FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Sunergo Opinie
Fotowoltaika Sunergo Opinie

Fotowoltaika Sunergo Opinie

Sunergo to doświadczona firma, która działa w branży rozwoju odnawialnych źródeł energii. Przedsiębiorstwo w swojej pracy stawia głównie na profesjonalizm, dokładność i wiedzę specjalistów, dzięki czemu cieszy się dobrymi opiniami na rynku. Nic więc dziwnego, że firma bardzo szybko stała się liderem OZE na terenie Wielkopolski. Przyjrzyjmy się temu, co ma do zaoferowania Sunergo i dlaczego warto na nią postawić. 

Czym zajmuje się firma Sunergo?

Warto wiedzieć, że Sunergo oferuje kompleksowe usługi wysokiej jakości. Można liczyć na projektowanie, montaż i obsługę serwisową instalacji fotowoltaicznych. W efekcie każdy klient może cieszyć się wieloletnią wydajnością swojej instalacji. Nie bez znaczenia jest to, że firma wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami, które poświadczone są licznymi certyfikatami i opiniami klientów.

Najważniejsze dla specjalistów jest to, aby każdy klient był zadowolony z usługi. Współpraca bazuje na pełnej opiece nad panelami słonecznymi, wsparciu w formalnościach i sprawnej reakcji serwisowej. Poszukując instalacji fotowoltaicznych, warto mieć na uwadze ofertę Sunergo. 

Najważniejsze informacje o Sunergo:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Darmowa wycena paneli fotowoltaicznych – SPRAWDŹ

Fotowoltaika od Sunergo doskonale spełnia oczekiwania każdego klienta. Z usług skorzystają zarówno klienci prywatni, jak też firmy i rolnicy. Faktem jest, że z roku na rok wzrasta zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii. To sprawia, że bardzo chętnie wybieramy panele słoneczne wysokiej jakości. Jak widać, praktycznie każdy odbiorca może postawić na takie rozwiązanie. 

Sunergo wady i zalety

Sunergo ma liczne zalety, które warto docenić. Wśród nich najważniejsze są:

  • Wykwalifikowana kadra pracownicza
  • Kompleksowa obsługa na wysokim poziomie
  • Sprawny montaż
  • Podzespoły od sprawdzonych marek
  • Obsługa zleceń w całej Polsce
  • Wsparcie w uzyskaniu środków na fotowoltaikę
  • Jasna i łatwa współpraca z firmą
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Niezawodna obsługa serwisowa

Czy firma ma jakieś wady?

W tym wypadku wymienić trzeba jedynie brak informacji na temat dokładnych kosztów. Trzeba jednak pamiętać, że ostateczna wycena jest zawsze ustalana indywidualnie. Wiele zależy od tego, jakie usługi wybierzemy i na jakie propozycje postawimy. Dzięki temu specjaliści oszacują dla nas wydatki, co pozwoli przygotować się na inwestycję. 

Dane kontaktowe firmy

Adres Firmyal. Niepodległości 51/1
Adres Firmy61-714 Poznań
NIP: 7831796749
REGON382440680

Sunergo opinie i recenzja

Przedsiębiorstwo z pewnością cieszy się dobrymi opiniami na rynku. Klienci wskazują, że można liczyć na sprawne realizacje i wsparcie na każdym kroku korzystania z oferty. Także w przypadku podzespołów uzyskujemy produkty bardzo dobrej jakości. Wszystko to sprawia, że grono klientów Sunergo cały czas się zwiększa. Jeśli poszukujemy odnawialnych źródeł energii dla domu lub firmy, nie zapominajmy o Sunergo. Instalacje fotowoltaiczne cechują się wytrzymałością, a montaż odbywa się dokładnie i sprawnie. 

Sunergo to firma działająca z zaangażowaniem i pasją, która cały czas zaskakuje pozytywnie swoich odbiorców. W tym miejscu pracują doświadczone osoby, które mają wiedzę w zakresie fotowoltaiki i innych źródeł OZE. 

Sunergo Recenzja Eksperta

6.5Wynik eksperta
Fotowoltaika Sunergo Recenzja

Firma Sunergo w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Sunergo jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
8
Szybkość realizacji
8
Obsługa klienta
10
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
8
Oferta
9

Wpis aktualizowany ostatnio 01.03.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

Sunergo opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

  • Jestem bardzo zadowolony z firmy Sunergo za wycenę , montaż instalacji fotowoltaicznej i przygotowaniu i przygotowaniu dokumentacji o dofinansowanie. Począwszy od samej wyceny ,wszystkie pomiary i analiza przed montażem wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie. Pan Marcin który przygotował cała dokumentację i wszelkie pomiary wykonał bardzo profesjonalnie i sama ekipa która wykonała montaż bardzo szybko i sprawnie ,profeska . Myślę że firmy które wcześniej próbowali zaoferować pomoc w montażu instalacji muszą się jeszcze dużo nauczyć .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here