fotowoltaika dla gmin. Gospodarstwa rolne z kolei mogą liczyć na dostarczenie gotowych pomysłów na biznes, pod postacią dzierżawy gruntów pod fotowoltaikę.

Z kolei oferta dla biznesowych podmiotów została uzupełniona o fotowoltaikę dla firm oraz także ładowarki do samochodów elektrycznych. Usługi firmy Flexi Power Group w przypadku gospodarstw domowych, to głównie fotowoltaika dla domu. Jest to świetny punkt wyjścia dla usług pozostałych, jak stacje ładujące, czy też pompy ciepła.

Flexi Power GROUP wady i zalety

Wśród zalet firmy Flexi Power Group  można wymienić:

  • możliwość nawiązania internetowej współpracy,
  • wsparcie w doborze, jak i uzyskaniu przeróżnych form finansowana,
  • pompy ciepła od wiodących marek, jak OEM Energy, Ariston oraz Mitsubishi Electric,
  • podzespoły od znanych producentów - Ariston, Fronius, Jinko Solar,
  • bardzo duże doświadczenie w solarnej branży - firma działa od roku 2007,
  • szybka oraz przemyślana oferta, która jest skierowana do wszystkich klienckich grup.

Jeśli chodzi o wady, to na pewno jest to brak możliwości oszacowania kosztów jeszcze przed kontaktem z tą firmą.

Flexi Power GROUP opinie i recenzja

Usługi firmy Flexi Power Group są odpowiedzią na wszelkie aktualne potrzeby inwestorów, którzy poszukują rozwiązań kompleksowych. To co przemówić może do klientów potencjalnych firmy, to na pewno wszelkie podzespoły, spore doświadczenia, a do tego pomoc w kluczowych inwestycyjnych krokach.

Musimy koniecznie zaznaczyć, że firma Flexi Power Group świadczy usługi kompleksowe. Oferta jest bardzo przemyślana oraz szeroka. Wielka szkoda, że firma Flexi Power Group się nie zdecydowała na zamieszczenie informacji odnośnie kosztów szacunkowych przedsięwzięcia.

Flexi Power Group Recenzja Eksperta

8Wynik eksperta
Fotowoltaika Flexi Power Group Recenzja
Firma Flexi Power Groupi w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Flexi Power Group jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
8
Szybkość realizacji
8
Obsługa klienta
10
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
8
Oferta
9

Wpis aktualizowany ostatnio 07.05.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

Flexi Power Group opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here