Firma o nazwie E.ON Foton jest bardzo popularna. Realizuje ona nie tylko duże inwestycje, ale także mniejsze, które dostarczają między innymi instalacje fotowoltaiczne dla domowych gospodarstw, firm oraz dla gospodarstw rolnych. Dzięki fotowoltaicznym panelom od firmy E.ON Foton można zaoszczędzić minimum osiemdziesiąt procent na rachunkach za prąd. Jaką ofertę obecnie przygotowała dla nas firma E.ON Foton? Sprawdźmy to.

Czym zajmuje się firma E.ON Foton?

Firma E.ON Foton specjalizuje się przede wszystkim w dostarczaniu nowoczesnych oraz także ekologicznych systemów do produkcji prądu domowego, który pochodzi z przetwarzania słonecznej energii. Dzięki wysokojakościowym panelom fotowoltaicznym, klienci mogą nie tylko zaoszczędzić przynajmniej osiemdziesiąt procent na rachunkach za prąd, ale także chronić naturalne środowisko.

Najważniejsze informacje o E.ON Foton:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Firma zarówno realizuje duże, jak i także małe inwestycje. Bardzo ważne jest to, że firma E.ON Foton gwarantuje nam obniżenie rachunków lub też sam zwrot różnicy w cenach za energię, co jest już uwzględnione w umowie.

Dla kogo jest oferta E.ON Foton?

Na pewno zastanawiacie się dla kogo jest oferta firmy E.ON Foton, prawda? W zasadzie oferta jest dla każdego z nas. Może z niej skorzystać nie tylko gospodarstwo domowe oraz rolne, ale do tego bardzo duża firma.

Ekosystem produktów oraz usług jest dedykowany wszystkim klientom, którzy chcą unowocześnić oraz do tego usprawnić zarządzenie energetyczną efektywnością budynku. Bazą całego tego rozwiązania jest fotowoltaiczna instalacja, która jest uzupełniona o pompę ciepła, jak i magazyn energii. Nad całością czuwać ma aplikacja dedykowana, która została opracowana w duchu „smart home”.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  E.ON Foton wady i zalety

  Jakie są wady i zalety firmy E.ON Foton? Wśród zalet należy wymienić:

  • bardzo doświadczony zespół specjalistów,
  • należność do jednego z OSD,
  • profesjonalną ekipę montażową,
  • spore doświadczenie na rynku,
  • gwarancję na montaż pięciu lat,
  • bardzo szeroki wybór wysokiej klasy urządzeń.

  A jak wyglądają wady fotowoltaiki Foton Technik? Na pewno jest to brak informacji dotyczącej kosztów inwestycji oraz możliwie opóźnienia w realizacji usług.

  E.ON Foton opinie i recenzja

  Dzięki fotowoltaicznej instalacje wykorzystać możemy potencjał swojego dachu, a do tego zacząć produkować energię elektryczną, poprzez oszczędzanie minimum osiemdziesięciu procent na rachunkach za prąd. Poza tym każdy, kto się zdecyduje na usługi firmy E.ON Foton może liczyć na każdym etapie inwestycji na fachową pomoc.

  Mowa o dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności, wybranie możliwie najkorzystniejszej formy dofinansowania, montaż, czy też zgłoszenie instalacji do OSD. Oferta jest bezpośrednio skierowana do rolników, gospodarstw domowych, firm, jak i administracji publicznej.

  Minusem jest to, że klienci potencjalni nie mają kompletnie możliwości zapoznania się na internetowej stronie firmy z samymi kosztami inwestycji, możliwościami finansowania fotowoltaiki oraz także programem benefitów.

  E.ON Foton Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika E.ON Foton Recenzja
  Firma E.ON Foton w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma E.ON Foton jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9
  Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

  E.ON Foton opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  2 Opinie

  1. Jamal

   Bardzo mnie zastanawia firma E.ON Foton jak będzie funkocjonować po ostatnich zmianach. Sam będę ich obserwował. Dzięki za waszą opinie

  2. Marcin

   Szkoda, że firma pod nową nazwą nie informuje klientów zawierających umowę ze „stara firma” o zmianie nazwy firmy, zmianie kontaktu i zapominają o innych obowiązkach jakie mają – nie polecam

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.