Firma Enea polskie przedsiębiorstwo branży energetycznej mieście Zielona Góra. Enea została założona w 2003 roku i ma siedzibę w Poznaniu. Głównym celem firmy jest świadczenie i sprzedaż energii dla klientów w regionie.

Enea Zielona Góra Awarie kontakt infolinia

Świadcząc te usługi, Enea generuje przychody, obciążając klientów opłatami za każdym razem, gdy korzystają z ich usług. W rezultacie wielu klientów zwraca się do Enea o pomoc w kwestiach związanych z obsługą klienta.

Enea Zielona Góra Adresul. Prosta 15, 65-783 Zielona Góra
Enea Zielona Góra Telefon 611 111 111
Enea Zielona Góra E-mail kontakt@enea.pl
Enea Zielona Góra Godziny otwarcia Pon 08:00 – 17:00
Wt 08:00 – 16:00
Śr 08:00 – 16:00
Czw 08:00 – 17:00
Pt 08:00 – 16:00

Czytaj również: Zielona Góra ceny lokalne montażu Fotowoltaiki

Jednak wielu klientów ma trudności z skontaktowaniem się z przedstawicielami obsługi klienta firmy z powodu słabej obsługi i problemów z komunikacją. Mając to na uwadze, w niniejszym artykule omówimy, jak skontaktować się z Enea Zielona Góra w celu uzyskania pomocy, w tym jak skontaktować się z przedstawicielami obsługi klienta i jak rozwiązać problemy z rozliczeniami.

Enea numer telefonu – godziny otwarcia

Jednym ze sposobów kontaktu z Enea jest strona internetowa spółki. Strona ta, błędnie oznaczona jako oficjalna witryna firmy, zawiera ogólne informacje o firmie, ale nie zawiera informacji kontaktowych ani działu obsługi klienta. Klienci szukający pomocy w konkretnej sprawie mogą znaleźć wszystkie istotne informacje na stronie internetowej firmy.

Sprawdź również: Pompy ciepła Zielona Góra


Innym sposobem kontaktu z Enea jest poczta elektroniczna. Klienci mogą wysłać wiadomość e-mail na adres kontakt@Enea.pl ze swoimi konkretnymi obawami lub problemami dotyczącymi bieżących lub przeszłych rachunków lub usług świadczonych przez firmę. Adres e-mail istnieje na każdej stronie witryny internetowej firmy, co ułatwia klientom znalezienie potrzebnego adresu e-mail, gdy go potrzebują.

Warto wiedzieć: Fotowoltaika Zielona Góra Firmy

Ponadto niektóre pomocne wiadomości na stronie internetowej Enei mogły zostać zamieszczone za pośrednictwem ich adresu e-mail.

Enea Zielona Góra umów wizytę

Jeśli klienci mają jakiekolwiek pytania dotyczące rozliczeń i opcji płatności lub potrzebują pomocy w zakresie swojego rachunku bieżącego lub planu.

Czytaj dalej: Klimatyzacje domowe Zielona Góra


Kontaktując się z Enea, klienci mogą poprosić pomoc w kwestiach obsługi klienta, takich jak problemy z rachunkami lub kartami kredytowymi. Oprócz pomocy klientom w kwestiach rozliczeniowych, przedstawiciele Enea Zielona Góra mogą również służyć pomocą w innych potrzebach związanych z obsługą klienta, takich jak tworzenie nowych usług lub rozwiązywanie problemów z istniejącymi usługami.

Enea Zielona Góra Opinie klientów

Marcin
Latest posts by Marcin (see all)
  1. Ogólna ocena:

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here