FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Grodno Opinie
Fotowoltaika Grodno opinie

Fotowoltaika Grodno Opinie

Grodno jest jedną z lepiej znanych firm w Polsce. Firma ta wyrosła z niewielkiego oraz rodzinnego biznesu. W efekcie są przedsiębiorstwem o zasięgu ogólnopolskim. Grodno zaczynało w roku 1990 poprzez swoje działanie na elektrotechnicznym rynku. Dzisiaj, funkcjonuje na kilku biznesowych obszarach, między innymi w inżynierii oświetlenia, audycie, zabezpieczeniach, klimatyzacji, a także w fotowoltaice. Czy warto podjąć współpracę z tą firmą? Sprawdźmy to.

Czym zajmuje się firma Grodno?

Firma Grodno oferuje od 2012 roku swoje usługi. W przypadku firmy Grodno, fotowoltaika się opiera na podzespołach cenionych i znanych w branży. Możemy zatem skorzystać z:

  • sprawdzonych inwerterów znanych marek,
  • paneli fotowoltaicznych.
Najważniejsze informacje o Grodno:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Dla kogo jest oferta Grodno?

Do kogo firma Grodno kieruje swoją ofertę? Przede wszystkim do firm. Wykonawca ten posiada doświadczenie (i to niemałe) w projektowaniu oraz także w montażu większych instalacji dla biznesowych klientów.

Oferta jest także kierowana dla sektora publicznego. Firma ta realizowała już fotowoltaikę dla szpitala, czy też dla szkół. Klienci prywatni także mogą skorzystać z usług tejże firmy. Inwestorzy indywidualny mają udział znaczny w rozwoju fotowoltaicznej branży. Nie bez znaczenia, dla takowego stanu rzeczy, był szereg ulg oraz dotacji zachęcających do korzystania ze źródeł odnawialnych energii, jak na przykład Mój prąd. Także i w przypadku naszej tytułowej firmy gospodarstwa domowe to jedna z liczniejszych klienckich grup.

Grodno wady i zalety

Jakie są zalety fotowoltaiki firmy Grodno? Na pewno jest to bardzo szeroki wybór urządzeń. Dzięki temu każdy klient znajdzie coś dla siebie. Następna zaleta to stawki konkurencyjne za wykonanie instalacji. Nie możemy zapomnieć o sporym doświadczeniu, które zostało zdobyte przy inwestycjach dla przeróżnych klientów.

Wśród zalet należy także wymienić: możliwość oszacowania kosztów jeszcze przed kontaktem z firmą, realizacje przeprowadzane na terenie całego kraju, polska, jak i stabilna firma.

Wśród wad fotowoltaiki Grodno nie sposób nie wymienić:

  • braku dedykowanej formy finansowania,
  • dosyć chaotycznie przedstawionej oferty.

Grodno opinie i recenzja

Pod bardzo wieloma względami, firma się nie różni od swojej konkurencji. Bowiem oferuje podobny zakres usług oraz bardzo podobne urządzenia. Fotowoltaika Grodno ma jednak kilka argumentów "za", przez które tę ofertę warto wziąć pod uwagę. Jednym z nim na pewno jest korzystna cena. Dla wielu zaletą będzie także to, że do czynienia mamy z dobrze kojarzoną, polską firmą, która działa na rynku ponad trzydzieści lat. Należy także docenić doświadczenie w realizowaniu zarówno dużych farm, jak i także niewielkich fotowoltaicznych instalacji. Jedynie wielka szkoda, że oferta ta nie została bardziej przedstawiona szczegółowo, jak i naprawdę przejrzyście. Brakuje także samych ofert finansowania, które zapewnia bardzo często konkurencja.

Na pewno warto skorzystać z oferty tej firmy. Będziemy zadowoleni.

Grodno Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Grodno Recenzja
Firma Grodno w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Grodno jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9

Wpis aktualizowany ostatnio 01.04.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected].

Grodno opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here