FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika House Solutions Opinie
Fotowoltaika House Solutions Opinie

Fotowoltaika House Solutions Opinie

Firma House Solutions świadczy szeroki zakres usług w zakresie projektowania i montażu paneli fotowoltaicznych. Wydajne systemy są dostarczane do produkcji energii elektrycznej, chłodzenia i ogrzewania, bazując na technologii solarnej OZE. Przedsiębiorstwo na każdym kroku stawia na nowoczesne rozwiązania, które wiążą się z produkcją solarnej energii odnawialnej. Obiekty w tym wypadku są energooszczędne, pasywne i samowystarczalne. Pracownicy firmy wskazują, że przyszłość jest czasem ciągłego rozwoju odnawialnych źródeł energii. 

Czym zajmuje się firma House Solutions?

Najważniejsze informacje o House Solutions:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTakFirma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu fotowoltaiki dla rolnictwa, firm i dla domu. Nie zapominajmy o klimatyzacji i pompach ciepła. Konsultanci pomagają klientom wdrażać optymalne rozwiązania OZE. Co ciekawe, specjaliści House Solutions odwiedzają setki miast i wsi, dostarczając kompleksową pomoc. Obejmuje ona projekt instalacji fotowoltaicznej, serwisowanie i montaż. 

House Solutions zapewnia nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne, które cieszą się coraz większą popularnością na rynku. Pozyskiwanie energii ze słońca przekłada się na zmniejszenie rachunków za prąd. Nic więc dziwnego, że w tak wielu miejscach obserwujemy znaczny wzrost zainteresowania panelami fotowoltaicznymi. 

Dla kogo jest oferta House Solutions?

Szeroki zakres usług jest skierowany dla każdego, kto chce skorzystać z odnawialnych źródeł energii. Odbiorcami w tym wypadku są organizacje różnego rodzaju, gospodarstwa rolne i gospodarstwa domowe. Klienci firmy doskonale wiedzą, że efektywne wykorzystanie energii solarnej wpływa na oszczędność kosztów i ochronę środowiska. Montaż fotowoltaiki jest opłacalną inwestycją w wielu miejscach. Jak widać, z oferty może skorzystać praktycznie każdy klient. House Solutions zatrudnia specjalistów z doświadczeniem i wiedzą, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

House Solutions wady i zalety

Poszukując informacji o House Solutions, w większości klienci dzielą się pozytywnymi opiniami. Najważniejsze zalety House Solutions to z pewnością:

 • Urządzenia dobrej jakości
 • Kompleksowa oferta z zakresu OZE
 • Certyfikowany i doświadczony personel
 • Indywidualne podejście do potrzeb klienta
 • Dostępność komfortowych opcji finansowania
 • Rozszerzona rękojmia na instalacje
 • Inwestycje realizowane od A do Z

Czy House Solutions ma jakieś wady? W tym wypadku klienci narzekają na brak cennika lub narzędzia do oszacowania kosztów skorzystania z oferty. 

House Solutions opinie i recenzja

Podsumowując warto stwierdzić, ze House Solutions to firma godna zaufania. Specjaliści na każdym kroku zapewniają szeroką ofertę i doskonałą jakość usług. Opinie odbiorców są w większości pozytywne, co zachęca kolejne osoby do skorzystania z kompleksowych rozwiązań OZE. Firma przez cały czas stawia na rozwój i zatrudnia doświadczonych specjalistów. Na pierwszym miejscu stawia dobro klientów, do każdego zlecenia podchodząc indywidualnie. Zadowoleni odbiorcy chętnie dzielą się pozytywnymi recenzjami o House Solutions na wielu portalach. 

House Solutions Recenzja Eksperta

8Wynik eksperta
Fotowoltaika House Solutions Recenzja

Firma House Solutions w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma House Solutions jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
8
Obsługa klienta
10
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
8
Oferta
9

Wpis aktualizowany ostatnio 22.07.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

House Solutions opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

 • Wczoraj firma HS zamontowała nam klimatyzatory. Ekipa składająca się z dwóch pracowników Grzegorz i Mateusz spisali się perfekcyjnie. Mimo trudności jakie napotkali zrobili wszystko bardzo dobrze. Bardzo uprzejmi, kulturalni i bardzo solidnie wykonali zadanie. Również dziękuję p.Damianowi Dudzie za profesjonalne doradztwo. Firma HS ma bardzo dobrą załogę. Mamy nadzieję, że zarówno z fotowoltaiki jak i klimatyzacji będziemy zadowoleni. Pozdrawiam ekipy i polecam firmę HS. Grażyna

 • Jesli panstwo zastanawiacie sie jaka firme zatrudnic do montazu paneli fotowoltaicznych,to polecam sprawdzona juz przeze mnie oraz moich znajomych Firme House Solutions z siedziba w Krakowie.Przedstawiciel firmy pan Damian Duda przedstawil mi oferte swojej firmy w sposob bardzo profesjonalny,zdecydowany,odpowiadajac konkretnie na wszystkie moje pytania.To pomoglo mi podjac decyzje,za co jestem panu Damianowi bardzo wdzieczna.W umowionym terminie przyjechala ekipa czterech osob,ze wzgledu na duza instalacje. Sam montaz odbyl sie niesamowicie sprawnie,dokladnie i szybko.Wszyscy panowie to wyksztalceni i przeszkoleni pracownicy firmy,a nie podwykonawcy.Zostawili po sobie porzadek oraz dobre wspomnienie.Panowie dziekuje Wam za to,a Firmie HS gratuluje tak dobrych pracownikow.Szczerze polecam te wlasnie firme.Anna.

 • Ja niestety jestem bardzo rozczarowany współpracą z EHS oddział w Warszawie. Po podpisaniu umowy i wpłaceniu połowy sumy(42000tys.zł.) w maju, wciąż czekam na montaż pompy ciepła, a mamy już koniec roku? Co najgorsze pani przedstawiciel tej firmy nie raczy teraz odbierać telefonu. Nie polecam nikomu takiej współpracy!

  • Panie Zbigniewie nie posiadamy oddziału w Warszawie. Dodatkowo nie nazywamy się EHS, a House Solutions z siedzibą w Krakowie. Do złej firmy składa Pan zażalenie. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here