FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Strefa Energii Opinie
Fotowoltaika Strefa Energii Opinie

Fotowoltaika Strefa Energii Opinie

Strefa Energii to aż siedem lat doświadczenia w fotowoltaicznej branży oraz trzy tysiące zamontowanych instalacji. Firma swoim klientom zapewnia kompleksowe usługi, które są oparte o podzespoły renomowanych producentów oraz marek. Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą tejże firmy.

Czym zajmuje się firma Strefa Energii?

Najważniejsze informacje o Strefa Energii:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Strefa Energii jest jedną z firm lokalnych, które zajmują się doborem, jak i montażem fotowoltaicznych instalacji. Jak zapewnia sama, jej zespół jest tworzony przez doświadczonych oraz zaangażowanych pracowników, których priorytetem jest właśnie zadowolenie klienta. Bardzo ważne jest to, że firma posiada własne monterskie ekipy, co dla inwestorów może być naprawdę sporą zaletą. Warto także zauważyć, że instalator poszczyć może całym szeregiem certyfikatów, którzy potwierdzają profesjonalizm wykonywanych usług. Strefa Energi posiada status Autoryzowanego Partnera. Są to firmy Sharp, Bruk Bet Solar oraz Fronius.

Dla kogo jest oferta Strefa Energii?

Instalator obejmuje swoją działalnością klientów z centralnej części Polski oraz z części południowej. Konkretnie mowa o województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, małopolskim, świętokrzyskim, podkarpackim, śląskim, łódzkim oraz mazowieckim.

W przypadku firmy Strefa Energii, fotowoltaika jest skierowana przede wszystkim do trzech grup inwestorach. Mowa o przedsiębiorstwach, gospodarstwach rolnych oraz także gospodarstwach domowych.

Każdy z tych klientów może liczyć na pełen komplet usług, które są oferowane w ramach współpracy z tą właśnie firmą.

Strefa Energii wady i zalety

Wśród zalet tejże firmy można wymienić:

 • wieloletnie doświadczenie,
 • współpraca z wiodącymi producentami,
 • sprawdzone podzespoły,
 • pojawiające się promocje,
 • dostępność dedykowanych form finansowania,
 • opieka pomontażowa,
 • kompleksowe usługi,
 • inwerter zastępczy w przypadku awarii.

A czy można wymienić jakieś wady? Jest to jedynie brak szerszych danych na temat orientacyjnych kosztów przedsięwzięcia.

Strefa Energii opinie i recenzja

W ofercie fotowoltaiki firmy Strefa Energii znaleźć można także kilka aspektów, które ją wyróżniają pośród swojej konkurencji. Ciekawostką, raczej w branży niespotykaną jest inwerter zastępczy dla inwestora, w sytuacji awarii posiadanego urządzenia. To rozwiązanie nam gwarantuje rzeczywiście ciągłość produkcji, co będzie bardzo dużą zaletą, szczególnie dla biznesowych klientów. Uwagę także należy zwrócić uwagę na podejmowane akcje promocyjne przez firmę, również rzadko obecne we wszelkich ofertach innych instalacyjnych firm.

Poza tym na plus z całą pewnością można policzyć wszelkie podzespoły wykorzystywane. Są one zdecydowanie najlepsze w swoich kategoriach oraz do tego współpracę z instytucjami finansowymi. Szkoda, że Strefa Energii nie podaje nawet stawek orientacyjnych dotyczących kosztów instalacji. Jest to bardzo ważna informacja dla naprawdę wielu klientów potencjalnych. Dla wszystkich potencjalnych klientów - są to naprawdę bardzo ważne informacje.

Strefa Energii Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Strefa Energii Recenzja

Firma Strefa Energii w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Strefa Energii jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9

Wpis aktualizowany ostatnio 01.04.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected].

Strefa Energii opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

 • Uwaga na tych oszustów – są niesłowni i wprowadzają klienta w błąd przekazując fałszywe informacje.
  We wrześniu podpisałam umowę na montaż instalacji fotowoltaicznej, która miała zostać zainstalowana na przełomie października i listopada. Po wpłacie zadatku nikt ze Strefy Energii się ze mną nie skontaktował do początku listopada, więc sama zadzwoniłam do firmy z pytaniem o termin instalacji. Zostałam poinformowana, że wg umowy firma ma 90 dni na wywiązanie się ze zobowiązania, więc wciąż mają czas. Dwa tygodnie po upływie tego okresu wciąż ze strony firmy nie było żadnego kontaktu, dlatego wysłałam wypowiedzenie umowy i prośbę o zwrot zadatku (mimo, iż wg prawa zwrócona powinna być dwukrotność zadatku, gdy świadczący usługę nie wywiązuje się z umowy). Dzień później dostałam telefon, że monterzy mogą przywieźć instalację – problem w tym, że był początek grudnia a na dachu, gdzie miała znaleźć się instalacja, zalegał ponad metr śniegu – problemu tego jednak nie widziała firma Strefa Energii 😀
  Podczas rozmowy z przedstawicielem Strefy Energii dostałam informację, że zadatek zostanie zwrócony w ciągu tygodnia. Po tym czasie wciąż nie dostałam zwrotu, więc zadzwoniłam na infolinię Strefy Energii i zostałam poinformowana, że informacja została już przekazana do księgowości i że dostanę zwrot. Jest druga połowa stycznia, w międzyczasie jeszcze dwukrotnie rozmawiałam z reprezentantami Strefy Energii i wysłałam trzy maile – na żaden nie dostałam odpowiedzi.

  Podsumowując – Strefa Energii to niesłowni oszuści, którzy nie wywiązują się z umowy i mają zero szacunku do klienta. Część obsługi klienta i kontaktu z klientem całkowicie nie działa w tej firmie. Przez tych oszustów zostałam w tym momencie bez instalacji i bez zadatku. Nie polecam!

 • Uwaga na oszustów. !!! Oszukali moich rodziców !! W grudniu 2022 r. pobrana zaliczka w kwocie 18 000 zł na montaż paneli fotowoltaicznych i cisza. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maila. Sprawa zgłoszona do sądu. UWAGA. Usuwają negatywne opinie, których było bardzo dużo a teraz ich nie ma !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here