FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Alians OZE Opinie
Fotowoltaika Alians OZE Opinie

Fotowoltaika Alians OZE Opinie

Alians OZE jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w naszym kraju. W zakres usług przez nią oferowanych między innymi wchodzi wykonanie projektu fotowoltaicznej instalacji,dostawa, jak i montaż podzespołów. Do tego mamy do czynienia z pełnym wsparciem w uruchomieniu fotowoltaiki, a także pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Jak wygląda dokładnie fotowoltaika w firmie Alians OZE? Sprawdźmy to.

Czym zajmuje się firma Alians OZE?

Na pewno firma Alians OZE jest bardzo znana. Jej oferta to szeroko rozumiana fotowoltaika. Jednak jest wybierana przez klientów także z uwagi na rzetelne informacje udzielane przez pracowników firmy, przygotowywanie rzetelnych audytów oraz wsparcie w zasadzie na każdym z etapów realizacji inwestycji.

Najważniejsze informacje o Alians OZE:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak
 

Dla kogo jest oferta Alians OZE?

Oferta firmy Alians OZE jest skierowana do różnych klienckich grup. Może skorzystać z niej właściwie każdy z nas, gdy jesteśmy zainteresowani produkcją ekologicznej oraz taniej energii ze słońca. Rozwiązania, które są proponowane przez Alians OZE to głównie fotowoltaika dla firm, domu oraz dla rolników.

Firmy stawiają na Alians OZE. Wszystko za sprawą profesjonalnego podejścia oraz terminowych realizacji. Firma Alians OZE może się pochwalić współpracą z naprawdę wieloma biznesowymi partnerami z obszaru w zasadzie całej Polski.

Znaczna część projektów, które są wykonywane przez tą firmę to właśnie klienci indywidualny. Dlaczego? Przy pomocy fotowoltaiki od Alians OZE mogą oni znacznie zredukować swoje rachunki za prąd i to nawet o 80 czy też 90 procent.

Alians OZE wady i zalety

Wielu klientów zastanawia się, czy warto postawić na instalację fotowoltaiczną od Alians OZE. W tym celu przyjrzyjmy się plusom oraz minusom tejże opcji.

Wśród zalet fotowoltaiki od Alians OZE możemy wyróżnić:

 • dostępność uzupełniających usług jak mycie lub też ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych,
 • gwarancję startu prac w ciągu dziesięciu dni od wpłacania zaliczki,
 • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności - Alians jest partnerem oficjalnym partnerem programu "Mój prąd",
 • przeróżne formy finansowania, między innymi leasing,
 • doświadczenie w projektach dla przeróżnych klientów.

A jakie są wady fotowoltaiki? Są to jedynie sporadyczne opóźnienia w realizacjach.

Alians OZE opinie i recenzja

Alians OZE jest firmą z bardzo dużym potencjałem. Dysponuje sporym zespołem doświadczonych konsultantów oraz doradców, którzy projekt ą w stanie opracować nawet dla klientów najbardziej wymagających. Poza tym osoby, które skorzystały z fotowoltaiki mogą jak najbardziej liczyć na wsparcie kompleksowe w zasadzie w każdej fazie wdrożenia.

Warto także podkreślić, że Alians OZE pomaga także swoim klientom w zdobyciu dobrego i sprawdzonego dofinansowania do fotowoltaiki. Jakby nie było jest to dla wszystkich konsumentów bardzo duże ułatwienie. Na sam koniec dodajmy, że firma Alians OZE jest bardzo dobrym wyborem dla osób, którym przede wszystkim zależy na możliwie jak najlepszym stosunku jakości do ceny.

Alians OZE Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Alians OZE Recenzja
Firma Alians OZE w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Alians OZE jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
 
7.5
Szybkość realizacji
 
7.5
Obsługa klienta
 
7.5
Zastosowane podzespoły
 
9
Montaż instalacji
 
6.5
Oferta
 
9
Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

Alians OZE opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

 • Poproszę o więcej zdjęć i efektów montażu przez firmę Alians OZE. Właśnie zastanawiam się nad podpisaniem umowy o wykonanie zlecenia z Alians OZE

 • Fatalna obsługa klienta. Na etapie sprzedaży telefony każdego dnia. Pierwsze zgłoszenie serwisowe czyli prośbę o udostępnienie raportów z falownika w aplikacji obsługiwali przez 3.5 miesiące!!! Po każdym przypomnieniu z mojej strony dopytywali o kolejne szczegóły, kazali wysyłać zdjęcia itp. Finalnie zaproponowano mi odpłatne rozwiązanie problemu (500zł!) ponieważ jak stwierdziła Pani z serwisu: „aplikacja monitorująca instalację fotowoltaiczną założona jest i udostępniona właścicielowi tj. Alians sp. z o.o.”. No to się dowiedziałem kto jest właścicielem instalacji za którą zapłaciłem. Nic dodać nic ująć. Odradzam!

 • Unikać Alans OZE , umowa tak skonstruowana ze od 27.12.22r do teraz czekam na wymianę panela , instalacja nie produkuje już 5-miesiąc, zero informacji , brak zainteresowania , nawet się nie zjawili a na podstawie zdjęć kazali wyłączyć bo grozi pożarem , podczas rozmowy z wiceprezesem zostałem poinformowany żebym nie straszył bo cytuje- nie strasz nie strasz bo się …, i chyba faktycznie bo nikt nie widzi rozwiązania tego bo tak sporządzona umowa , teraz mogę liczyć na longi bo 10 lat gwarancji na panele ale jak to zrobić , w sumie dalej czekam . Czytajcie umowy – firma dla mnie spalona – mój numer już chyba zablokowali bo nie odbierają . Nie stać ich na wymianę jednego panela by zadowolić klienta a wchodzą we współpracę z Mazdą

 • Oszuści i wyzyskiwacze, nie ma co si zastanawiać nawet nad podpisywaniem z nimi umowy, ja podpisałem umowę, zapłaciłem od razu głupi duża zaliczkę, ale poczytałem o nich więcej i odstąpiłem w terminie, a oni do dzisiaj kasy mi nie oddali. Skandal, akurat tutaj nie odpuszcze, będziemy się sądzić!!

 • Firma nie istnieje, dostałem dzisiaj przypadkiem dowiedzialem się od ich instalatora, że zwijają się z rynku, nie płacą od kilku miesięcy, instalatorzy planują wspólny pozew, ale nie wiadomo czy będzie kogo pozywac bo to spółka zoo z kapitałem 50 tys to tyle co dwie instalacje kosztują, szkoda klientów tylko i tych co zostaną bez kasy

 • Nie polecam – bardzo słabe podejście do klienta ! Sprzedawca źle zrobił pomiary i dopiero jak przyjechał instalator to okazuje się że nie da się zainstalować tyle paneli. Ekipa przyjechała nie zamontowała bo się nie da mniej nie mogli bo umowa … Do momentu zapłacenia pieniędzy na konto telefony od nich non stop po 3 na dzień. W momencie jak wysłałem im rezygnacje to nagle cisza … 8 tydzień czekam na zwrot pieniędzy i dalej cisza … Pieniędzy brak – kontaktu brak … Na moje sprawa zakończy się w sądzie. Zobaczymy . NIE POLECAM !!

 • Uwaga na firmę Alians OZE, zwłaszcza w kontaktach za pośrednictwem PGE! Podczas podpisywania umowy firma Alians OZE (za pośrednictwem PGE) zobowiązała się do złożenia w moim imieniu wniosku o dofinansowanie „Mój Prąd”. Po instalacji i spłaceniu całości z mojej strony, wielu telefonach i pytaniach zarówno do PGE (p.Zarzycki) jak i do Alians OZE o status wniosku, jego kopię, informację kiedy i gdzie został wysłany – ostatecznie uzyskałem informację (cytuję, rozmowa została automatycznie nagrana): „Pan nie zobaczy tych pieniędzy”. Jednym słowem zostałem oszukany przez firmę Alians OZE oraz PGE. Zdecydowanie nie polecam firmy Alians OZE.

 • Omijać szerokim łukiem. Motaż instalacji nieprawidłowy – problem odkryty przypadkiem przez niezależnego elektryka. Alians stwierdził, że protokół odbioru został podpisany, więc mogą naprawić swój błąd za 1500 zł. To klient ma się znać na elektryce, żeby go nie wyrolowali? Śmiech na sali.

  Po 2 latach zaczęły pojawiać się problemy z przepięciami na sieci. Serwis Aliansu – nie istnieje. Brak odpowiedzi na maile, a podczas kontaktu telefonicznego, dopiero po 3 telefonach „odnaleźli” maila. W takim tempie może uda im się rozwiązać problem za 2 lata…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here