Osoby, które są zainteresowane korzyściami, które daje fotowoltaika z całą pewnością się rzuciła w oczy oferta firmy Brewa. Jest to marka bardzo znana oraz ceniona pośród klientów, którzy to rozważają inwestycję w przydomową słoneczną elektrownię. Czym zaskoczyć może nas fotowoltaika oferowana przez firmę Brewa? Sprawdźmy to.

Czym zajmuje się firma Brewa?

Firma Brewa wywodzi się bezpośrednio ze spółki z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji i dystrybucji energii cieplnej. Razem z rozwojem odnawialnych źródeł energii, dział firmy wyewoluował w całkiem oddzielne przedsiębiorstwo Brewa.

Ono specjalizuje się w dostarczaniu ekologicznych rozwiązań. Wśród produktów oraz usług firmy obecnie znajdują się: folie grzewcze, instalacje fotowoltaiczne, jak i staje ładowania dla elektrycznych samochodów. Na pewno warto tutaj dodać, że już niedługo oferta wzbogacona zostanie o pompy ciepła, które to stanowią świetne uzupełnienie dla fotowoltaicznych instalacji.

Najważniejsze informacje o Brewa:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Dla kogo jest oferta Brewa?

Oferta firmy Brewa opracowana została w taki sposób, aby z niej mogli korzystać w zasadzie wszyscy, którzy tylko chcą zaoszczędzić na prądzie oraz chronić środowisko naturalne. Pośród ponad 1110 zrealizowanych instalacji możemy znaleźć między innymi gospodarstwa domowe, przedsiębiorstwa oraz rolników.

Na pewno gospodarstwa domowe są najliczniejszą grupą klientów tejże firmy. Dobrana odpowiednio fotowoltaika dla domu pozwala na obniżenie rachunków za prąd nawet do dziesięciu procent wydatków wcześniejszych. Z kole fotowoltaika dla firm stanowi bardzo istotny odsetek wszystkich wykonanych instalacji. Bardzo dużym zainteresowaniem także się cieszy fotowoltaika dla rolnika. Właściciele rolnych gospodarstw, dzięki rozwiązaniom oferowanych przez firmę Brewa, mogą zaoszczędzić sporo na rachunkach, a także na podatku rolnym.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Brewa zady i zalety

  Jakie są zalety firmy Brewa? Na pewno jest to realizacja zleceń na terenie całego kraju, dostępność informacji na temat kosztów, oferta bardzo korzystna cenowo, różne formy finansowania, doświadczony zespół oraz kompleksowa oferta.

  A jakie są wady tego rozwiązania? Na pewno są to problemu w kontakcie z firmą oraz sporadyczne opóźnienia w realizacji projektu.

  Brewa opinie i recenzja

  Fotowoltaika Brewa jest z całą pewnością dobrym rozwiązaniem, jeśli poszukujemy idealnego balansu pomiędzy jakością i ceną. Firma posiada bardzo duże doświadczenie nie tylko w budowie mikro instalacji dla domów, ale także dla średniej wielkości zestawów dla klientów pozostałych - rolników czy firm. Bardzo dużym plusem tej oferty są przeróżne formy finansowania, akceptowane przez firmę. Jest to między innymi leasing, kredyt oraz abonament.

  Dzięki nim, nie ma kompletnie konieczności opóźniania inwestycji, do czasu zebrania wszelkich niezbędnych środków. Na samą uwagę zasługuje fakt, że Brewa posiada również produkty, jak i usługi, które komponują się doskonale z fotowoltaiką. Są to, chociażby folie grzewcze. Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób, które poszukują firmy, która to zmieni ich dom kompleksowo w wersję ekologiczną.

  Brewa Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika Brewa Recenzja
  Firma Brewa w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Brewa jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9
  Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres biuro@fotowoltaikawpolsce.com

  Brewa opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  1 Opinie

  1. Malek

   Fotowoltaika Brewa jedna z mniejszych firm w moim rejonie. Mają sporo wolnych terminów więc jak ktoś chce szybko postawić swoją fotowoltaikę to śmiało można się do nich zgłosić.

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.