Alians OZE jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w naszym kraju. W zakres usług przez nią oferowanych między innymi wchodzi wykonanie projektu fotowoltaicznej instalacji,dostawa, jak i montaż podzespołów. Do tego mamy do czynienia z pełnym wsparciem w uruchomieniu fotowoltaiki, a także pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Jak wygląda dokładnie fotowoltaika w firmie Alians OZE? Sprawdźmy to.

Czym zajmuje się firma Alians OZE?

Na pewno firma Alians OZE jest bardzo znana. Jej oferta to szeroko rozumiana fotowoltaika. Jednak jest wybierana przez klientów także z uwagi na rzetelne informacje udzielane przez pracowników firmy, przygotowywanie rzetelnych audytów oraz wsparcie w zasadzie na każdym z etapów realizacji inwestycji.

Najważniejsze informacje o Alians OZE:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Dla kogo jest oferta Alians OZE?

Oferta firmy Alians OZE jest skierowana do różnych klienckich grup. Może skorzystać z niej właściwie każdy z nas, gdy jesteśmy zainteresowani produkcją ekologicznej oraz taniej energii ze słońca. Rozwiązania, które są proponowane przez Alians OZE to głównie fotowoltaika dla firm, domu oraz dla rolników.

Firmy stawiają na Alians OZE. Wszystko za sprawą profesjonalnego podejścia oraz terminowych realizacji. Firma Alians OZE może się pochwalić współpracą z naprawdę wieloma biznesowymi partnerami z obszaru w zasadzie całej Polski.

Znaczna część projektów, które są wykonywane przez tą firmę to właśnie klienci indywidualny. Dlaczego? Przy pomocy fotowoltaiki od Alians OZE mogą oni znacznie zredukować swoje rachunki za prąd i to nawet o 80 czy też 90 procent.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Alians OZE wady i zalety

  Wielu klientów zastanawia się, czy warto postawić na instalację fotowoltaiczną od Alians OZE. W tym celu przyjrzyjmy się plusom oraz minusom tejże opcji.

  Wśród zalet fotowoltaiki od Alians OZE możemy wyróżnić:

  • dostępność uzupełniających usług jak mycie lub też ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych,
  • gwarancję startu prac w ciągu dziesięciu dni od wpłacania zaliczki,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności - Alians jest partnerem oficjalnym partnerem programu "Mój prąd",
  • przeróżne formy finansowania, między innymi leasing,
  • doświadczenie w projektach dla przeróżnych klientów.

  A jakie są wady fotowoltaiki? Są to jedynie sporadyczne opóźnienia w realizacjach.

  Alians OZE opinie i recenzja

  Alians OZE jest firmą z bardzo dużym potencjałem. Dysponuje sporym zespołem doświadczonych konsultantów oraz doradców, którzy projekt ą w stanie opracować nawet dla klientów najbardziej wymagających. Poza tym osoby, które skorzystały z fotowoltaiki mogą jak najbardziej liczyć na wsparcie kompleksowe w zasadzie w każdej fazie wdrożenia.

  Warto także podkreślić, że Alians OZE pomaga także swoim klientom w zdobyciu dobrego i sprawdzonego dofinansowania do fotowoltaiki. Jakby nie było jest to dla wszystkich konsumentów bardzo duże ułatwienie. Na sam koniec dodajmy, że firma Alians OZE jest bardzo dobrym wyborem dla osób, którym przede wszystkim zależy na możliwie jak najlepszym stosunku jakości do ceny.

  Alians OZE Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika Alians OZE Recenzja
  Firma Alians OZE w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Alians OZE jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9
  Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres biuro@fotowoltaikawpolsce.com

  Alians OZE opinie klientów

  W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

  Latest posts by Marcin (see all)
  1. Ogólna ocena:

  3 Opinie

  1. Prosba

   Poproszę o więcej zdjęć i efektów montażu przez firmę Alians OZE. Właśnie zastanawiam się nad podpisaniem umowy o wykonanie zlecenia z Alians OZE

  2. Bartosz

   Fatalna obsługa klienta. Na etapie sprzedaży telefony każdego dnia. Pierwsze zgłoszenie serwisowe czyli prośbę o udostępnienie raportów z falownika w aplikacji obsługiwali przez 3.5 miesiące!!! Po każdym przypomnieniu z mojej strony dopytywali o kolejne szczegóły, kazali wysyłać zdjęcia itp. Finalnie zaproponowano mi odpłatne rozwiązanie problemu (500zł!) ponieważ jak stwierdziła Pani z serwisu: „aplikacja monitorująca instalację fotowoltaiczną założona jest i udostępniona właścicielowi tj. Alians sp. z o.o.”. No to się dowiedziałem kto jest właścicielem instalacji za którą zapłaciłem. Nic dodać nic ująć. Odradzam!

  3. Marcin

   Unikać Alans OZE , umowa tak skonstruowana ze od 27.12.22r do teraz czekam na wymianę panela , instalacja nie produkuje już 5-miesiąc, zero informacji , brak zainteresowania , nawet się nie zjawili a na podstawie zdjęć kazali wyłączyć bo grozi pożarem , podczas rozmowy z wiceprezesem zostałem poinformowany żebym nie straszył bo cytuje- nie strasz nie strasz bo się …, i chyba faktycznie bo nikt nie widzi rozwiązania tego bo tak sporządzona umowa , teraz mogę liczyć na longi bo 10 lat gwarancji na panele ale jak to zrobić , w sumie dalej czekam . Czytajcie umowy – firma dla mnie spalona – mój numer już chyba zablokowali bo nie odbierają . Nie stać ich na wymianę jednego panela by zadowolić klienta a wchodzą we współpracę z Mazdą

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Drop file here