ML System jest jednym z niewielu polskich producentów fotowoltaicznych paneli. Produkty od tego producenta na pewno nie ustępują parametrami, czy też jakością konkurencji zagranicznej. Czym konkurować mogą fotowoltaiczne panele ML System? Czy warto podjąć współpracę z tę firmą.

Czym zajmuje się firma ML System?

Firma o nazwie ML System na rynku polskim działa nieprzerywanie od kilkunastu lat. Producent swoją historię budować zaczął w roku 2007. Jednak mało kto wie, że zaczynał swoją działalność od ochrony osób i mienia. Dosyć szybko spółka jednak dostrzegła potencjał, który tkwi w słonecznej energetyce i już w roku 2011 miała na koncie opracowanie swojej własnej technologii na fotowoltaiczne panele NoFrost.

Najważniejsze informacje o ML System:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Firma rok później zgłosiła swój pierwszy patent i do tego utworzyła własne Centrum Badawczo-Rozwojowe. W roku 2015 ML System uruchomiło produkcyjny zakład w Zaczerniu. W ubiegłym orku firma już miała na swoim koncie trzynaście patentów oraz sześć patentowych zgłoszeń, które oczekują na rozpatrzenie.

Dla kogo jest oferta ML System?

Na pewno zastanawialiście się dla kogo jest stworzona oferta ML System, prawda? Tak naprawdę to nie ma tutaj ofert skierowanych do danej grupy. Wśród klientów tejże firmy znajdziemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Jeśli chodzi o firmy, to są to zarówno duże, jak i mniejsze firmy. Można śmiało powiedzieć, że jest to oferta absolutnie dla wszystkich.

ML System wady i zalety

Jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne ML System, to opinie o produkcie są raczej bardzo pozytywne. Najlepiej zapoznajmy się w pierwszej kolejności z zaletami oraz wadami tej firmy.

Jakie zalety można wymienić?

 • firma polska w 100 procentach,
 • ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań PV,
 • szeroki wybór produktów,
 • wszelki certyfikaty jakości,
 • dobre parametry pracy modułów,
 • polska gwarancja,
 • odporność na amoniak, mgłę solną oraz efekt PID,
 • rozsądne ceny podzespołów.

A czy możemy także wymienić jakieś wady?

 • mała ilość informacji na temat oferty,
 • brak podanych kosztów rzeczywistych instalacji.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  ML System opinie i recenzja

  Śmiało można powiedzieć, że fotowoltaika ML System jest bardzo dobrze przemyślana. Jest to oferta kompleksowa. Sam instalator posiada ogromne doświadczenie. Wykonał już ponad pięć tysięcy instalacji. Za firmą również sto producent fotowoltaicznych paneli oraz ich konstrukcyjnych systemów.

  Daje to na pewno możliwość określenia precyzyjnego terminów prac i pozwolić powinno uniknąć wszelkich opóźnień, które są związane z brakiem dostępności wszelkich podzespołów. ML Power także stosuje inwertery o bardzo dobrej jakości. Posiada dodatkowo ich bardzo szeroką ofertę. Szkoda, że się tutaj nie znalazło miejsce dla form dedykowanych finansowania oraz cennika, który pozwala określić samą wysokość kosztów.

  Opinii ML System jest naprawdę sporo. W znacznej przewadze są to opinie pozytywne, a więc nie mamy czego się obawiać, jeśli chodzi o współpracę z tą właśnie firmą.

  ML System Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika ML System Recenzja
  Firma ML System w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma ML System jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9

  Wpis aktualizowany ostatnio 01.04.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres biuro@fotowoltaikawpolsce.com.

  ML System opinie klientów

  W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

  Marcin
  1. Ogólna ocena:

  2 Opinie

  1. Instalacja miała produkować na symulowanym, poprzedzającym zakup, poziomie 5000kwh/rok. Po przeprowadzeniu audytu przez przedstawiciela firmy, instalacji oraz upływie roku , wykonała 4300kwh. Firma sprzedażowo, produkcyjno, badawcza , z wieloletnim doświadczeniem, notowana na GPW umywa ręce od efektywności zaprezentowanej, sprzedanej oraz zainstalowanej fotowoltaiki. Rzenująca obsługa po zainkasowaniu całości należności bez jakiegokolwiek pomysłu na naprawę prostego błędu polegającego po prostu na zamontowaniu paneli nie tam gdzie pada przeważnie słońce. Panele zostały zamontowane na kierunku wsch. Zach. Ale miały produkować mimo to 100% mocy , zima – lato, godnie z ofertą…

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Drop file here