FotowoltaikawPolsce » Blog » Szybki montaż pompy ciepła lub atrakcyjny rabat
Szybki montaż pompy ciepła lub atrakcyjny rabat

Szybki montaż pompy ciepła lub atrakcyjny rabat

Woltair to firma, która postanowiła zaskoczyć potencjalnych klientów, którzy byliby zainteresowani ich usługami. Zobowiązali się oni, że montaż pompy ciepła wykonają u klienta w ciągu 30 dni. Jeżeli im się to nie uda, przyznają klientowi upust, który będzie wynosił aż 50%. Dlaczego tak. Szacuje się, że w Polsce brakuje ogromnej liczy osób, jakie specjalizują się w montażu takich specjalistycznych urządzeń. Przez to właśnie czas oczekiwania na możliwość korzystania z pompy ciepła się wydłuża.

Atrakcyjna oferta od Woltair

Mówią, że reklama jest dźwignią handlu i w tym przypadku się to sprawdza.

Woltair deklaruje, że jest w stanie zapewnić swoim klientom możliwość założenia pompy ciepła jeszcze w tym roku. Trzeba przyznać, że czasu jest naprawdę bardzo mało. Jednak zgodnie z ich słowami, są oni w stanie zrealizować tego typu usługi. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych. Wystarczy się tylko z firmą skontaktować i wybrać jedną z pomp, jakie firma ma na stanie. W ich ofercie znaleźć można urządzenia wiodących marek, m.in. LG, Grundig, Viessmann, Daikin czy Kołton.

Czytaj więcej: Jaką moc pompy ciepła do domu 120m2?

Od momentu wyrażenia gotowości przez klienta, firma ma 30 dni na zakończenie wszystkich prac. Za gotowość należy zrozumieć doprowadzenie przez klienta 3-fazowego zasilania do kotłowni. Te 30 dni to naprawdę mały okres czasu. Jednak Woltair deklaruje się, że jest w stanie poradzić sobie z tym wyzwaniem. Jeżeli im się nie uda, przyznają klientowi rabat aż 50% od początkowej ceny.

Zielona technologia

Woltair to czeski start up, który stara się zrobić "szum" na rynku, dzięki czemu uda im się wybić ponad konkurencję. Trzeba przyznać, że taka promocja będzie w stanie im pomóc. Oprócz tego, że są obecni na rynku polskim i czeskim, można ich także spotkać w Niemczech oraz we Włoszech. Woltair chce rozwinąć platformę, której zadaniem będzie promowanie wiedzy odnośnie zielonej technologii. Co za tym dalej idzie, kładą oni mocny nacisk na dbałość o środowisko naturalne.

Warto wiedzieć: W jaki sposób dobrać moc pompy ciepła?

Platforma jest bardzo łatwa w obsłudze i każdy jest w stanie sobie z tym poradzić. Jest ona dobrym miejscem, dzięki czemu możliwe będzie połączenie z technikami, którzy są odpowiedzialni za wykonanie całej inwestycji. Pozwoli to również klientowi mieć nadzór nad przebiegiem prac. Planowane jest również założenie Akademii Woltair w Polsce. Jej celem będzie przeszkolenie większej ilości osób w zakładaniu nowoczesnych pomp ciepła. Dzięki temu, całkiem możliwe, że w niedalekiej przyszłości, w Polsce będzie odpowiednia liczba instalatorów pomp ciepła.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation