Strefa Energii to aż siedem lat doświadczenia w fotowoltaicznej branży oraz trzy tysiące zamontowanych instalacji. Firma swoim klientom zapewnia kompleksowe usługi, które są oparte o podzespoły renomowanych producentów oraz marek. Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą tejże firmy.

Czym zajmuje się firma Strefa Energii?

Najważniejsze informacje o Strefa Energii:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Strefa Energii jest jedną z firm lokalnych, które zajmują się doborem, jak i montażem fotowoltaicznych instalacji. Jak zapewnia sama, jej zespół jest tworzony przez doświadczonych oraz zaangażowanych pracowników, których priorytetem jest właśnie zadowolenie klienta. Bardzo ważne jest to, że firma posiada własne monterskie ekipy, co dla inwestorów może być naprawdę sporą zaletą. Warto także zauważyć, że instalator poszczyć może całym szeregiem certyfikatów, którzy potwierdzają profesjonalizm wykonywanych usług. Strefa Energi posiada status Autoryzowanego Partnera. Są to firmy Sharp, Bruk Bet Solar oraz Fronius.

Dla kogo jest oferta Strefa Energii?

Instalator obejmuje swoją działalnością klientów z centralnej części Polski oraz z części południowej. Konkretnie mowa o województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, małopolskim, świętokrzyskim, podkarpackim, śląskim, łódzkim oraz mazowieckim.

W przypadku firmy Strefa Energii, fotowoltaika jest skierowana przede wszystkim do trzech grup inwestorach. Mowa o przedsiębiorstwach, gospodarstwach rolnych oraz także gospodarstwach domowych.

Każdy z tych klientów może liczyć na pełen komplet usług, które są oferowane w ramach współpracy z tą właśnie firmą.

Strefa Energii wady i zalety

Wśród zalet tejże firmy można wymienić:

 • wieloletnie doświadczenie,
 • współpraca z wiodącymi producentami,
 • sprawdzone podzespoły,
 • pojawiające się promocje,
 • dostępność dedykowanych form finansowania,
 • opieka pomontażowa,
 • kompleksowe usługi,
 • inwerter zastępczy w przypadku awarii.

A czy można wymienić jakieś wady? Jest to jedynie brak szerszych danych na temat orientacyjnych kosztów przedsięwzięcia.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Strefa Energii opinie i recenzja

  W ofercie fotowoltaiki firmy Strefa Energii znaleźć można także kilka aspektów, które ją wyróżniają pośród swojej konkurencji. Ciekawostką, raczej w branży niespotykaną jest inwerter zastępczy dla inwestora, w sytuacji awarii posiadanego urządzenia. To rozwiązanie nam gwarantuje rzeczywiście ciągłość produkcji, co będzie bardzo dużą zaletą, szczególnie dla biznesowych klientów. Uwagę także należy zwrócić uwagę na podejmowane akcje promocyjne przez firmę, również rzadko obecne we wszelkich ofertach innych instalacyjnych firm.

  Poza tym na plus z całą pewnością można policzyć wszelkie podzespoły wykorzystywane. Są one zdecydowanie najlepsze w swoich kategoriach oraz do tego współpracę z instytucjami finansowymi. Szkoda, że Strefa Energii nie podaje nawet stawek orientacyjnych dotyczących kosztów instalacji. Jest to bardzo ważna informacja dla naprawdę wielu klientów potencjalnych. Dla wszystkich potencjalnych klientów - są to naprawdę bardzo ważne informacje.

  Strefa Energii Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika Strefa Energii Recenzja
  Firma Strefa Energii w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Strefa Energii jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9

  Wpis aktualizowany ostatnio 01.04.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres biuro@fotowoltaikawpolsce.com.

  Strefa Energii opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.