FotowoltaikawPolsce » Blog » Targi branży energetycznej ENEX – Kielce od 8 do 9 marca 2023r.

Targi branży energetycznej ENEX – Kielce od 8 do 9 marca 2023r.

Jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX zapowiada się imponująco. Już od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce spotkają się najlepsi światowi producenci, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania branżowe! 

Targi ENEX to okazja do poznania wiodących producentów i dystrybutorów oraz najnowszych rozwiązań w branży energetycznej, a także nawiązania wartościowych relacji procentujących w przyszłości. 

Najlepsi w branży energetycznej w Kielcach

Swoją obecność w jubileuszowych Targach ENEX zadeklarowały firmy oferujące m.in. ekologiczne urządzenia i nowoczesne systemy grzewcze, producenci, instalatorzy i dystrybutorzy najnowszych rozwiązań fotowoltaicznych, kopalnie surowców mineralnych i spółki zrzeszające przedsiębiorstwa z sektora górniczego, hutniczego czy energetycznego, a także przedstawiciele salonów samochodowych prezentujący najnowsze modele aut elektrycznych.

W trakcie wydarzenia nie zabraknie omówienia szerokiej oferty kompleksowych rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, czy bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych, a także kwestii związanych z wykorzystaniem systemów fotowoltaiki hybrydowej oraz technologii wodorowych.

Targi Enex Kielce

W Targach Kielce pojawią się m.in. takie firmy jak SOLTEC, Solplanet, Ochsner, Sunprofi, K2 Systems, KENO, Grodno, Solaredge. Na liście Wystawców są już przedsiębiorstwa z Polski, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Chin, czy Australii.

Targi ENEX – wymiana wiedzy, doświadczeń i kontaktów

Oprócz poznania najnowszych osiągnięć branży energetycznej, targi ENEX to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń podczas konferencji, forów oraz branżowych spotkań. Wśród wydarzeń zaplanowanych na jubileuszową edycję targów są m.in. Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła, a także Strefa Elektromobilności,
w której zaprezentowane zostaną najnowsze modele aut elektrycznych na torze pokazowym.

Targom ENEX towarzyszyć będą Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce!

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here