Firma House Solutions świadczy szeroki zakres usług w zakresie projektowania i montażu paneli fotowoltaicznych. Wydajne systemy są dostarczane do produkcji energii elektrycznej, chłodzenia i ogrzewania, bazując na technologii solarnej OZE. Przedsiębiorstwo na każdym kroku stawia na nowoczesne rozwiązania, które wiążą się z produkcją solarnej energii odnawialnej. Obiekty w tym wypadku są energooszczędne, pasywne i samowystarczalne. Pracownicy firmy wskazują, że przyszłość jest czasem ciągłego rozwoju odnawialnych źródeł energii. 

Czym zajmuje się firma House Solutions?

Najważniejsze informacje o House Solutions:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTakFirma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu fotowoltaiki dla rolnictwa, firm i dla domu. Nie zapominajmy o klimatyzacji i pompach ciepła. Konsultanci pomagają klientom wdrażać optymalne rozwiązania OZE. Co ciekawe, specjaliści House Solutions odwiedzają setki miast i wsi, dostarczając kompleksową pomoc. Obejmuje ona projekt instalacji fotowoltaicznej, serwisowanie i montaż. 

House Solutions zapewnia nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne, które cieszą się coraz większą popularnością na rynku. Pozyskiwanie energii ze słońca przekłada się na zmniejszenie rachunków za prąd. Nic więc dziwnego, że w tak wielu miejscach obserwujemy znaczny wzrost zainteresowania panelami fotowoltaicznymi. 

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Dla kogo jest oferta House Solutions?

  Szeroki zakres usług jest skierowany dla każdego, kto chce skorzystać z odnawialnych źródeł energii. Odbiorcami w tym wypadku są organizacje różnego rodzaju, gospodarstwa rolne i gospodarstwa domowe. Klienci firmy doskonale wiedzą, że efektywne wykorzystanie energii solarnej wpływa na oszczędność kosztów i ochronę środowiska. Montaż fotowoltaiki jest opłacalną inwestycją w wielu miejscach. Jak widać, z oferty może skorzystać praktycznie każdy klient. House Solutions zatrudnia specjalistów z doświadczeniem i wiedzą, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

  House Solutions wady i zalety

  Poszukując informacji o House Solutions, w większości klienci dzielą się pozytywnymi opiniami. Najważniejsze zalety House Solutions to z pewnością:

  • Urządzenia dobrej jakości
  • Kompleksowa oferta z zakresu OZE
  • Certyfikowany i doświadczony personel
  • Indywidualne podejście do potrzeb klienta
  • Dostępność komfortowych opcji finansowania
  • Rozszerzona rękojmia na instalacje
  • Inwestycje realizowane od A do Z

  Czy House Solutions ma jakieś wady? W tym wypadku klienci narzekają na brak cennika lub narzędzia do oszacowania kosztów skorzystania z oferty. 

  House Solutions opinie i recenzja

  Podsumowując warto stwierdzić, ze House Solutions to firma godna zaufania. Specjaliści na każdym kroku zapewniają szeroką ofertę i doskonałą jakość usług. Opinie odbiorców są w większości pozytywne, co zachęca kolejne osoby do skorzystania z kompleksowych rozwiązań OZE. Firma przez cały czas stawia na rozwój i zatrudnia doświadczonych specjalistów. Na pierwszym miejscu stawia dobro klientów, do każdego zlecenia podchodząc indywidualnie. Zadowoleni odbiorcy chętnie dzielą się pozytywnymi recenzjami o House Solutions na wielu portalach. 

  House Solutions Recenzja Eksperta

  8Wynik eksperta
  Fotowoltaika House Solutions Recenzja
  Firma House Solutions w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma House Solutions jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  8
  Obsługa klienta
  10
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  8
  Oferta
  9

  Wpis aktualizowany ostatnio 22.07.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres biuro@fotowoltaikawpolsce.com

  House Solutions opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  1 Opinie

  1. Grażyna

   Wczoraj firma HS zamontowała nam klimatyzatory. Ekipa składająca się z dwóch pracowników Grzegorz i Mateusz spisali się perfekcyjnie. Mimo trudności jakie napotkali zrobili wszystko bardzo dobrze. Bardzo uprzejmi, kulturalni i bardzo solidnie wykonali zadanie. Również dziękuję p.Damianowi Dudzie za profesjonalne doradztwo. Firma HS ma bardzo dobrą załogę. Mamy nadzieję, że zarówno z fotowoltaiki jak i klimatyzacji będziemy zadowoleni. Pozdrawiam ekipy i polecam firmę HS. Grażyna

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.