FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Gaia Solar Opinie
Fotowoltaika Gaia Solar Opinie

Fotowoltaika Gaia Solar Opinie

Gaia Solar to szereg rozwiązań umożliwiających produkcję darmowej energii elektrycznej i stworzenie prawdziwie pasywnego domu. To najwyższej jakości instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz mechaniczne wentylacje umożliwiające odzyskanie jak największej ilości ciepłego powietrza. Jeśli marzysz o pasywnym domu, którego utrzymanie jest bardzo tanie, to Gaia Solar umożliwia osiągnięcie bardzo dobrych efektów w całkiem rozsądnej cenie.

Czym zajmuje się firma Gaia Solar?

Gaia Solar zajmuje się odnawialnymi źródłami energii (OZE), dzięki którym do minimum możemy ograniczyć nasze rachunki za prąd czy gaz. Montują profesjonalne instalacje fotowoltaiczne na wiatach, dachach i platformach naziemnych, ale w swojej ofercie posiadają też wydajne pompy ciepła, dzięki którym ogrzejemy nasz dom w trakcie nawet najmroźniejszej zimy. Gaia Solar dba, by jak najwięcej ciepła zachować w wewnątrz domu, dlatego oferują swoim klientom wydajne rekuperatory zapewniające czyste i ciepłe powietrze.

Najważniejsze informacje o Gaia Solar:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Dla kogo jest oferta Gaia Solar?

Oferta firmy Gaia Solar skierowana jest dla klientów, którym nie jest obojętna troska o środowisko naturalne. Mają również świadomość, że dzięki ich rozwiązaniom można zyskać spore oszczędności finansowe. Nie ma więc znaczenia, czy planujesz założyć panele słoneczne dla siebie, czy swojej firmy. W Gaia Solar znajdziesz rozwiązania szyte na miarę, które będą skuteczne zarówno w przypadku farm fotowoltaicznych, jak i niewielkich przydomowych instalacji wielkości 3-4 kW.

Gaia Solar realizacja:

Źródło: Strona Gaia Solar

Gaia Solar zady i zalety

Zasady obowiązujące w Gaia Solar są bardzo proste. Przedstawiasz swoje oczekiwania, a konsultant na podstawie rachunków za prąd i gaz dostosowuje odpowiednie rozwiązania. Firma gwarantuje profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

Zapewnia doświadczonych montażystów i pełne wsparcie pogwarancyjne. Jeśli chcesz mieć niezawodną instalację bazującą na markowych podzespołach, to korzystając z ich oferty, możesz to wszystko mieć w całkiem korzystnej cenie. Szybkie realizacje i duża dostępność różnego rodzaju rozwiązań sprawiają, że Gaia Solar cieszy się ogromną popularnością w całym kraju.

Gaia Solar opinie i recenzja

Gaia Solar przez lata swojej działalności zdobyła sobie wiele pozytywnych opinii wśród klientów z całego kraju. Firma nie skupia się tylko na fotowoltaice, ale także alternatywnych sposobach ogrzewania domu i wentylacji mechanicznej, dlatego korzystając z ich oferty, możemy sprawić, że nasz dom stanie się w pełni pasywny i niepodatny na rosnące ceny gazu, prądu i innych mediów.

To długoletnia gwarancja na montaż i zastosowane rozwiązania oraz szybka reakcja na wszelkie problemy z instalacją. Sam montaż przeprowadzany jest bardzo szybko, dlatego nie musimy się obawiać, że po wpłacie pieniędzy przyjdzie nam czekać długie miesiące na montażystów. Tutaj wszystko odbywa się krótkim czasie na zasadach opisanych w umowie. Jeśli chcesz postawić na jakość, wybierz Gaia Solar i ciesz się energooszczędnym domem każdego dnia.

Gaia Solar Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Gaia Solar Recenzja

Firma Gaia Solar w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Gaia Solar jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9
Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

Gaia Solar opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

  • Trzeba przyznać że Gaia Solar ma bardzo bogate portfolio i widać że przykładają się do swoich zleceń. Gaia Solar warto polecać !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here