Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Działka pod fotowoltaikę Małopolskie

Poszukuje kontaktów do właścicieli gruntów w województwie Małopolskim w celu dzierżawy gruntów pod fotowoltaike? Z chęcią skontaktujmy się z każda zainteresowaną osobą, która udzieli nam informacji na temat działek dostępnych pod fotowoltaikę w województwie Małopolskim.

Jeżeli jesteś właścicielem gruntów i chcesz dzierżawić swoją działkę napisz do nas z chęcią umówimy się na rozmowę i opowiemy więcej o naszej ofercie. Nasza oferta jest skierowana głównie dla właścicieli z Małopolskiego.

Działka pod fotowoltaikę od rolników z Małopolskiego

Proponujemy roczny czynsz dzierżawny w kwocie od 14.000 zł (do negocjacji) za każdy ha gruntu przeznaczonego pod budowę farmy fotowoltaicznej.

Szukamy bardzo intensywnie działek pod fotowoltaike w Małopolskim. Jeżeli masz nawet więcej pytań to napisz na forum obserwujemy temat i z chęcią udzielimy również informacji w temacie.

Napisz do nas na e-maila:

[email protected]

Najlepiej napisz jak najwięcej szczegółów pomoże nam to pierwszych rozmowach.

Tag: farmy fotowoltaiczne dzierżawa gruntu Małopolskie, grunt pod fotowoltaikę Małopolskie, grunty pod farmy fotowoltaiczne Małopolskie

Jakie minimalne należy spełniać kryteria na gruntach w województwie Małopolskim żeby rozpocząć rozmowy na temat dzierżawy?

Предсказатель для обыгрывания рулетки в казино.

Мой результат за 2 час в 3 раза увеличил депозит!.

[url=https://vulcanspace.ru/]Предсказатель рулетки онлайн[/url].

Помощьник европейской рулетки.

Сервис для обыгрывания рулетки.