Liczba inwestorów firmowych oraz prywatnych, która decyduje się każdego roku na zakup oraz montaż instalacji fotowoltaicznej, niezwykle dynamicznie rośnie. Źródła odnawialne energii z fotowoltaiką na czele się stały nie tylko sposobem na uniezależnienie się od licznych podwyżek cen prądu, ale także zadbanie o naturalne środowisko, ale również inwestycją rentowną. Co oferuje firma Arago? Sprawdźmy to.

Czym zajmuje się firma Arago?

Najważniejsze informacje o Arago:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Arago jest firmą, która wychodzi w swojej ofercie naprzeciw najnowszych osiągnięciom OZE. Chociaż to fotowoltaika stanowi segment główny działalności instalatora, to w jego internetowym serwisie znaleźć można również propozycję dostawy infrastruktury pełnej stacji ładowania elektrycznych pojazdów - od samego doradztwa w zakresie technicznego projektu, poprzez dostarczenie rozwiązań informatycznych gotowych i na pomoc w utrzymaniu infrastruktury, na wsparciu w pozyskiwaniu finansowania inwestycji w stację ładowania elektrycznych pojazdów kończąc.

Arago także zwraca uwagę na same magazyny energii, a także pompy ciepła oraz energię i gaz.

Dla kogo jest oferta Arago?

Po ofertę firmy Arago może sięgnąć w zasadzie każdy z nas. Są to zarówno indywidualni odbiorów, jak i także klienci biznesowi oraz rolnicy. Arago zatem między innymi sprawdzi się jako fotowoltaika dla domu oraz fotowoltaika dla firmy.

Odbiorcy prywatni mogą przy pomocy mikroelektrowni przydomowej mają szansę na zaoszczędzenie na rachunkach za prąd nawet do osiemdziesięciu procent w skali roku. Z kolei odbiorcy biznesowi, którzy zależnie od zapotrzebowania rocznego przedsiębiorstwa na energię elektryczną oraz zaprojektowania odpowiedniego instalacji fotowoltaicznej, osiągnąć mogą spore oszczędności w stałych kosztach prowadzenia działalności.

Arago wady i zalety

Wśród zalet firmy Arago możemy wymienić: szybki montaż instalacji, oferta dla klientów indywidualnych oraz firm, wsparcie w uzyskaniu finansowania inwestowanie, pomoc w uzyskaniu dofinansowań, różnorodność oferty w obszarach OZE, serwis gwarancyjny oraz serwis pogwarancyjny.

A czy fotowoltaika od Arago ma jakieś wady? Na pewno może to być brak orientacyjnych kosztów usług.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Arago opinie i recenzja

  Fotowoltaika od firmy Arago jest gwarancją naprawdę nowoczesnego podejścia do klienta z uwzględnieniem takowej potrzeby. Instalator z całą pewnością zasługuje tutaj na pochwałę w zakresie świadomości, która dotyczy najnowszych rozwiązań w kategorii OZE, które w swojej ofercie umieszcza. Z całą pewnością czyni go to podmiotem konkurencyjnym na samym rynku fotowoltaiki.

  Do zalet Arago zaliczyć trzeba dążenie do kompleksowości pełnej usług, gwarancję, pogwarancyjną opiekę serwisową, jak i pomoc w przeróżnych trudnych formalnościach. Pomimo tego, że w serwisie Arago brakuje chociażby kosztów szacunkowych usług, to możliwość wykonania wyceny instalacji poprzez formularz w bardzo dużym stopniu to rekompensuje. Warto się przyjrzeć ofercie firmy Arago nieco bliżej. Naprawdę warto podjąć współpracę z firmą Arago.

  Arago Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika Arago Recenzja
  Firma Arago w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Arago jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9

  Wpis aktualizowany ostatnio 01.04.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres biuro@fotowoltaikawpolsce.com.

  Arago opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  9 Opinie

  1. Stefan

   Firma nie dotrzymuje terminów obsługa klienta bardzo zła, trzymajcie się z dala od tej firmy, nie polecam,

  2. K Artur

   Wyrażam ogólne zadowolenie z firmy jeżeli chodzi o montaż i obsługę serwisową dotyczy pompy ciepła i wszystko było by super gdyby ni kontakt z handlowcem (Oświęcim) obiecywanki aby podpisać umowę prowizja zaliczona i tyle w temacie zero zainteresowania po podpisaniu umowy a o kontakcie telefonicznym nie wspomnę człowiek zapracowany na maxa czasem odpisze na SMS że nie może rozmawiać i tyle Jeżeli chodzi o biuro obsługi klienta to bardzo miłe panie i raczej słowne chłopaki z serwisu pełna profeska oby tak dalej Życzę wszystkiego dobrego z okazji Nowego Roku wielu klientów i bardziej profesjonalnych handlowców

  3. Bardzo nierzetelna firma! Przestrzegam!!!

   12.11.22 odbył sie u mnie w domu montaż paneli fotowoltaicznych przez firme Arago a tak naprawdę Ukraińskich podwykonawców , którzy zniszczyli mi opierzenia komina, dachówki , co w konsekwencji spowodowało zalanie pomieszczeń. Kazdy moj email i telefon firma pozostawia bez reakcji. Arago miala wyslac dokumenty do Enei co bezskutecznie czyniła wysyłając na niewłaściwy email. Dopiero po mojej osobistej interwencji Enea przyjęła dokumenty a potem wymieniła licznik na dwukierunkowy. Stracilam na to 2 miesiace. Arago w umowie zobowiązuje sie do pośrednictwa w uzyskaniu dotacji co rowniez nic sie nie wydarzylo. Arago obiecuje bogaty serwis i profesjonalizm a wszystko co robi to tylko pobiera pieniadze nie patrzac na potrzeby klienta lecz wylacznie na wlasny interes. Zostalam pozostawiona bez wsparcia i pomocy. Pracownicy firmy Arago przyznają ze takie sytuacje jak moja sa na porządku dziennym. Przestrzegam przed korzystaniem z usług firmy Arago!!!!

   1. Klient

    Mam podobne wrażenia firma nie dotrzymała terminów przetrzymywała naszą zaliczkę a wzywa a do wykonania umowy odstąpiła od umowy firma oszukuje klientów

  4. Michał

   Również przestrzegam przed tą firmą. Mam instalację 9,24kw a w najlepszym wypadku produkuje 6,2kw. Ponadto od ponad 15 miesięcy mam otwartą reklamację, bo po instalacji fotowoltakiki zużycie prądu podskoczyło dwukrotnie. 3 ekipy nie poradziły sobie z poprawą, raz popsuli mikroinwertery, potem przekładali panele i robili inne cuda. A hitem jest wmawianie, że czerwone dioty na panelu kontrolnym to prawidłowo! Po ostatniej naprawie wszystkie świecą na zielono i jakimś sposobem zużycie też spadło do normalnych poziomów, a pan B. z Arago, twierdzi, że to ja powinienm powyłączać lodówki i listwy z gniazdek i poprzednie dwukrotne zużycie to nie wina instalacji. 3 wymiany liczników, 3 wizyty serwisu, i rachunek z ENEA na 7 tys. + FV za 52 tys…. Normalnie po 15 miesiącach to jak interes życia!

  5. Dorota

   Nie polecam. Niesłowni i drodzy. Umowy spisywane „na kolanie” na szybko byle złapać klienta przez co jest niezgodność w umowach. Śmiech, kontaktu zero. Blokują numer telefonu jak już nie chcą dalej rozmawiać i naprawić błędów swoich pracowników! Jeśli ktoś chce sobie podnieść ciśnienie i sprawdzić stalowość swoich nerwów, polecam zdecydowanie inny sposób niż współpracę z „firma” arago.

  6. Elwira

   Nie polecam. Firma nie bierze odpowiedzialności za swoich pracowników. Każdy robi co chce, błędy w umowach, kończy się tak ze blokują numer telefonu żeby już się z nimi nie kontaktować. Dodatkowo drogi i nierzetelnie.

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *