Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Działka pod fotowoltaikę Lubelskie

Poszukuje kontaktów do właścicieli gruntów w województwie Lubelskim w celu dzierżawy gruntów pod fotowoltaike? Z chęcią skontaktujmy się z każda zainteresowaną osobą, która udzieli nam informacji na temat działek dostępnych pod fotowoltaikę w województwie Lubelskim.

Jeżeli jesteś właścicielem gruntów i chcesz dzierżawić swoją działkę napisz do nas z chęcią umówimy się na rozmowę i opowiemy więcej o naszej ofercie. Nasza oferta jest skierowana głównie dla właścicieli z Lubelskiego.

Działka pod fotowoltaikę od rolników z Lubelskiego

Proponujemy roczny czynsz dzierżawny w kwocie od 14.000 zł (do negocjacji) za każdy ha gruntu przeznaczonego pod budowę farmy fotowoltaicznej.

Szukamy bardzo intensywnie działek pod fotowoltaike w Lubelskiem. Jeżeli masz nawet więcej pytań to napisz na forum obserwujemy temat i z chęcią udzielimy również informacji w temacie.

Napisz do nas na e-maila:

[email protected]

Najlepiej napisz jak najwięcej szczegółów pomoże nam to pierwszych rozmowach.

Tag: farmy fotowoltaiczne dzierżawa gruntu Lubelskie, grunt pod fotowoltaikę Lubelskie, grunty pod farmy fotowoltaiczne Lubelskie

Jakie minimalne należy spełniać kryteria na gruntach w województwie Lubelskim żeby rozpocząć rozmowy na temat dzierżawy?

Czy takie działki ok 2 hektarów również wchodzą w grę? Czy zdecydowanie za mało? Posiadam grunty w okolicach Puław. I właśnie mocno zastanawiam się nad wynajęciem gruntów.

2ha to wystarczająca powierzchnia, chętnie wydzierżawię lub zakupię. 502669912

posiadam 1 ha w okolicach Chodla. Kontakt justa_ok@poczta.onet.pl