FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Soltech Energy Opinie
Fotowoltaika Soltech Energy Opinie

Fotowoltaika Soltech Energy Opinie

Jeśli jesteśmy na poważnie zainteresowani rewolucją ekologiczną we własnym domu, to z całą pewnością wpadła nam już w ręce oferta firmy o nazwie Soltech Energy. Ten wykonawca w ramach swoich usług oferuje klientom między innymi fotowoltaiczne instalacje, jak i pompy ciepła. Czym Soltech Energy się wyróżnia na tle swojej konkurencji? Jak konkretnie kształtują się warunki współpracy? Na pewno warto to sprawdzić.

Czym zajmuje się firma Soltech Energy?

Firma o nazwie Soltech Energy wywodzi się z serca Poznania. Swoją działalność rozpoczęła w roku 2015. Przez lata, wykonawcy temu się udało zrealizować fotowoltaiczne instalacje o mocy łącznej zainstalowanej około 5 MW i do tego zdobyć dla swoich klientów ponad trzy miliony złotych dotacji z przeróżnych wspierających programów.

Najważniejsze informacje o E.ON Foton:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Dla kogo jest oferta Soltech Energy?

Dla kogo przeznaczona jest oferta firmy Soltech Energy? Na pewno to pytanie zadaje sobie wiele osób. Obecnie, w ofercie Soltech Energy, znajduje się kilka rozwiązań ekologicznych. Jest to na pewno fotowoltaika, która przeznaczona jest między innymi dla odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych.

W ofercie znajdziemy także pompy ciepła, które to we współpracy z przydomową słoneczną elektrownią są w stanie całkowicie wyeliminować wszelkie koszty związane ogrzewaniem. Musimy zaznaczyć, że nawet brak instalacji PV nie wyklucza w żadnym wypadku montaż pompy ciepła. Do tego dochodzą także stacje ładowania do samochodów elektrycznych. Są one przeznaczone zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego.

Soltech Energy zady i zalety

Jeśli przejrzymy dokładnie Internet w poszukiwaniu pewnych informacji na temat wykonawcy, to przekonamy się, że w przypadku Soltech Energy opinie są w znacznej większości przypadków pozytywne. Dowiedzmy się, co może mieć wpływ na taką właśnie ocenę klientów?

Wśród zalet Soltech Energy możemy wymienić:

  • pięcioletnia gwarancja na usługi,
  • świetne podzespoły,
  • firma z bardzo dużym doświadczeniem - już ponad 5 MW instalacji,
  • wsparcie w pozyskaniu kredytu i dofinansowania,
  • pomoc we wszelkich formalnościach,
  • niezmiernie szeroka oferta, która to uwzględnia pompy ciepła, fotowoltaikę oraz ładowarki EV.

Jedyną wadą firmy Soltech Energy jest brak możliwości oszacowania inwestycyjnych kosztów przed kontaktem z firmą.

Soltech Energy opinie i recenzja

Sama w sobie oferta Soltech Energy może budzić bardzo duże zainteresowanie klientów. Doświadczenie kilkuletnie, które jest podparte ponad 5MW mocy zainstalowanej, świetne podzespoły, wsparcie dla klienta w zasadzie na każdym etapie inwestycyjnych (także w kwestiach finansowania), a do tego pięcioletnia gwarancja to coś, czego nie są nam w stanie zaoferować firmy bezpośrednio lokalne.

Na plus tutaj zaliczyć można samą obecność pomp ciepła oraz do tego ładowarek w ofercie firmy,jak i ubezpieczenie darmowe instalacji na jeden rok. Korzystając z oferty tegoż wykonawcy otrzymujemy instalację gotową "pod klucz". Warto to zatem wziąć pod uwagę.

Soltech Energy Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Soltech Energy Recenzja

Firma Soltech Energy w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Soltech Energy jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9
Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

Soltech Energy opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

  • Miałem okazję współpracować z firmą soltech energy. Mają bardzo dobrych pracowników i dobrej jakości podzespoły. Jeżeli ktoś się zastanawia nad współpracą to polecam

    • może i dobra firma lecz oszukuje w wypełnianiu dokumentów o dotacje mocno się w tym angażują twierdzą że załatwiają wszystko od AdoZtak mają na swojej stronie internetowej po 1.5 roku oczekiwań dowiedziałem się że moje dokumenty trafiły do kosza byłem u prawnika poradził mi zwrócic się rzecznika praw konsumenta tak wygląda firma soltech energy w Poznaniu nie polecam tej firmy wnoszę do rzecznika na firmę skargę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here