FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Volta Technik Opinie
Fotowoltaika Volta Technik Opinie

Fotowoltaika Volta Technik Opinie

Volta Technik to firma z wiedzą i doświadczeniem, która działa w branży odnawialnych źródeł energii. Kompleksowa obsługa klienta jest prowadzona przez specjalistów. Można liczyć na bezpłatny audyt i profesjonalne montaż instalacji. Nie bez znaczenia jest to, że przedsiębiorstwo zapewnia pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Główny obszar działalności to pompy ciepła i fotowoltaika. 

Czym zajmuje się firma Volta Technik?

Firma zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych systemów ogrzewania i instalacji fotowoltaicznych. W swoich instalacjach stawia głównie na wysoką jakość. Pracownicy posiadają wiedzę techniczną, dlatego klienci mogą cieszyć się profesjonalnym doradztwem. Nawet wtedy, gdy korzystamy z gotowej instalacji, nadal możemy postawić na wsparcie Volta Technik. Przedsiębiorstwo pomaga zarówno przed instalacją, jak i po instalacji urządzeń. Chętnie dzieli się zdobytym doświadczeniem i wiedzą ze swoimi klientami. 

Najważniejsze informacje o Volta Technik:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Dla kogo jest oferta Volta Technik?

Kto może skorzystać w oferty Volta Technik? Odbiorcami są gospodarstwa domowe, gospodarstwa rolne i prywatne przedsiębiorstwa. Do tej pory firma wdrożyła już setki instalacji OZE, które dają liczne korzyści. Ekologiczne urządzenia pozwalają na wykorzystywanie dóbr, jakie daje natura. Faktem jest, że Volta Technik stawia na szeroki zakres usług i kompleksowe wsparcie dla każdego odbiorcy. Nic więc dziwnego, że z dnia na dzień przybywa liczba klientów firmy. To dobre rozwiązanie dla odbiorców prywatnych, rolnictwa i przedsiębiorstw. 

Volta Technik wady i zalety

Jakie plusy i minusy ma ta firma? Wśród najważniejszych zalet warto wymienić:

 • Korzystny stosunek jakości do ceny usług
 • Dobre podzespoły, które są cenione na rynku
 • Gwarancja na montaż (5 lat)
 • Wieloletnie doświadczenie w realizacji różnych instalacji
 • Własne ekipy montażowe
 • Instalacje typu off-grid

Czy Volta Technik ma jakieś wady? Minusem w tym wypadku jest minimalna ilość informacji na temat warunków współpracy z klientami. Poza tym, nie ma możliwości oszacowania kosztów przed kontaktem z Volta Technik. 

Jak widać, zalet jest znacznie więcej, niż wad. To sprawia, że firma cały czas się rozwija i wdraża coraz ciekawsze instalacje na rynku. Odbiorcy mogą liczyć na sprawny montaż i doświadczenie specjalistów. W firmie pracują eksperci, którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy. To sprawia, że marka cieszy się coraz większą popularnością w branży OZE.

Volta Technik opinie i recenzja

Klienci bardzo chętnie dzielą się opiniami na temat Volta Technik. Co ciekawe, większość opinii jest pozytywna. To sygnał dla klientów, że warto zaufać organizacji. Firma wdraża niezawodne instalacje w domach, firmach i gospodarstwach rolnych. Dzięki temu zaoszczędzimy na rachunkach za prąd i zadbamy o środowisko naturalne. Volta Technik działa z zaangażowaniem i pasją, co przekłada się na pozytywne recenzje klientów. W ofercie znajdziemy kompleksowe rozwiązania, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Instalacje OZE to wygodne i oszczędne propozycje. 

Volta Technik Recenzja Eksperta

8Wynik eksperta
Fotowoltaika Volta Technik Recenzja

Firma Volta Technik w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Volta Technik jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
8
Szybkość realizacji
8
Obsługa klienta
10
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
8
Oferta
9

Wpis aktualizowany ostatnio 22.07.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

Volta Technik opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

 • W dniu 21 października 2022 pan Marcin osobiście wymierzył dach mego domu i zaprojektował instalację fotowoltaiczną z 20 paneli. Montaż miał zostać zrealizowany w ciągu 2-3 tygodni. Podpisaliśmy umowę na 54 tys. – 20 tys. przelewem w ciągu 3 dni a 34 tys. z kredytu bankowego z ubezpieczeniem instalacji na rok i zgłoszeniem o dotację. Po otrzymaniu przelewu i 14 tys. z kredytu bankowego pan Marcin stracił zainteresowanie kontraktem. Częste monity drogą internetową ( telefonów nie odbierał) spowodowały, ze po 2 miesiącach wynajął firmę podwykonawczą. Wtedy okazało się, że na dachu zmieści się nie 20 a tylko 16 paneli . Ustaliliśmy, że różnica (11,5 tys.) zostanie przelana po uruchomieniu drugiego kredytu na 20 tys. Wypłata pieniędzy z banku miała miejsce na początku stycznia 2023. Otrzymałem najpierw błędnie wystawioną fakturę korygującą a po wymuszeniu faktury właściwej 3 lutego 2023 nie otrzymałem ani przelewu ani świadczeń (ubezpieczenie instalacji i zgłoszenie o dotację}. Pan Marcin nie reaguje ani na telefony ani na wezwania. Po prostu zapadł się pod ziemię.

  • Witam u mnie jest podobna sytuacja Pan Marcin zapadl sie pod ziemie codziennie dwonie nie odbiera tel. czekam na instalacje nikogo nee widac i nikogo nie slychac podobna instalacja jak u panstwa wplacilam 25 tys. zl zaliczki co robic na E-Meile nie odpowiada jestem zawiedziona

 • Widzę, że jest nas więcej ja wplacilem 49200 zł w listopadzie 2022 do tej pory tj.19.07.2023 ani instalacji ani kasy ani przekręta nie widzialem

 • Mam to samo co wy, wplacone 25 tys, instalacji ani pieniędzy nie ma, sprawa jest już u komornika, ale okazało się że jestem kilkunastą osobą w kolejce do odbioru pieniędzy. Na szczęście moi prawnicy temat firmy już olali i zabiorą się za to z innej strony

  • Dobrze, ze sprawdziłem opinię na temat tego Pana po pierwszym kontakcie z nim. Pewnie dzisiaj też byłbym oszukany. Udało się pozytywnie rozwiązać sprawę?

 • Dobrze, ze po pierwszym kontakcie z tym Panem przejrzałem komentarze na jego temat. Też pewnie byłbym oszukany. Jak wygląda sytuacja? Udało się Państwu odzyskać pieniądze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here