FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Esoleo Opinie
Fotowoltaika Esoleo Opinie

Fotowoltaika Esoleo Opinie

Esoleo to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań bazujących na odnawialnych źródłach energii, a dokładniej na promieniowaniu słonecznym. Instalacja fotowoltaiczna jest ekologicznym i przyjaznym środowisku sposobem na pozyskiwanie energii, która pozwala znacząco obniżyć rachunki. 

Czym zajmuje się firma Esoleo?

Esoleo oferuje nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne skierowane zarówno do odbiorców prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz rolników. Firma ta należy do grupy Cyfrowy Polsat, a dzięki ofercie stworzonej wraz z siecią telefonii komórkowej Plus umożliwia odbiór 100% wytworzonej energii. Oprócz montażu paneli fotowoltaicznych Esoleo zajmuje się również budową farm słonecznych. 

Najważniejsze informacje o Esoleo:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Esoleo korzysta z modułów fotowoltaicznych cenionej marki Telesun oraz falowników Huawei. Są one wyposażone w różnego rodzaju nowoczesne zabezpieczenia, które chronią je m.in. przed pożarem wywołanym łukiem elektrycznym. Dodatkowo moduły posiadają 15-letnią gwarancję. 

Dla kogo jest oferta Esoleo?

Oferta firmy Esoleo skierowana jest przede wszystkim do odbiorców indywidualnych, rolników oraz przedsiębiorców prowadzących własne firmy. Umożliwia skorzystanie z preferencyjnych warunków, dzięki którym możliwe jest obniżenie rachunków za prąd. Z oferty mogą więc skorzystać wszyscy, którzy chcą pozyskiwać energię z promieniowania słonecznego. Kompleksowa oferta obejmuje także profesjonalny dobór odpowiednich paneli fotowoltaicznych, wykonanie audytu u klienta oraz zrobienie wizualizacji, dzięki której można przekonać się, jak będą prezentowały się zamontowane panele. 

Esoleo- zalety i wady

Ogromną zaletą oferty firmy Esoleo jest bez wątpienia jej kompleksowość. Klienci mogą liczyć nie tylko na fachowe doradztwo i profesjonalny montaż paneli, ale również na obsługę serwisową. Przez okres 15 lat mogą skorzystać z pomocy technicznej oraz serwisu całej instalacji. Przed zakupem paneli na miejscu ich montażu przeprowadzany jest szczegółowy audyt, który pozwala dopasować ich moc oraz wybrać konkretne miejsce na ich montaż. Dodatkowo Esoleo oferuje możliwość ubezpieczenia instalacji.

Do wad Esoleo należy zaliczyć z pewnością brak przejrzystego cennika, przez co klient poznaje cenę instalacji dopiero na późniejszym etapie. Ciężko jest także dowiedzieć się więcej na temat technologii, jaka stosowana jest w panelach fotowoltaicznych stosowanych przez tę firmę.

Esoleo- opinie i recenzje 

Esoleo cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z oferty tej firmy. Ogromnym plusem jest fachowe doradztwo oraz profesjonalna opieka techniczna i serwisowa. Specjaliści pracujący w tej firmie oferują również pomoc w formalnościach związanych z pozyskiwaniem finansowania na instalację fotowoltaiczną. Dzięki stworzeniu oferty wraz z Plusem możliwe jest pełne wykorzystanie wyprodukowanej mocy, co jest rzadkością wśród ofert firm zajmujących się fotowoltaiką. Bez wątpienia firma Esoleo pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert.

Esoleo Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Esoleo Recenzja

Firma Esoleo w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Esoleo jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9

Wpis aktualizowany ostatnio 28.04.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected].

Esoleo opinie klientów

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

  • Witam założyłem panele w 2022r. i wszystko by było idealnie, tylko po podpisaniu umowy cała ta firma eSoleo ma już nas wszystkich w dalekim poważaniu, nie wyjaśnicie już nic. Chciałem dopisać żonę do faktury a potrzebne mi to jest do uzyskania dotacji z programu „Czyste powietrze”, różnymi sposobami docierałem do eSoleo nawet byłem osobiście w Warszawie i nie zrobią w tym temacie już nic gdyż twierdzą że jeśli zmienią jednemu to będzie efekt domino a oni nie mają czasu na takie błahostki. Więc lepiej chyba kupić instalację od pana ” Chenka” I zapłacić o wiele mniej niż kupować od eSoleo.
    Dziękuję

  • Proszę się dwa razy zastanowić zanim kupicie instalację od tej firmy. Po umowie szybko miałem wpłacać pieniądze bo oferta się kończy. Potem czekałem 2 miesiące na dostawę sprzętu a handlowiec ze Śląska mówił że zrobią szybciej niż konkurencja. Potem okazało się że przysłali nie te panele tylko słabszej mocy . Handlowiec mówił że na ich się nie stało i do 2 tygodni wyślą nowe. Dramat . Nie polecam.

  • Aż żal dupę ściska, że tak mało kompetentne firmy nadal potrafią funkcjonować w 2023 roku; niech ktoś ich rozgoni w końcu w cztery wiatry!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here