4 ECO jest jedną z największych oraz najprężniej rozwijających się firm z zakresu szeroko pojętej fotowoltaiki. Dosłownie w ciągu kilku lat firmie tej udało się stworzyć mocno rozbudowaną sieć obsługową. Obecnie liczy już czterdzieści oddziałów. One swoim zasięgiem obejmują całą Polskę. W ofercie 4 ECO fotowoltaika, jak i pompy ciepła to jedynie część wszelkich pozycji. Co koniecznie należy wiedzieć o zakresie usług tejże firmy? Pora to sprawdzić.

Czym zajmuje się firma 4 ECO?

Przedsiębiorstwo 4 ECO zajmuje się instalacją, a także dystrybucją rozwiązań z szeroko pojętego zakresu fotowoltaiki oraz także nowoczesnych pomp ciepła. W ofercie tej firmy między innymi zajmują się maty grzewcze, a także farmy fotowoltaiczne, które są możliwie najbardziej ekologicznym sposobem na produkcję prądu. Nie można zapomnieć o ładowarkach do elektrycznych samochodów, a także nowoczesny system termoizolacji PS Coat, który jest wykorzystywany w branży budowlanej. W asortymencie firmy 4ECO jest dostępna także pompa ciepła autorska HEATECO. Pompa ta wyróżnia się wysoką jakością, a do tego unikatowy design.

Najważniejsze informacje o 4 ECO:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Dla kogo jest oferta 4 ECO?

Po ofertę firmy 4 ECO sięgają najczęściej dwie grupy klientów. Pierwsza z nich to inwestorzy indywidualni. Jest to tak zwana fotowoltaika dla domu. Ten rodzaj cieszy się szczególną uwagę. Wszystko z uwagi na szereg dotacji dostępnych, jak i dofinansowań. Druga grupa to inwestorzy biznesowi. Mowa tutaj o przedsiębiorstwach, dla których fotowoltaika dla firm to sposób na wyróżnienie się oraz także zwiększenie samej konkurencyjności. Nie możemy zapomnieć o gospodarstwach rolnych, które poprzez inwestowanie w fotowoltaikę mogą wpływać długofalowo na przyszłość naszej działalności.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  4 ECO wady i zalety

  Warto przyjrzeć się także nieco bliżej wadą oraz zaletą tej firmy. Wśród zalet można wyróżnić:

  spore doświadczenie, szeroki wybór urządzeń, kompleksową ofertę uwzględniającą między innymi PV, ładowarki EV oraz pompy ciepła, własne ekipy montażowe, kolorowe fotowoltaiczne moduły, 3-letnie gwarancja na montaż, wsparcie na każdym etapie, a także pomoc w uzyskaniu dofinansowania, czy też przy zgłoszeniu instalacji.

  A jak kształtują się wady? Jest to na pewno niewielka ilość informacji o ofercie, a do tego brak możliwości oszacowania kosztów inwestycyjnych.

  4 ECO opinie i recenzja

  Sama oferta 4 ECO na pewno zwraca naszą uwagę. Wyróżnia się na pewno tym, że ma dostępne kolorowe moduły PV, które w naszym kraju, póki co są rzadkością. Poza nimi firma wykorzystuje dobre podzespoły od producentów mniej i bardziej znanych. Każdy coś dla siebie znajdzie. Na plus zaliczyć należy własne monterskie ekipy. Doceniana jest także trzyletnia gwarancja na usługi oraz szeroki wachlarz dodatkowych produktów.

  Warto z recenzjami się zapoznać i w najbliższej przyszłości zostać klientem tej popularnej i dobrej jakościowo firmy. Konkurencja jest duża, ale firma 4 ECO rzeczywiście sobie świetnie radzi i na pewno wyróżnia się na rynku. Warto skorzystać z usług tej firmy.

  4 ECO Recenzja Eksperta

  7.5Wynik eksperta
  Fotowoltaika 4 ECO Recenzja
  Firma 4 ECO w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma 4 ECO jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  8
  Szybkość realizacji
  8
  Obsługa klienta
  10
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  8
  Oferta
  9

  Wpis aktualizowany ostatnio 22.08.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres biuro@fotowoltaikawpolsce.com

  4 ECO opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  1 Opinie

  1. Mieszkaniec gminy skierbieszow

   Serdecznie odradzam tą firmę, firma nie interesuje się swoimi klientami, ma gdzieś reklamację klientów,oraz to że klient próbuje zgłosić reklamacje już przez ponad 3 miesiące, wizyta musiała się skończy również prawnikiem, gdy by nie prawnik dalej by trwało odsyłanie od firmy montażowej do firmy sprzedającej oraz do firmy producenta pompy ciepła chciałbym przypomnieć iż pompa tak jak wyżej wspomniałem nie działa ponad trzy MSC, z czym się wiąże grzanie grzejnikami elektycznynmi , firma nie wywiązuje się z terminów realizacji serwisu , i jak się zbliża dany termin dostaję telefon od serwisanta że serwis nie może być zrealizowany ponieważ on na to nie ma czasu. Jeżeli to ma tak dalej trwać finał skończy się w sądzie.

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.