FotowoltaikawPolsce » Blog » Pompy ciepła Haier – czy warto kupić? Opinie Cena
Pompy ciepła Haier – czy warto kupić

Pompy ciepła Haier – czy warto kupić? Opinie Cena

Haier to doskonała marka. Firma pochodzi z Chin. Jest to wyjątkowe rozwiązanie, które warto wybrać. Firma pochodzi z Quingdao we wschodnich Chinach. Firma już w 2013 roku osiągnęła doskonałe efekty i zdobyła wysoki wynik w sprzedaży AGD na świecie. Przychody firmy sięgają prawie 28 mld. Firma miała duże problemy z płynnością finansową na samym początku.

Co daje firma Haier?

Firmę uratował człowiek, który do chwili obecnej jest dyrektorem. Firma rozpoczęła ekspansję na rynki międzynarodowe i to z powodzeniem. Obecnie jest jedną z kluczowych firm, która produkuje nowoczesny sprzęt AGD. W Polsce Haier ma oddział od 2012 roku. Stworzył także całą sieć punktów serwisowych. Od niedawna firma oferuje także pompy ciepła

Firma Haier to tanie, wydajne urządzenia. Renomowana marka jest naprawdę doskonała. Pompy ciepła nadają się do ogrzewania cwu. Gwarancja na pięć lat jest dodatkowym atutem. Brak zbiorników na ciepłą wodę to pewien minus, podobnie jak dość ograniczona oferta urządzeń. Mimo wszystko marka jest dobra i wyjątkowa, a niejedna osoba kupuje urządzenia marki Haier.

Wartość i jakość pomp ciepła Haier

Marka nie jest bardzo popularna w Polsce. Jej popularność w Wielkiej Brytanii jest naprawdę doskonała. Pompy ciepła są dość tanie, ich trwałość jest niezła, ale nie jest to marka ogromnie znana. Design pomp nie jest wyjątkowy, ale warto wybrać takie urządzenie do domu. Powinno wystarczyć na co najmniej kilkanaście lat. Pompy ciepła są wyjątkowe.

Warto przeczytać: Jaka jest żywotność pompy ciepła?

Nie ma w nich dedykowanych zbiorników na ciepłą wodę użytkową. To jest pewna wada. Zaletą jest cicha praca takich pomp. Marka Haier jednak ma potencjał i coraz więcej osób docenia tę markę i chętnie z niej korzysta. Jakość oraz dobre działanie doskonale się sprawdza. Wydajność pomp Haier jest bardzo wysoka. Można znaleźć pompy z oznaczeniem A+++. Oznacza to wysoką jakość energetyczną, która sprawdza się naprawdę doskonale i pozwala oszczędzić na wydatkach energetycznych.

Sprawdź więcej:  Pompa ciepła czy Ekogroszek? Porównanie i opłacalność

Jaka jest największa zaleta pomp Haier?

Wyjątkowo niska cena jest największą zaletą takiej marki. Poza tym pięcioletnia gwarancja także się sprawdza. Najtańsze pompy ciepła tej marki kosztują około 10 000 złotych. Mała jest awaryjność pomp tego producenta, co bardzo dobrze rokuje. Firma nie jest zagrożona upadkiem. Co zatem wybrać? Spokojnie można kupić pompę ciepła tej marki, a najlepiej, gdy jest to pompa monoblokowa. Jakość takiego rozwiązania jest wysoka, a klienci chętnie po nie sięgają i się nim posługują. 

Czytaj więcej: Pompa ciepła czy Gaz? Porównanie i opłacalność

Podsumowując, marka Haier to dobra marka i nie należy obawiać się kupna rzeczy tej marki. Pompy ciepła także są bardzo dobre i mają wysoką jakość. 

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here