FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Siliton Opinie
Fotowoltaika Siliton Opinie

Fotowoltaika Siliton Opinie

Coraz więcej osób decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznych. Takie rozwiązanie posiada bowiem wiele zalet, między innymi stanowi szybko zwracającą się inwestycję. Ma ponadto pozytywny wpływ na środowisko.

Ekologia jest bowiem niesamowicie istotna w obecnych czasach, co wiąże się z wysokim poziomem świadomości ludzi. Firma Siliton świadczy kompleksowe usługi związane z montażem instalacji fotowoltaicznych, dzięki czemu umożliwia swoim klientom korzystanie z niewyczerpywalnego źródła energii – promieni słonecznych.

Jakie usługi świadczy Siliton?

Przedsiębiorstwo Siliton zajmuje się instalacją:

  • konstrukcji fotowoltaicznych,
  • urządzeń grzewczych,
  • instalacji elektrycznych,
  • klimatyzacji.

Warto wspomnieć, że istnieje możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa, jakie pomoże w ostatecznej decyzji odnośnie doboru najlepszego rodzaju instalacji. Ma to miejsce na podstawie audytu, który wykwalifikowani pracownicy przeprowadzają na miejscu. Klienci posiadają bowiem wybór w zakresie różnych rodzajów instalacji fotowoltaicznych, jakie różnią się głównie sposobem działania oraz mocą. Mogą one zarówno działać niezależnie, jak i współpracować z zewnętrzną siecią elektroenergetyczną. Istnieje ponadto opcja skorzystania z instalacji hybrydowej, stanowiącej obecnie najwydajniejsze rozwiązanie, wiążące się jednak z większymi kosztami.

Najważniejsze informacje o Siliton:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Darmowa wycena paneli fotowoltaicznych – SPRAWDŹ

Jeżeli chodzi o fotowoltaikę, to oferta obejmuje nie tylko mikro i małe instalacje, ale również farmy fotowoltaiczne, czyli konstrukcje wolnostojące, które charakteryzuje moc powyżej 500kWp. Istnieje opcja montażu systemów solarnych nie tylko dla gospodarstw rolnych i domowych, ale również dla przedsiębiorstw oraz osiedli mieszkaniowych.

Z usług Silitonu korzystają zarówno osoby prywatne, jak i różnej wielkości firmy.

Wady i zalety korzystania z usług firmy Siliton

Mocne strony zdecydowania się na ofertę Silitonu to:

  • możliwość skorzystania z fachowego doradztwa,
  • otrzymanie urządzeń od renomowanych producentów,
  • profesjonalny montaż instalacji,
  • zawsze dostępna obsługa serwisowa (gwarancyjna i pogwarancyjna),
  • koszt usługi adekwatny do jej jakości.

Jeżeli chodzi o wady takiego rozwiązania, to przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, iż taka inwestycja wymaga sporego wkładu pieniężnego. Trzeba więc najpierw ściśle określić posiadany budżet. Ponadto, aby uzyskać szczegółowe dane odnośnie współpracy i ostatecznych kosztów, należy najpierw skontaktować się z pracownikami firmy - nie są to informacje dostępne bezpośrednio na stronie internetowej. Wynika to głównie z tego, że każde zlecenie jest nieco inne.

Dane kontaktowe firmy

Adres Firmyul. Pokrzywno 26B
Adres Firmy61-315 Poznań
NIP: 6060097495
REGON365726582

Opinie i recenzje firmy Siliton

Przedsiębiorstwo cieszy się wieloma pozytywnymi recenzjami od swoich klientów. Jest ponadto bardzo popularne, co z pewnością nie wzięło się znikąd. Z łatwością można znaleźć sporo pochlebnych opinii w Internecie, a także usłyszeć je od znajomych, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług tej firmy. Cechuje się ona bowiem dużym zaufaniem i wspaniałą renomą.

Siliton Recenzja Eksperta

7.5Wynik eksperta
Fotowoltaika Siliton Recenzja
Firma Siliton w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Siliton jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
8
Szybkość realizacji
8
Obsługa klienta
10
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
8
Oferta
9

Wpis aktualizowany ostatnio 01.03.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

Siliton opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here