Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych. Powodów skłaniających do podjęcia takiej decyzji jest bardzo dużo. Jest to bowiem rozwiązanie, które nie tylko jest ekologiczne i przyjazne środowisku, ale także pozwala zapomnieć o podwyżkach energii i rosnących rachunkach za prąd. Ich montaż wiąże się jednak z pewną trudnością.

Przez to, że są one kosztowne i niebanalne w instalacji, na rynku dostępnych jest wiele firm, które żądają od klientów ogromnych pieniędzy, w zamian oferując marnej jakości usługę. Ze względu na to, w opiniach na Internecie w praktycznie co drugiej firmie zajmującej się fotowoltaiką roi się od negatywnych opinii sugerujących nierzetelność firmy. Firma Promika Solar natomiast może pochwalić się czymś rzadko spotykanym w tej branży – dużą satysfakcją klientów i wieloma pozytywnymi opiniami.

Czym zajmuje się firma Promika Solar?

Najważniejsze informacje o Promika Solar:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Firma Promika Solar zajmuje się instalacją paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła. Została założona w 2016 roku przez Miłosza Kubiaka i od tego czasu rozwinęła swoją działalność z samego śląska, na praktycznie całą Polskę. Na szybki rozwój wskazują także statystyki – według danych z 2021 roku, firma Promika Solar ukończyła instalację około 1700 zleceń.

Dla kogo jest oferta Promika Solar?

Oferta firmy Promika Solar jest dedykowana osobą, które planują instalację paneli fotowoltaicznych lub pompy ciepła. Nie ma znaczenia to, jak bardzo znasz się na instalacji takich paneli – Promika Solar oferuje własne, wysoko wykwalifikowane ekipy montażowe. Promika Solar dba o dobro klienta, ponieważ nieustannie monitoruje instalacje oraz zapewnia wsparcie serwisowe. Oprócz tego, firma zajmuje się nie tylko montażem paneli fotowoltaicznych, ale także pomp ciepła. Wystarczy zadzwonić na numer lub e-mail firmy dostępny w Internecie, a instalacja paneli natychmiast stanie się realna.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Promika Solar – wady i zalety

  Największą zaletą firmy Promika Solar jest jej dobre oceny i ilość poleceń korzystających z jej usług ludzi. Pokazuje to kompetencje firmy i pozwala w pełni zaufać ofercie prezentowanej przez pracowników. Ogromna liczba osób korzysta z programu 500+ , który gwarantuje 500 złotych dla klienta za każde zrealizowany projekt, który wynikł z jego polecenia. Troska o klienta widoczna jest także w stosowaniu przez firmę kalkulatora oszczędności – dla Promika Solar najważniejsze nie są pieniądze, a zadowolenie z usługi.

  Jednak, jak każda firma, Promika Solar posiada także swoje wady. To, na co skarżą się Internauci, to tak naprawdę jedynie sporadyczne spóźnienia i niedotrzymywanie terminów. Może być to jednak związane z pragnieniem Pormiki Solar, aby każda instalacja została wykonana idealnie.

  Promika Solar – opinie i recenzje

  Promika Solar może poszczycić się ogromną ilością pozytywnych opinii. Przykładowo, na na serwisie Google użytkownicy ocenili ją na 4,8 gwiazdki na około 100 oddanych głosów, co jest bardzo dobrym wynikiem, zwłaszcza jak na firmę zajmującą się fotowoltaiką.

  Promika Solar Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika Promika Solar Recenzja
  Firma Promika Solar w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Promika Solar jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9

  Wpis aktualizowany ostatnio 01.04.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

  Promika Solar opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  1 Opinie

  1. Paweł

   Ja właśnie czekam na realizację zamówienia przez firmę Promika Solar z waszego polecenia !

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.