PV Poland jest stosunkowo młodą firmą, która buduje sobie systematycznie coraz silniejszą pozycję w branży.

Z usług przez nią oferowanych, nie tylko związanych z zaprojektowaniem oraz zamontowaniem fotowoltaiki, ale do tego montażem pompy ciepła już skorzystało sporo klientów. Mowa tutaj o klientach indywidualnych, jak i biznesowych. Co powinniśmy widzieć o tej firmie?

Czym zajmuje się firma PV Poland?

Firma PV Poland zajmuje się szeroko pojętą fotowoltaiką. Wyróżniają się przeprowadzaniem profesjonalnego oraz bezpłatnego audytu fotowoltaicznego, które to wskaże ile może możemy dzięki fotowoltaice zaoszczędzić.

Najważniejsze informacje o PV Poland:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Do tego zajmują się opracowywaniem projektu instalacji, która jest w sposób bezpośrednio dopasowana do potrzeb klienta. Nie możemy także zapomnieć o wsparciu w kwestiach finansowania, które firma PV Poland także oferuje. Mogą się pochwalić współpracą z rzetelnymi instytucjami finansowymi. Pomagają zdobyć środki z programów unijnych oraz rządowych.

Oferują także sprawny oraz fachowy montaż, jak i szybkie i wygodne przyłączenie fotowoltaiki do sieci.

PV Poland realizacje

Źródło: pvpoland.pl

Dla kogo jest oferta PV Poland?

Firma ta swoją ofertę pomp ciepła przede wszystkim kieruje do indywidualnych klientów. Dom z pompą ciepłą to sporo korzyści. Nie mamy na myśli jedynie obniżonych rachunków, ale także wielu, wielu innych. Należy tutaj chociażby wspomnieć o samej dbałości o nasze środowisko.

Jest to urządzenie bardzo ekologiczne, które do swojej pracy w około 75 procenta wykorzystuje źródła odnawialnej energii, a do tego komfortowe użytkowanie. Poza tym pompy ciepła to doskonałe parametry techniczne oraz wysoka efektywność. Polecane są do budynków nowych, gdzie stanowić mogą świetną alternatywę dla ogrzewania gazem płynnym lub olejem opałowym.

PV Poland zady i zalety

Zacznijmy od zalet. Są to:

 • dobrze zaplanowana oferta,
 • szerokie zaplecze merytoryczne,
 • 30-letnia gwarancja,
 • wysokiej klasy podzespoły,
 • montaż w jeden dzień,
 • szybka realizacja przedsięwzięcia,
 • pomoc w uzyskaniu finansowania,
 • własne ekipy montażowe.

Jeśli chodzi o wady, to jedynie mamy zastrzeżenia co do braku szczegółowej informacji o cenach pomp ciepła, jak i o kalkulatorze online, który to nie pokazuje pełnych danych.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  PV Poland opinie i recenzja

  Fotowoltaika PV Poland pojawiła się niedawno na rynku, ale jest silną konkurencją dla większych oraz także dla bardziej znanych firm. Za instalatorem stoi tutaj gruntowna wiedza dotycząca rynku oraz także odnawianych źródeł energii. Jest ona czerpana z doświadczeń Krajowego Instytutu Energetyki rozproszone.

  W połączeniu z usługa fachową montażu tworzy to ofertę, obok której trudno jest obojętnie przejść Firma stawia na bardzo wysokie standardy oraz także zadowolenie klienta. Gdy decydujemy się na fotowoltaikę, to możemy liczyć między innymi na bardzo długą gwarancję, ubezpieczenie w cenie samej usługi, a do tego opcję testowania fotowoltaiki na rok. Jedynie szkoda, że firma nie opisała nieco szerzej wszelkich wykorzystywanych podzespołów.

  PV Poland Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika PV Poland Recenzja
  Firma PV Poland w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma PV Poland jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9
  Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres biuro@fotowoltaikawpolsce.com

  PV Poland opinie klientów

  W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

  Latest posts by Marcin (see all)
  1. Ogólna ocena:

  17 Opinie

  1. Kamil

   PV Poland to moim zdaniem jedna z lepszych firm fotowoltaicznych w Polsce. Jeżeli ktoś zastanawia się nad współpracą to mogę śmiało polecić.

  2. ryszard

   firma jedno wielkie nieporozumienie – we wrześniu 2021 r wpłaciłem ponad 30 000 zł i do dnia dzisiejszego nie mam uruchomionej instalacji. Ponad 7 miesięcy i firma pomimo konieczności realizacji umowy do 90 dni (zgodnie z zobowiązaniem w „Warunkach Ogólnych umowy” – nie umie podłączyć urządzeń. Proszę mi pokazać tak nierzetelną inną firmę na rynku fotowoltaiki?. Obchodzić szerokim łukiem.

   1. Maciej

    Bardzo dziękuje Panu za opinię na temat firmy. Jak oni tłumaczą się tak długiego czasu realizacji?

  3. Janina

   Jestem bardzo zadowolona z instalacji. Najpierw miałam fotowoltaike od pv Poland. A teraz kupiłam pompę ciepła. Wszystko bardzo sprawnie i profesjonalnie.

  4. Marek pawlak

   wybitnie niekompetentna firma.
   Instalacja założona ponad dwa miesiące temu . Do tej pory robi tylko za obciążenie dachu . Nic nie produkuje bo zgłoszenie dziwnym trafem nie dotarło do enei . człowiek niby fachowiec od tych spraw telefon odbiera średnio raz w tygodniu i to raczej przez przypadek . ma wysyłać maile do enei , zapomina ma wywalone na wszystko .
   na infolinii nikt nic nie wie bo to nie oni się tym zajmują mam sobie dzwonić do niego a nie im zawracać gitarę
   Odradzam

  5. Juror

   Bardzo wykwalifikowany handlowiec. Wiedza techniczna. Polecam pompę ciepła LG. Montażysta wysoki poziom. Polecam

  6. Robert

   Bardzo dobra współpraca od samego początku. Zlecenie pompa ciepła LG i fotowoltaika wykonane w 5 tygodni.

  7. anita

   Niestety, przy podpisaniu umowy wszystko pięknie ,ładnie powiedziane. Po montażu pompy ciepła, złożona reklamacja, czekam na rozpatrzenie. Panele fotowoltaiczne nie dotrzymana data montażu, po terminie z umowy nadal czekam na dostawę i montaż. Brak kontaktu i wyjaśnień ze strony firmy. Reklamują pomoc przy dofinansowaniu z Programu czyste powietrze po czym przedstawiciel mówi ,że dam sobie sama radę ,że to prosta sprawa. Niestety tak nie jest, dużo załatwiania ,papierologi i trudności. Czekam 14 dni na rozpatrzenie reklamacji i sprawę oddaję do odpowiednich służb. Drugi miesiąc odkładam wyjazd do pracy za granicę z powodu niedotrzymanego terminu, koszty i nerwy przy tym. Nie polecam

  8. Tomasz Bondyra

   Nie polecam PV Poland. Od podpisania umowy mija już 2 gi miesiąc, a paneli na dachu nadal nie ma. Ze strony firmy 0 kontaktu. Handlowiec ma wyłączony telefon, albo zablokował mój numer. Kontakt był wzorowy do momentu wpłaty zaliczki. Próbuję znaleźć kontakty do dyrektorów poprzez LinkedIn’a, zobaczymy co z tego wyniknie. Wielka pomyłka że firma znajduje się tak wysoko w rankingach..

  9. Aga

   Radzę trzymać się z daleka od firmy. Po podpisaniu umowy najpierw przez 4 miesiące jakiś niekompetentny typ zajmował się wnioskiem. Zero kontaktu, pomimo niezliczonej liczby telefonów, maili z mojej strony. Kiedy już wyglądało na to, że w końcu wszystko ruszy, rozwiązali z nami umowę. Brak dostępności materiału. Teraz od dwóch miesięcy próbuję odzyskać wpłaconą zaliczkę i echo. Telefon odbiera telemarketer i jedyne co ma do powiedzenia to „nie wiem”, ” wiem tyle co i Pani’.Na maile nikt nie odpowiada. No totalna porażka. Nie jestem skłonna szybko oceniać ludzi, ale niestety na usta ciśnie mi się jedno-banda oszustów i złodziei.

  10. Agnieszka

   ODRADZAM!!! Umowa podpisana w listopadzie 2021 , montaż paneli w marcu 2022r. do dnia dzisiejszego nie mam licznika od Enea, rzekomo sprawa zgłoszona 23.03.2022r. i nic!!! moja sprawa jest już u prawnika. Proszę o kontakt innych będących w podobnej sytuacji: luna44@gazeta.pl być może sprawa może nabrać charakteru pozwu zbiorowego

  11. Andrzej Warszawski

   W maju 2022 instalacja Monoblok LG 14 KW . Audytor przyjechał w lipcu i stwierdził błędy w instalacji . Do dziś nie zostały usunięte. Brak gwarancji i zero wyjaśnień oraz reakcji na zgłoszenia problemów.
   JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY !!!!

  12. Dariusz

   Jak najdalej od tej firmy. Są mili i uprzejmi do chwili wpłacenia gotówki. Później brak wszelkiego kontaktu. Podany telefon do kontaktu 732081031 nikt nie odbiera,

  13. Antoniusz

   Uwaga!!! Firma totalna porażka. Dno! Rozwiązali umowę na montaż pompy ciepła i nie chcą zwrócić zaliczki. Sprawa do prokuratury.

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Drop file here