Panele fotowoltaiczne to rozwiązanie, które z każdym kolejnym rokiem zyskuje coraz więcej zainteresowania. Nie tylko są one ekologiczne, ale także pozwalają zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy – często bowiem produkują nadwyżkę prądu. Dzięki nim można również zapomnieć o podwyżkach energii.

Jest z nimi pewien problem – są kosztowną inwestycją, a firm, które czekają na pieniądze, oferując bardzo mało w zamian, jest bardzo dużo. Zastanawiasz się nad instalacją paneli fotowoltaicznych ale nie wiesz, jakiej firmie możesz zaufać?

Najważniejsze informacje o Hymon:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Nie ma w tym nic dziwnego - na rynku roi się od instalatorów paneli. Większość z nich cechuje wątpliwa jakość i podejście do klienta. Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru firmy, prawdopodobnie nie natknąłeś się jeszcze na ofertę Hymonu - firmy, której zaufały tysiące Polaków z światowej klasy piłkarzem Robertem Lewandowskim na czele. Co sprawia, że instalator paneli fotowoltaicznych Hymon jest tak atrakcyjnym wyborem?

Czym zajmuje się firma Hymon?

Firma Hymon to znany na całą Europę instalator paneli fotowoltaicznych. Od 2011 roku jest liderem wśród Polskich firm zajmujących się fotowoltaiką. Znana jest z profesjonalnej obsługi klienta i świetnych projektów instalacji - wszystko dzięki wykfalifikowanej, dużej i zgranej ekipie pracowniczej, którą posiada. Hymon zajmuje się także dystrybucją komponentów elektrowni fotowoltaicznych.

Dla kogo jest oferta Hymon?

Oferta firmy Hymon przeznaczona jest dla każdego, kto planuje instalację paneli fotowoltaicznych. Nie ważne, czy jesteś kompletnym nowicjuszem w tym temacie, czy masz doświadczenie z tym rodzajem inwestycji. Firma ma za sobą setki tysięcy zrealizowanych zleceń i 47 kWp zainstalowanej mocy fotowoltaicznej, jednocześnie 80% z tego realizując dzięki poleceniu firmy przez zadowolonych z niej klientów. Wystarczy zadzwonić na numer firmy dostępny w Internecie, a instalacja paneli natychmiast stanie się realna.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Hymon - wady i zalety

  Ogromną zaletą firmy Hymon jest jej rzetelność i to, jak bardzo jej klienci ją polecają. Kontaktując się z Hymonem, nie trzeba się martwić, że zostanie się wykorzystanym i zapłaci się więcej, niż powinno. Firma może poszczycić się milionami zaoszczędzonych pieniędzy klientów raz z produkcją przez swoje panele fotowoltaiczne tysiąca kWh. Dużą zaletą jest też fakt, że oddziały Hymonu znajdują się praktycznie w każdym większym mieście w Polsce, co jeszcze bardziej zwiększa zaufanie klienta.

  Jednak, jak każda firma, Hymon posiada także swoje wady. Najpoważniejszą z nich wydaje się być napięty grafik firmy. Internauci skarżą się czasami na brak wolnych terminów lub spóźnienia z tego wynikające. Bez dwóch zdań związane jest to z popularnością Hymonu.

  Hymon - opinie i recenzje

  Hymon może poszczycić się ogromną ilością pozytywnych opinii. Przykładowo, na na serwisie Google użytkownicy ocenili ją na 4,2 gwiazdki przy oddaniu głosu przez ponad 400 użytkowników, co jest bardzo dobrym wynikiem. Dużym osiągnięciem jest dostanie przez firmę nagrody Diamenty Forbessa w 2021 roku jako najdynamiczniej rozwijająca się polska firma.

  Hymon Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika Hymon Recenzja
  Firma Hymon w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Hymon jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9
  Wpis aktualizowany ostatnio 01.04.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres biuro@fotowoltaikawpolsce.com

  Hymon opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  4 Opinie

  1. Ola

   Firma Hymon to pomyłka . 200 dni temu wpłacona zaliczka. Po półtora miesiąca pewnego dnia przyjechała ekipa, zamontowała panele na dachu, ale bez falownika ( czyli serca instalacji ) i magazynu energii i ogarnęła nas otchłań ciszy. Zero informacji od handlowca ( nie odbiera ) , brak odpowiedzi na dziesiątki maili do centrali i jesteśmy w kropce. Wydane 17000 zł. Dziury w dachu , i dalej korzystamy z energii sieciowej . Zostaliśmy zrobieni w trąbę przez Hymona

  2. Krzysztof

   Super Firma polecam
   Telefony zawsze odbierają,jeżeli nie to po godzinie oddzwaniają.
   Obsługa Super,miła,pomocna,bardzo polecam.
   Fotowoltaika działa bez zarzutów.
   Wszystko sprawnie i szybko.
   Od wplaconej zaliczki w ciągu dwóch tygodni chcieli mi zakladać panele Fotowoltaiczne.
   Ja sam przełożyłem ich na później.
   Jestem bardzo zadowolony.
   Dwa dni po założeniu została uruchomiona wraz ze zmianą licznika.
   HYMON POLECAM

  3. Tylko_NIE_Hymon

   Wszystkich ostrzegam przed zakupami w firmie Hymon. Po zainkasowanie pieniędzy brak kontaktu ze strony firmy i brak realnego terminu montażu. Wiec jeśli potrzebujesz pompę ciepła do domu bądź panele proponuje wybrać inną firmę.

  4. Kazimierz

   Nie polecam. Firma nie interesuje się już założoną instalacją. Nie założono mi zabezpieczenia w postaci układu odcięcia zasilania stałego. Odmówiono mi po roku instalacji tego zabezpieczenia bez montażu nowych paneli. Gdy zamówiłem dwa, policzono mi za nie ponad 100% więcej niż kosztują na rynku. Warunki gwarancji są niekorzystne, bo odbiór instalacji przez użytkownika oznacza zrzeczenie się roszczeń z tytułu ewentualnego uszkodzenia dachu. Chwalą się Lewandowskim a zatrudniają na umowy śmieciowe. Pytanie montera o uprawnienia elektryczne wprawiło go w konsternację. Tak działa poważna firma?

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.