Wśród wielu tysięcy instalatorów fotowoltaiki, które oferują obecnie swoje usługi na terenie naszego kraju, istnieje niewielu, którzy są rzeczywiście w stanie zaproponować kompleksowość obsługi zlecenia, popartą sporym doświadczeniem. Firma PVGE zajmuje się montażem naziemnych oraz dachowych instalacji fotowoltaicznych od ponad dziesięciu lat, przyczyniając się do rozwoju znaczenia OZE w polskiego energetycznej gospodarce.

Czym zajmuje się firma PVGE?

Firma o nazwie PVGE pochodząca z Tarnowa należy do Grupy PVGE, która od roku 2012 zajmuje się wdrażaniem innowacji technologicznych i produktowych w fotowoltaicznej branży, co obecnie pozwala instalatorowi być bardzo konkurencyjnym na rynku. Czym się jednak wyróżnia fotowoltaika od PVGE?

Najważniejsze informacje o PVGE:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Absolutnym standardem wśród wielu fotowoltaicznych firm w branży, jest udzielanie 25 lat gwarancji na pozyskiwanie mocy poprzez stosowane panele słoneczne w instalacjach. Taki długi okres ochrony proponują tylko podmioty doświadczone na rynku, które ręczą w stu procentach za jakość wykorzystywanych podzespołów w realizacjach. Fotowoltaika od PVGE Tarnów wyróżnia się trzydziestoletnim okresem gwarancyjnym na moc fotowoltaicznych modułów. Poza tym, firma proponuje nam także dwanaście lat ochrony technicznej.

Dla kogo jest oferta PVGE?

Sama kompleksowość oferty fotowoltaicznej nie przejawia się tylko w samym zakresie usług, jakie jest w stanie dla klienta wykonać konkretny instalator,ale także w tworzeniu propozycji dedykowanych dla danych grup odbiorców. PVGE Tarnów w swojej ofercie posiada rozwiązania, które są skierowane do użytkowników prywatnych, przedsiębiorców oraz także osób, które prowadzą gospodarstwo rolne.

PVGE wady i zalety

Jakie są zalety firmy PVGE Tarnów? Są to:

 • projekty indywidualne koncepcyjne dla każdego klienta,
 • rozbudowana sieć współpracujących banków,
 • liczne branżowe nagrody,
 • pomoc w finansowej oraz prawnej obsłudze,
 • 12 letnie gwarancja techniczna,
 • wydłużony okres gwarancji na samą moc paneli fotowoltaicznych,
 • rozbudowany system posprzedażowej opieki,
 • obsługa inwestycyjnych projektów w branży OZE.

A jakie są wady fotowoltaiki w PVGE? Na pewno jest to brak informacji o kosztach usług.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  PVGE opinie i recenzja

  Z całą pewnością PVGE Tarnów to jeden z liderów w branży pozyskiwania energii słonecznej. Liczne nagrody, jak i uznanie wśród klientów dotychczasowych zdają się to na pewno potwierdzać. Znacząca pomoc w prawnej oraz finansowej obsłudze inwestycji, wydłużona zostaje gwarancja na działanie fotowoltaicznych paneli, a także rozwiązania dedykowane dla rolnictwa, to jedynie niektóre z argumentów, które to przemawiają za rozważeniem współpracy z tą właśnie firmą.

  Poza tym, działa ona na terenie w zasadzie całego kraju, rozwijając zdecydowanie sieć Placówek Partnerskich. Na stronie internetowej instalatora zabrakło co nieco informacji na temat przebiegu procesu obsługi klienta w zakresie realizacji zlecenia oraz także samych kosztach orientacyjnych usługi.

  PVGE Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika PVGE Recenzja
  Firma PVGE w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma PVGE jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9
  Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres biuro@fotowoltaikawpolsce.com

  PVGE opinie klientów

  W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

  Latest posts by Marcin (see all)
  1. Ogólna ocena:

  3 Opinie

  1. Mariusz

   Może i szybka realizacja zamówienia ale obsługa gwarancyjna to porażka. Nikt nie odbiera telefon u a jak już to Bywają

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Drop file here