FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Suntrio Opinie
Fotowoltaika Suntrio Opinie

Fotowoltaika Suntrio Opinie

Chociaż firma Suntrio dopiero powstała w roku 2019, to doświadczenie w branży elektrycznej i energetycznej jej twórcy budowali przez okres dziesięciu lat. U samych podstaw działalności firmy leży sama chęć promocji fotowoltaiki, jako ekonomicznego oraz ekologicznego źródła energii, zarówno dla indywidualnych klientów, jak i firm. Co o tej firmie powinniśmy wiedzieć?

Czym zajmuje się firma Suntrio?

Najważniejsze informacje o Suntrio:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Suntrio jest lokalnym instalatorem, który swoją działalność i siedzibę związał bezpośrednio z województwem warmińsko-mazurskim. Projektując swoją ofertę, firma ta postawiła na olbrzymią prostotę. W efekcie działalność Suntrio się opiera na dwóch filarach podstawowych.

Pierwszy z nich jest montaż i projektowanie instalacji fotowoltaicznych. Instalator w tym zakresie oferuje usług kompleksowe, które uwzględnia dedykowaną ofertę finansowania inwestycji, profesjonalny montaż, projekt i kontrolę fotowoltaicznych instalacji, bezpłatne doradztwo, które jest połączone z fotowoltaicznym audytem.

Dla kogo jest oferta Suntrio?

Usługi Suntrio koncentrują się na dwóch grupach podstawowych klientów. Mowa o klientach biznesowych oraz klientach indywidualnych. Fotowoltaika dla domu realizowana przez Suntrio to głównie mikro instalacje o mocy do 10 kWp.

Jednocześnie, to właśnie sama fotowoltaika dla domu ma udział znaczny w ogólnej ilości wykonanych projektów przez instalatora. Popularność systemów tego typu wynika z całego szeregu programów oraz narzędzi wspierających rozwój prosumenckich instalacji., jak na przykład program "Czyste powietrze" oraz "Mój prąd".

W Suntrio także fotowoltaika dla firmy się cieszy bardzo dużym zainteresowaniem. Instalator na swoim koncie ma mikro instalacji o mocy od 10 do 50 kWp, a także większe systemy, o mocy powyżej 150 kWp.

Suntrio wady i zalety

Wśród zalet możemy wymienić:

 • wsparcie klientów na każdym etapie,
 • dostępność atrakcyjnych form finansowania,
 • realizacja inwestycji pod klucz,
 • przemyślany dobór urządzeń,
 • gwarancja na usługi licząca pięć lat,
 • dostępność usług dodatkowych.

Jeśli chodzi o wady to jest to stosunkowo młoda firma, brak danych na temat kosztów inwestycji szacunkowych oraz brak szczegółowych informacji na temat wszelkich warunków współpracy.

Suntrio opinie i recenzja

Suntrio jest lokalnym instalatorem, który pomimo bardzo krótkiego stażu w branży ma szansę na zdobycie dystansu do konkurencji. Zdecydowaną zaletą oferty jest to, że się opiera na różnych typach podzespołów. Dzięki temu zarówno osoby stawiające na jakość, jak i osoby, którym zależy na optymalizacji kosztów. Na plus także zaliczyć można pomoc w uzyskaniu środków na sfinansowanie inwestycji. Szkoda, że w ofercie się nie znalazło nieco więcej na temat wszelkich warunków współpracy. Jest to jedyny minus.

Klienci sobie cenią w tym zakresie transparentność. Inwestorom potencjalnych, może także brakować opcji oszacowania wszelkich kosztów, przed nawiązaniem kontraktu z samą firmą. Jednak opinie w znacznej przewadze są pozytywne.

Suntrio Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Suntrio Recenzja
Firma Suntrio w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Suntrio jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9

Wpis aktualizowany ostatnio 04.05.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected].

Suntrio opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

 • Firma marna.
  Klient jako sztuka i następny.
  Nie zrobili przerwy na dojście do komina jak prosiłem.
  Nie skończyli, czegoś zabrakło i obiecali wrócić jutro i dokończyć. Minęło 2 lata…
  Jak prosiłem żeby wrócili i dokończyli, wywiązali się z umowy to straszyli mnie „swoim adwokatem”.
  Teraz sterczą na dachu cztery metrowe srebrne listwy bez zaślepek na krańcach…
  Żadnego instruktażu do obsługi falownika, nic…
  Półtora roku próbowałem wyegzekwować wywiązanie się z umowy i odpuściłem.
  Szkoda nerwów.
  Nie pamiętam z czego jeszcze się nie wywiązali…
  W każdym razie nie polecam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here