Enea to polska firma energetyczna z siedzibą w gminie Poznań. Enea powstała w 2003 roku i ma siedzibę w Poznaniu. Głównym celem firmy jest dostarczanie i sprzedaż energii klientom w regionie.

Infolinia Enea Poznań Kontakt Awaryjny

Świadcząc te usługi, Enea generuje przychody, obciążając klientów każdorazowym korzystaniem z ich usług. W efekcie wielu klientów zwraca się do Enea o pomoc związaną z obsługą klienta.

Enea Poznań Adresul. Górecka 1, 60-201 Poznań
Enea Poznań Telefon 61 844 35 35
Enea Poznań E-mail kontakt@enea.pl
Enea Poznań Godziny otwarcia Pon 08:00 – 17:00
Wt 08:00 – 16:00
Śr 08:00 – 16:00
Czw 08:00 – 17:00
Pt 08:00 – 16:00

Przeczytaj także: Poznań Serwis paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła

Jednak wielu klientów miało trudności z dotarciem do przedstawicieli obsługi klienta firmy ze względu na problemy z obsługą i komunikacją. Mając to na uwadze, w tym artykule omówimy, jak skontaktować się z Enea Poznań w celu uzyskania pomocy, w tym jak skontaktować się z przedstawicielem obsługi klienta i jak rozwiązać problemy z rozliczeniami.

Numer Telefonu Enea Poznań – Godziny Otwarcia

Jednym ze sposobów kontaktu z Eneą jest odwiedzenie strony internetowej spółki. Ta strona jest błędnie oznaczona jako oficjalna witryna firmy i zawiera ogólne informacje o firmie, ale nie zawiera informacji kontaktowych ani obsługi klienta. Klienci szukający pomocy w konkretnej sytuacji mogą znaleźć wszystkie istotne informacje na firmowej stronie internetowej.

Zobacz też: Pompy ciepła Poznań

Innym sposobem kontaktu z Eneą jest e-mail. Klienci mogą wysyłać e-maile na adres kontakt@enea.pl ze swoimi wątpliwościami lub pytaniami dotyczącymi obecnych lub przeszłych kont lub usług świadczonych przez firmę. Adresy e-mail znajdują się na każdej stronie firmowej witryny internetowej, co ułatwia klientom znalezienie potrzebnego adresu e-mail wtedy, gdy go potrzebują.

Warto wiedzieć: Klimatyzacje domowe Poznań

Ponadto niektóre przydatne informacje na stronie internetowej Enei mogły być rozpowszechniane za pośrednictwem ich adresu e-mail.

Enea Poznań Umów się na wizytę

Jeśli klient ma jakiekolwiek pytania dotyczące rozliczeń i opcji płatności lub potrzebuje pomocy z bieżącym kontem lub planem.

Czytaj więcej: Fotowoltaika Poznań Ranking

Kontaktując się z Eneą, klienci mogą uzyskać pomoc w kwestiach związanych z obsługą klienta, takich jak rozliczenia czy problemy z kartami kredytowymi. Oprócz pomocy klientom w kwestiach rozliczeniowych, przedstawiciele Enea Poznań służą również pomocą w innych potrzebach obsługi klienta, takich jak tworzenie nowych usług lub rozwiązywanie problemów z istniejącymi usługami.

Sprawdź również: Enea Zielona Góra Infolinia – Kontakt telefoniczny Opinie

Opinie Klientów Enea Poznań

Marcin
Latest posts by Marcin (see all)
  1. Ogólna ocena:

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here