Panele fotowoltaiczne to rozwiązanie, które z każdym kolejnym rokiem zyskuje coraz więcej zainteresowania. Nie tylko są one ekologiczne, ale także pozwalają zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy – często bowiem produkują nadwyżkę prądu. Dzięki nim można również zapomnieć o podwyżkach energii.

Jest z nimi pewien problem – są kosztowną inwestycją, a firm, które czekają na pieniądze, oferując bardzo mało w zamian, jest bardzo dużo. Zastanawiasz się nad instalacją paneli fotowoltaicznych ale nie wiesz, jakiej firmie możesz zaufać?

Najważniejsze informacje o Hymon:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Nie ma w tym nic dziwnego – na rynku roi się od instalatorów paneli. Większość z nich cechuje wątpliwa jakość i podejście do klienta. Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru firmy, prawdopodobnie nie natknąłeś się jeszcze na ofertę Hymonu – firmy, której zaufały tysiące Polaków z światowej klasy piłkarzem Robertem Lewandowskim na czele. Co sprawia, że instalator paneli fotowoltaicznych Hymon jest tak atrakcyjnym wyborem?

Czym zajmuje się firma Hymon?

Firma Hymon to znany na całą Europę instalator paneli fotowoltaicznych. Od 2011 roku jest liderem wśród Polskich firm zajmujących się fotowoltaiką. Znana jest z profesjonalnej obsługi klienta i świetnych projektów instalacji – wszystko dzięki wykfalifikowanej, dużej i zgranej ekipie pracowniczej, którą posiada. Hymon zajmuje się także dystrybucją komponentów elektrowni fotowoltaicznych.

Dla kogo jest oferta Hymon?

Oferta firmy Hymon przeznaczona jest dla każdego, kto planuje instalację paneli fotowoltaicznych. Nie ważne, czy jesteś kompletnym nowicjuszem w tym temacie, czy masz doświadczenie z tym rodzajem inwestycji. Firma ma za sobą setki tysięcy zrealizowanych zleceń i 47 kWp zainstalowanej mocy fotowoltaicznej, jednocześnie 80% z tego realizując dzięki poleceniu firmy przez zadowolonych z niej klientów. Wystarczy zadzwonić na numer firmy dostępny w Internecie, a instalacja paneli natychmiast stanie się realna.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Hymon – wady i zalety

  Ogromną zaletą firmy Hymon jest jej rzetelność i to, jak bardzo jej klienci ją polecają. Kontaktując się z Hymonem, nie trzeba się martwić, że zostanie się wykorzystanym i zapłaci się więcej, niż powinno. Firma może poszczycić się milionami zaoszczędzonych pieniędzy klientów raz z produkcją przez swoje panele fotowoltaiczne tysiąca kWh. Dużą zaletą jest też fakt, że oddziały Hymonu znajdują się praktycznie w każdym większym mieście w Polsce, co jeszcze bardziej zwiększa zaufanie klienta.

  Jednak, jak każda firma, Hymon posiada także swoje wady. Najpoważniejszą z nich wydaje się być napięty grafik firmy. Internauci skarżą się czasami na brak wolnych terminów lub spóźnienia z tego wynikające. Bez dwóch zdań związane jest to z popularnością Hymonu.

  Hymon – opinie i recenzje

  Hymon może poszczycić się ogromną ilością pozytywnych opinii. Przykładowo, na na serwisie Google użytkownicy ocenili ją na 4,2 gwiazdki przy oddaniu głosu przez ponad 400 użytkowników, co jest bardzo dobrym wynikiem. Dużym osiągnięciem jest dostanie przez firmę nagrody Diamenty Forbessa w 2021 roku jako najdynamiczniej rozwijająca się polska firma.

  Hymon Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika Hymon Recenzja
  Firma Hymon w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Hymon jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9
  Wpis aktualizowany ostatnio 01.04.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

  Hymon opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.