FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Revolt Energy Opinie
Fotowoltaika Revolt Energy Opinie

Fotowoltaika Revolt Energy Opinie

Jeśli dla siebie poszukujemy wykonawcy fotowoltaicznej sytuacji, bardzo prawdopodobne, że natrafimy prędzej, czy też później na ofertę firmy Revoult Energy. Czy wyróżnia się czymś na tle konkurencji? Czy firma Revoult Energy ma do zaoferowania fotowoltaikę, czy jeszcze coś? Sprawdźmy to. 

Czym zajmuje się firma Revolt Energy?

Revolt Energy jest stosunkowo młodą marką, która jednak należy do podmiotu znanego oraz cenionego na polskim rynku. Spółka matka zaczynała swoją działalność rozpoczęła w roku 1969 od niewielkiej dekarskiej firmy. Obecnie produkty tejże marki są dostępne w wielu europejskich krajach, jak i także w Stanach Zjednoczonych.

Najważniejsze informacje o Revolt Energy:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Nowością w portfolio ale także kierunkiem naturalnym rozwoju firmy jest zwrócenie się bezpośrednio w stronę fotowoltaicznych instalacji, które z uwagi na specyfikę pracy trafiają najczęściej właśnie na dach. W ofercie tego wykonawcy, poza fotowoltaiką, znajdziemy także inne opcje z nią kompatybilne jakimi są bezpośrednio magazyny energii.

Dla kogo jest oferta Revolt Energy?

Usług firmy Revolt Energy są skierowane do bardzo szerokiego grona odbiorców. Jest to rozwiązanie dla osób fizycznych, jak i dla podmiotów gospodarczych.

Zdecydowanie fotowoltaika dla domu ma udział największy w rozwoju polskiej fotowoltaicznej branży. Nie bez przyczyny, to właśnie domowe gospodarstwa mogą liczyć na najszerszy zakres wsparcia.

Elektrownia słoneczna Revolt Energy może być także opłacalna dla biznesowych jednostek. Inwestycja w fotowoltaikę dla firmy, czy też fotowoltaika dla rolnych gospodarstw może być dobrym sposobem na zwiększenie konkurencyjności oraz także dalszy rozwój. 

Revolt Energy wady i zalety

Krótki staż na rynku sprawia, że opinie o tym wykonawcy jest towarem deficytowym.

Jakie zalety możemy wymienić? Na pewno długi gwarancyjny okresy obsługiwane przez wykonawcę. Za marką stoi bardzo stabilna oraz polska firma Blachotrapez. Możemy także wymienić wsparcie w zdobyciu finansowania, inwestycja realizowana pod klucz, dostępność magazynów energii w ofercie, jak i to, że fotowoltaika nie wyklucza gwarancji na dach od firmy o nazwie Blachotrapez.

Jeśli chodzi o wady, to na pewno jest to krótki staż na rynku, minimalna ilość informacji o ofercie, jak i brak możliwości oszacowania wstępnego kosztów.

Revolt Energy opinie i recenzja

Fotowoltaika jest branżą, która się rozwija w naszym kraju błyskawicznie, a także przyciąga zarówno kolejnych inwestorów, jak i podmioty biznesowe, które są zainteresowane rozwojem działalności w tym właśnie kierunku. Nic dziwnego, że swój udział w szerzeniu rewolucji słonecznej energetycznej chciała również mieć sama firma Blachotrapez.

Marka przez nią stworzona Revolt Energy swoim klientom zapewnia ofertę, która posiada, kilka, dosyć istotnych zalet. Bardzo dużym plusem będą z całą pewnością dłuższe gwarancyjne okresy, jak i obsługa reklamacyjnych zgłoszeń bezpośrednio przez wykonawcę. Należy także docenić samą kompleksowość oferty. Niestety wciąż wielu klientów powstrzymuje się od współpracy z tą firmą ze względu na jej krótki staż w tej branży.

Revolt Energy Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Revolt Energy Recenzja

Firma Revolt Energy w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Revolt Energy jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9

Wpis aktualizowany ostatnio 04.05.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected].

Revolt Energy opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

  • Chciałbym podzielić się swoją opinią o Rewolt Energy. Zacznę od pierwszego kontaktu z przedstawicielem firmy Panem Leszkiem Sz. Pan Leszek wykazuje się wiedzą i odpowiedział na wszystkie moje techniczne pytania. Wywiązał się ze złożonych deklaracji co świadczy o wysokim zaangażowaniu. Firma pomogła również przy sprawach związanych z uzyskaniem dotacji. Prace instalacyjne zostały wykonane czysto i szybko. Zamontowana instalacja działa poprawnie. Polecam firmę Rewolt Energy.

  • kontakt szybki i bezproblemowy. nawet po założeniu instalacji (na plus, że terminowym) o dziwo NIE przestali odbierac telefonów, bo często sie słyszy o takich praktykach wśród firm

  • Chcę dodać opinię i przede wszystkim polecić firmę Rewolt , a w szczególności Pana Leszka Sz. Ten Pan jest mega miły , otrzymacie wszystkie informacje . Ekipa montażowa też super, kilka godzin i wszystko zamontowane . Serdecznie polecam.

  • NIE POLECAM!!!!!! Do dnia dzisiejszego nie mogę się doprosić Pana Przedstawiciela o ostatni dokument z podpisem elektryka aby móc uzyskać możliwość zawarcia umowy z PGE. Żaden elektryk z zewnątrz- poza Revolt nie chce się podpisać pod ich robotą. Chyba czeka mnie batalia w sądzie. Wielokrotnie zgłaszałam ten fakt przedstawicielowi firmy ale On nic nie może w tej sprawie zrobić. Ale 42.000 zł.to mogli przyjąć a podpisać się na dokumencie to już nie potrafią. Żenada i wielka porażka ta firma. Olbrzymi błąd z mojej strony wybierając ich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here