FotowoltaikawPolsce » Blog » Ruszył Nabór wniosków na Mój Prąd 4.0 wniosek Online

Ruszył Nabór wniosków na Mój Prąd 4.0 wniosek Online

Ruszył nabór na dotacje na fotowoltaikę, na alternatywne źródła energii. Klienci mogą korzystać z dotacji na Mój Prąd 4.0. Jest to dla nich ogromnie ważna kwestia. OZE musi mieć coraz większy udział w konsumpcji źródeł energii. Obecnie mają na to szansę. Jeśli ktoś nie korzystał z dotacji Mój Prąd wcześniej, to obecnie ma na to szansę. Państwo pomaga konsumentom tak, jak może. Są to zawsze jakieś środki finansowe wspierające wiele osób.

Zwiększone dotacje są dostępne od 15 grudnia 2022 roku. Klienci mogą przejść na system net-biling, a to jest dla nich ogromne wsparcie, z którego naprawdę warto skorzystać. Klienci dostają dokładnie to, co dla nich ważne i naprawdę celowe. Dotacja jest istotna i wyjątkowa. Obecnie dotacje są bardzo istotne i ogólnie dostępne. Ogłasza się je w internecie, dbając o to, co naprawdę ważne. 

Czytaj dalej: Ulga termomodernizacyjna w 2023 roku – co można odliczyć?

Dofinansowania są naprawdę przyjazne

Wystarczy złożyć wniosek i ubiegać się o odszkodowanie. Klienci mogą dostać dofinansowanie w dowolnej wysokości – od 6000 złotych nawet do 16 000 złotych.

Jest to naprawdę ważna sprawa i duża pomoc dla konsumentów. Dotacja nie może wynosić więcej niż 50 procent kosztów kwalifikowalnych. Jest to naprawdę dobra pomoc oraz świetne wsparcie. 

Czytaj więcej: Agroenergia wysokość dofinansowania OZE – wniosek 2023

Jeśli ktoś wcześniej korzystał z pomocy o może uzyskać od 3000 do 16000 złotych. Warto pokusić się o wsparcie, wypełnić wniosek i cieszyć się solidnym dofinansowaniem. Co ważne wnioski nie należą do skomplikowanych. Dofinansowanie można dostać na zakup, montaż, przewóz, odbiór oraz uruchomienie mikroinstalacji fotowoltaicznych - należy pamiętać, że zakup oraz montaż licznika nie są kosztami kwalifikowanymi. To jest bardzo ważna sprawa. Obecnie klienci mogą samodzielnie wypełnić wniosek lub zlecić taką pracę firmie konsultingowej. Firmie muszą zapłacić, jest to dla nich naprawdę nieduży, ale bardzo celowy wydatek. 

Sprawdź również: OZE 31 000 zł dopłaty w ramach programu Mój Prąd od 15 grudnia 2022r.

Do kiedy można aplikować o pomoc finansową?

Nabór Mój Prąd 4.0 zaczyna się w styczniu 2023 roku. Dokładna data zostanie podana wkrótce, ponieważ powoli kończy się 2022 rok.  Nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego Mój Prąd Część 1) Program Mój Prąd na lata 2021 - 2023 (MP4) trwający od dnia 15.04.2022 r. będzie miał miejsce do 31.03.2023 r.

Warto wiedzieć: Dopłaty do prądu i gazu 2023 – wniosek online. Gdzie składać wniosek?

Jest to naprawdę doskonałe rozwiązanie i sprawdza się tak, jak to jest możliwe. Szukasz wsparcia? Chcesz mieć tańszą energię? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naborze na program dotacyjny Mój Prąd 4.0. Dobre wsparcie to sprawa najważniejsza, a państwo dba o Polaków i szuka tego, co najlepsze oraz najcenniejsze w codziennym życiu. 

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here