FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Helio Expert Opinie
Fotowoltaika Helio Expert Opinie

Fotowoltaika Helio Expert Opinie

Helio Expert to firma działająca na rynku od 2011 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych w całym kraju. Do tej pory zaufało jej ponad 4000 klientów w całym kraju. Świadczy usługi doboru oraz montażu paneli zarówno dla osób indywidualnych, jak i rolników, firm oraz spółdzielni mieszkaniowych. Helio Expert jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki Viessmann. 

Czym zajmuje się firma Helio Expert

Najważniejsze informacje o Helio Expert:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Firma Helio Expert zajmuje się głównie sprzedażą oraz instalacją paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Świadczy usługi projektowania instalacji, dostawy, montaż, przyłączenie do sieci, a także profesjonalny serwis posprzedażowy. Dodatkowo klienci mogą liczyć także na pomoc w zdobyciu środków finansowych na ten cel. Zespół Helio Expert składa się z najlepszych specjalistów, techników oraz doradców, którzy służą pomocą klientom. Dodatkowo firma zatrudnia wykwalifikowanych monterów oraz serwisantów. 

Dla kogo jest oferta Helio Expert

Kompleksowa oferta Helio Expert skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, które pragną rozpocząć korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Mogą skorzystać z niej również przedsiębiorcy, rolnicy oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Firma korzysta z najwyższej jakości podzespołów znanych i cenionych producentów. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z usług Helio Expert mogą liczyć na 25-letnią gwarancję na efektywne działanie instalacji oraz 35-letnią gwarancję na ogólną żywotność.

Helio Expert wady i zalety

Ogromną zaletą Helio Expert jest kompleksowa oferta firmy. Zawiera ona zarówno bezpłatny audyt, projektowanie, dobór paneli, montaż, jak i obsługę serwisową. Bardzo ważna jest także długa gwarancja, jaka udzielana jest na poszczególne elementy całej instalacji. Specjaliści oferują także pomoc w zdobyciu dofinansowania oraz różnego rodzaju ulg, jakie przysługują klientom. Warto mieć na uwadze także to, że firma ta działa na sprawdzonych podzespołach.

Wadą oferty Helio Expert jest brak precyzyjnie określonej ceny. Każdy projekt jest bowiem wyceniany indywidualnie. Brak szczegółowej informacji o tym, ile będzie kosztowało całe przedsięwzięcie może być dla niektórych osób problemem.

Helio Expert opinie i recenzja

Klienci, którzy skorzystali do tej pory z oferty Helio Expert cenią sobie przede wszystkim profesjonalne i indywidualne podejście. Doradcy posiadają niezbędną wiedzę i służą pomocą. Chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania oraz pomagają w doborze odpowiedniej mocy paneli oraz miejsca, w którym należy je zainstalować.

Na uwagę zasługuje także sprawny i bezproblemowy montaż paneli oraz to, że firma ta używa sprawdzonych podzespołów najwyższej jakości. Klienci cenią także długi okres gwarancji oraz kompleksową obsługę serwisową. W razie jakichkolwiek problemów są one błyskawicznie rozwiązywane. Helio Expert działa na terenie całego kraju, dlatego z oferty mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski, bez względu na to jakie województwo zamieszkują.

Helio Expert Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Helio Expert Recenzja

Firma Helio Expert w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Helio Expert jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9

Wpis aktualizowany ostatnio 01.04.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected].

Helio Expert opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here