FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Zielony Ryś Opinie
Fotowoltaika Zielony Ryś Opinie

Fotowoltaika Zielony Ryś Opinie

Panele fotowoltaiczne od parunastu lat stają się coraz bardziej popularne – bardzo dużo ludzi decyduje się na ich instalacje. Posiadanie paneli fotowoltaicznych pomaga środowisku, a pozyskiwanie energii w taki sposób uznawane jest za ekologiczne (jest to tak zwane odnawialne źródło energii). Oprócz tego, zwłaszcza w czasach drogiego prądu, instalacja paneli fotowoltaicznych pomaga dużo zaoszczędzić – dzięki nim domowy budżet nie dotkną podwyżki prądu. Panele fotowoltaiczne często produkują nawet nadwyżkę prądu, którą można bez obaw wykorzystać.

Jak widać, panele fotowoltaiczne nie bez powodu uznawane są za bardzo opłacalną inwestycję – zwłaszcza, jeżeli dba o nie odpowiednia firma. A właśnie taką firmą jest Zielony Ryś.

Czym zajmuje się firma Zielony Ryś?

Zielony Ryś to ceniona i polecana firma oferująca montaż i opiekę nad panelami fotowoltaicznymi. Stawiając na tę firmę, nie musisz martwić się brakiem rzetelności i przepłacaniem. Cały proces od skontaktowania się z firmą do montażu paneli przebiega prosto i przyjemnie dla klienta. Zielony Ryś oferuje wstępną konsultację ze specjalistą, dzięki której przed decyzją o instalacji można ją dokładnie przemyśleć i przeanalizować.

Najważniejsze informacje o Zielony Ryś:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Firma dba także o finansowanie przedsięwzięcia - pilnuje, by miesięczna rata nie przekraczała kwoty dotychczasowego rachunku. Przygotowuje także projekt całej instalacji i zapewnia wykfalifikowanych i sprawdzonych specjalistów, by zamontowali panele w odpowiedni sposób tak, aby o uszkodzeniach i usterkach nie było w ogóle mowy. A nawet jeśli jakaś nastąpi, Złoty Ryś gwarantuje całodobową pomoc.

Czy oferta firma jest dla ciebie?

Zastanawiasz się, czy powinieneś zamontować w swoim domu panele fotowoltaiczne? Nie jesteś pewny swojej decyzji? Takie wątpliwości są jak najbardziej normalne, bowiem montaż paneli to bardzo istotne postanowienie. Właśnie dlatego Złoty Ryś oferuje wstępną konsultację ze specjalistą przed instalacją. Oceni on, czy w twoim domu panele fotowoltaiczne spełnią swoją rolę, bez typowego naciągania - poinformuje, jeżeli uzna, że montaż nie ma sensu.

Zielony Ryś - wady i zalety

Zielony Ryś, jak każda firma, posiada swoje zalety, ale także wady. Zalety firmy zostały wymienione już wcześniej - zaliczają się do nich szczera konsultacja ze specjalistą, przyjemna współpraca, brak naciągnia i przepłacania za usługę, profesjonalne projekty i ich wykonanie oraz gwarancja całodobowej pomocy w razie uszkodzeń. Doradcy Zielonego Rysia dbają także o podpięcie instalacji do sieci dystrybucji.

Co do wad, klienci Zielonego Rysia czasami skarżą się na brak punktualności i niedotrzymywanie terminów. Warto dokładniej przyjrzeć się opiniom firmy na Internecie.

Zielony Ryś opinie i recenzja

Bazując na opiniach google, klienci Zielonego Rysia cenią sobie dobry kontakt z firmą i przyjazność jej pracowników, choć wśród opinii można zauważyć głosy mówiące o lekkim chaosie w firmie. Sama instalacja fotowoltaiczna u lwiej części recenzentów działa sprawnie i satysfakcjonująco.

Zielony Ryś Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Zielony Ryś Recenzja

Firma Zielony Ryś w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Zielony Ryś jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9
Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

Zielony Ryś opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

 • Korzystałem z usług firmy zielony ryś i mogę wam wszystko bardzo dokładnie rozpisać jak wygląda współpraca…

 • Obserwuje firmę Zielony Ryś od jakiegoś dłuższego czasu. Mam z nimi podpisaną wstępną umowę ale jeszcze się wstrzymuje. Jeżeli ktoś może podzielić się większą ilością opinii to bardzo chętnie poczytam

  • Odradzam współpracy z tą firmą teraz to jest polenergia podpisałam umowę w maju zeszłego roku po wielu problemach montaż zaczęli w październiku trwał ponad trzy tygodnie byłam bez ogrzewania i ciepłej wody .Do dziś niezamontowali mi jeszcze dwóch grzałek ,czujnika temp,manometru i uszczelki na cześć zewnętrzna pompy ,zero kontaktu . Pomimo że powinni też zająć się załatwieniem dotacji dokumenty wzięli i od 7 miesięcy nie mogę się dodzwonić.Klient jest tylko do chwili wpłacenia pieniędzy ,później wyznaczają terminy których niedotrzymują ,a ludzie którzy przyjechali na montaż kompletnie jak ta firma zieloni. .

   • Mnie również zrobili w bambuko. Pan Łukasz G i obiecał w mailu, że w miesiąc będę miał instalację zamontowaną, a trwało to 3 miesiące. Dlatego nie zdążyli złożyć wniosku o dofinansowanie i jestem do tyłu sporo pieniędzy. Też podpisywałem umowę w maju 2021 i wtedy zielony ryś stał się polenergią. Odradzam wszystkim jakąkolwiek współpracę z tą firmą.

  • Odradzam współpracy, straszą karami po 5 tyś zł jak nie zrobisz przeglądu ( instalacja ma 3 lata), w umowie nie ma nigdzie zapisu o obowiązku wykonania przeglądu przez tą firmę. Za przegląd żądają „grubą kasę”. Do mojej żony
   dzwonili z czterech roznych numerów w odstępie kilkunastu minut. Kwalifikuje się to pod kodeks karny usiłowanie wyłudzenia. Omijać tą firmę z daleka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here