FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Solarika Opinie
Fotowoltaika Solarika Opinie

Fotowoltaika Solarika Opinie

Solarika to prężnie działająca firma, która zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisowaniem nowoczesnych paneli fotowoltaicznych. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Poznaniu. Firma z sukcesem zrealizowała już ponad 200 instalacji na terenie zachodniej Polski.

Solarika to miejsce, gdzie klienci otrzymają kompleksową pomoc i wsparcie podczas wybierania innowacyjnych rozwiązań do swojego domu, przedsiębiorstwa lub gospodarstwa rolnego. A jakie rozwiązania można znaleźć w ofercie firmy Solarika?

Czym zajmuje się firma Solarika?

Solarika sprzedaje panele fotowoltaiczne klientom indywidualnym i biznesowym. W ramach współpracy można liczyć na kompleksową opiekę, darmową wycenę i przygotowanie atrakcyjnego projektu. Firma dysponuje nowoczesnymi falownikami i panelami słonecznymi od znanych i renomowanych dostawców. Szeroki wybór sprawia, że handlowcy z łatwością mogą dopasować parametry danego rozwiązania do potrzeb klienta. Jest to doskonały sposób na uzyskanie energii ze słońca i zmniejszenie rachunków za prąd.

Najważniejsze informacje o Solarika:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Darmowa wycena paneli fotowoltaicznych – SPRAWDŹ

Oferta firmy Solarika jest skierowana do osób, które chcą zamówić panele fotowoltaiczne i szukają firmy, która pomoże im w uzyskaniu dofinansowania. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać zarówno rodziny, jak i duże zakłady produkcyjne czy gospodarstwa rolne. Panele fotowoltaiczne zasilają ogrzewanie w domu, wybrane maszyny, urządzenia elektroniczne lub podgrzewają wodę. Umieszcza się je na dachu budynku mieszkalnego, gospodarczego lub w gruncie. Prawidłowo dobrana instalacja jest niezwykle wydajna, bezpieczna i niemal bezobsługowa. 

Solarika wady i zalety

Solarika to renomowana firma, która zajmuje się doborem i montażem rozwiązań z zakresu fotowoltaiki od podstaw. Klienci cenią sobie przede wszystkim profesjonalne podejście handlowców i ich wiedzę, na temat proponowanych produktów. Współpraca z firmą ma wiele zalet. Klienci mogą skorzystać z takich udogodnień jak:

  • profesjonalne doradztwo i obsługa posprzedażowa,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania,
  • darmowa wycena usług,
  • stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych,
  • korzystny stosunek jakości do ceny,
  • szybka i sprawna realizacja,
  • miła obsługa.

Firma Solarika dokłada wszelkich starań, aby dostarczane przez nią panele spełniały oczekiwania klientów. Minusem tego rodzaju produktów może być ich stosunkowo wysoka cena, a niekiedy również konieczność dodatkowego przygotowania powierzchni dachu do montażu paneli.

Dane kontaktowe firmy

Adres FirmyWiśniowa 15
Adres Firmy62-052 Komorniki
NIP: 7792505801
REGON383334359

Solarika opinie i recenzja

Firma Solarika cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Kontakt z handlowcami przebiega sprawnie, a na każdym etapie realizacji klienci mogą liczyć na fachową pomoc i doradztwo. Na stronie firmy można się też zapoznać z dotychczasowymi realizacjami, co bardzo pomaga w podjęciu decyzji o nawiązaniu współpracy. Firma Solarika korzysta z produktów takich marek jak SolarEdge, Fornius, Huawei i Afore. Na każde z proponowanych urządzeń klient otrzyma co najmniej kilkuletnią gwarancję.

W efekcie dzięki współpracy z firmą Solaris można w krótkim czasie cieszyć się z nowej i niezwykle wydanej instalacji fotowoltaicznej. 

Solarika Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Solarika Recenzja
Firma Solarika w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Solarika jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
8
Szybkość realizacji
8
Obsługa klienta
10
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
8
Oferta
9

Wpis aktualizowany ostatnio 01.03.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

Solarika opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here