FotowoltaikawPolsce » Blog » Pompy ciepła Neoheat – czy warto kupić? Opinie Cena
Pompy ciepła Neoheat - czy warto kupić

Pompy ciepła Neoheat – czy warto kupić? Opinie Cena

Podstawową potrzebą życiową każdego człowieka jest posiadanie miejsca, w którym będzie mógł odpoczywać i spokojnie spędzać czas. Musi być ono oczywiście ciepłe, co przekłada się na komfort mieszkania w nim. Bardzo dobrym rozwiązaniem w ogrzewaniu budynków są pompy ciepła, które zdecydowanie zwiększają komfort życia. Jest to jedno z najczęściej stosowanych rozwiązań grzewczych w dzisiejszych czasach.

Pompy ciepła Neoheat – idealne rozwiązanie?

Pompy ciepła są innowacyjnym rozwiązaniem, które przede wszystkim zaoszczędza czas inwestora. Ich działanie nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Marką, która produkuje tego typu urządzenia jest Neoheat- firma działająca od 2017 roku.

Została ona doceniona licznymi wyróżnieniami. Pompy ciepła tej firmy są bezpieczne w użytkowaniu. Zapewniają, nie tylko odpowiednią temperaturę powietrza w domu jednorodzinnym, lecz także podgrzewają bieżącą wodę, co jest bardzo komfortowe. Dodatkowo pompy ciepła firmy Neoheat umożliwiają chłodzenie mieszkania, gdy jest w nim zbyt gorąco. Pompy ciepła są stosowane nie tylko w przypadku domów jednorodzinnych. Mogą być nimi ogrzewane szkoły, biurowce i wiele innych budynków społecznych. 

Rodzaje i moc poszczególnych pomp ciepła Neoheat – Cena

Neoheat Eko

Ta pompa ciepła jest szczególnie odpowiednim rozwiązaniem dla domów jednorodzinnych. Sterowanie tym urządzeniem jest bardzo proste- może odbywać się z poziomu dotykowego ekranu lub komputera (za pośrednictwem modułu Wi-Fi). Cechuje się ono wysoką klasą energetyczną i jest możliwe połączenie go z fotowoltaiką. Są one dostępne w wersjach 10,1 kW, 11,5 kW i 12,6 kW. 

Neoheat Standard

Pompa ciepła Standard dodatkowo posiada również funkcję chłodzenia. Wyposażona jest w grzałkę elektryczną 3 × 2 kW, wspomagającą przy skrajnie niskich temperaturach powietrza. Dodatkowym atutem tej pompy jest możliwość osuszania lub wygrzewania podłogi. Podobnie jak w przypadku pompy Eko, jest ona sterowana z poziomu dotykowego ekranu. Można ją kupić w wersji 10 kW, 11kW, 14 kW lub 16 kW.

Neoheat Heavy

Ten rodzaj pompy charakteryzuje się bardzo dużą mocą. Zaleca się jej montowanie w budynkach o dużych powierzchniach takich jak np. szkoły. Oferowana jest w wersji 40 kW, 65 kW oraz 95 kW. Stosowany jest w niej czynnik chłodniczy, którym jest mieszanina difluorometanu i pentafluoroetanu.

Neoheat Pool

Jest to pompa powietrzno-wodna, która w swoim zastosowaniu na ogrzewanie lub chłodzenie wody basenowej. Instaluje się ją nieopodal basenu. Ponadto może ona również znaleźć swoją funkcję przy hodowli ryb, w celu utrzymania odpowiednich warunków temperaturowych.  Jest oferowana o mocy 5 kW, 7 kW oraz 9 kW. 

Ceny pomp ciepła Neoheat

Cena pompy ciepła uzależniona jest od wielu istotnych czynników. Przede wszystkim o cenie decyduje rodzaj danej pompy ciepła. Jest to związane z powierzchnią budynku, która będzie ogrzewana. Normalną rzeczą jest, że większa liczba pomieszczeń do ogrzania będzie potrzebowała mocniejszej i droższej pompy ciepła. Dodatkową rzeczą, która może podnieść cenę pompy ciepła jest moduł Wi-Fi, którego nie ma w podstawowej wersji. Poniżej znajdują się ceny poszczególnych pomp ciepła oferowanych przez firmę Neoheat:

 • Eko 10,1 kW- 19 400 zł, 12,6 kW- 23 900 zł
 • Standard 8 kW- 28 300zł, 10,5 kW- 30 800zł , 15 kW- 34 300 zł
 • Heavy- cena ustalana indywidualnie
 • Pool 5,4 kW- 4 770 zł

Pompy ciepła Neoheat - czy warto kupić? Opinie

Warto jest zainwestować w pompę ciepła firmy Neoheat, ponieważ jest to rozwiązanie na lata. Firma ta oferuje 5 lat gwarancji, co tylko potwierdza jej solidność. Neoheat oferuje pomoc przy wyborze pompy, jej montażu oraz uruchomieniu. Założenie pompy ciepła tej marki to dobry krok postawiony w przyszłość.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

 • Jestem autoryzowanym serwisantem Neoheat i bardzo cenię tą markę za wykonanie oraz funkcjonalność .Polecam obsługuje ponad 100szt i nie mam problemów pozdrawiam Geoclima

  • A ja do końca się nie zgodzę
   Właśnie mi zamontowali i fabrycznie w jednostce wewnątrz budynkowej jest przeciek na uszczelce. Czekam na serwis ale nie wiem kiedy przyjdzie Ustawienia fabryczne bez przeszkolenia to jakiś dramat Pompa Mono 12 kW pożera 60 kw dziennie Nie na to się pisałem

 • A ja mam pompe neohat mono 9
  I mam klopot bo nie dogrzewa mieszkaniac np daje 42 dojdzie do max 41 i koniec co jest przyczyną serwis neohat masakra

 • Też miałem, podobnie po paru miesiącach wymienili na inną. Potwierdzam serwis masakra, po za tym niski COP i wysokie zużycie energii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here