FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika MySol Opinie
Fotowoltaika MySol Opinie

Fotowoltaika MySol Opinie

Firma MySol od lat promuje odnawialne źródła energii. Doradza właścicielom prywatnych gospodarstw, ale również firmom, na jaki rodzaj najlepiej się zdecydować: pompę ciepła czy fotowoltaikę. Firma realizuje również prace z zakresu inwestycji w stacje ładowania pojazdów. Główną siedzibę MySol ma w Gdańsku, największą ilość projektów realizuje na terenie województwa Pomorskiego i Warmińsko-mazurskiego, jednak chętnie podejmuje się realizacji zleceń również w innych regionach Polski. 

Jaki usługi świadczy firma MySol?

MySol, dzięki bogatemu doświadczeniu, zdobytemu przez lata pracy dla znanych marek z branży energii odnawialnej, aktualnie świadczy usługi z zakresu instalacji pomp ciepła, fotowoltaiki, stacji ładowania pojazdów, a także farm i wiat fotowoltaicznych. Specjaliści pracujący w MySol skutecznie pomogą dobrać takie rozwiązanie, które będzie najlepsze dla danego klienta, oferując jednocześnie urządzenia wysokiej jakości od najlepszych producentów.

Najważniejsze informacje o MySol:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Klient w pakiecie dostaje kompleksową obsługę - od profesjonalnego doradztwa i wyceny oraz wykonaniu projektu instalacji, aż po montaż przez fachowców. Co ważne, w Polsce osoby, które decydują się na założenie fotowoltaiki, mogą skorzystać z wielu różnych dofinansowań, zarówno rządowych, jak i lokalnych.

Pracownicy firmy MySol chętnie pomogą skompletowaniu wszystkich dokumentów i spełnieniu wszystkich wymogów formalnych. W przypadku pomp ciepła pomogą zdecydować, czy lepiej zainstalować pompy powietrzne, czy gruntowe. Osoby zainteresowane usługami firmy mogą również liczyć na pomoc w wyborze optymalnego finansowania inwestycji, tak, aby było to opłacalne. MySol współpracuje z kilkoma bankami kredytującymi takie realizacje, dzięki czemu będziesz mógł porównać oferty i wybrać tę najlepszą.

MySol realizacje:

Firma na swojej stronie i social media nie udostępnia swoich przykładowych realizacji.

Kto może skorzystać z oferty MySol ?

Firma MySol oferuje swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, które chcą wprowadzić ekologiczne rozwiązania w swoim domu. Z ich oferty mogą skorzystać również przedsiębiorcy, którzy chcą zainstalować źródło energii odnawialnej w swojej firmie. Osoby, które są inwestorami i posiadają niezagospodarowaną działkę, na której mogą zainstalować panele fotowoltaiczne, również mogą skorzystać z ich usług. W każdym przypadku firma w profesjonalny sposób zajmie się zleceniem, tak, aby finalnie klient był zadowolony.

Jakie są wady i zalety MySol ?

Na pewno tych dobrych punktów jest dużo więcej. Przede wszystkim MySol to firma, która zna się na rzeczy. Podejmując z nią współpracę mamy pewność, że zostanie nam zaproponowane najlepsze z możliwych rozwiązań. Firma daje również gwarancję na elementy instalacji, która może trwać nawet przez 25 lat. Wadą może być czas oczekiwania, który spowodowany jest rosnącym zainteresowaniem na takie ekologiczne rozwiązania. 

MySol to firma, która transparentnie pokazuje swoje działania i dba o to, aby dana realizacja przebiegała jednocześnie sprawnie, ale i bezpiecznie. W firmie pracują fachowcy posiadający niezbędne uprawnienia, dzięki czemu mamy pewność, że wszystko zostanie poprawnie zamontowane. Pracownicy rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na zadane przez klienta pytania, wyjaśniając mu również specyfikę danego montażu. Jeśli myślisz o założeniu paneli fotowoltaicznych lub innych ekologicznych rozwiązań, warto skontaktować się z firmą MySol.

MySol Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika <strong>MySo</strong>l Recenzja

Firma MySol w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma MySol jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9
Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

MySol opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

  • Chce podzielić się swoją opinią na temat firmy MySol. Współpracowałem z nimi pod koniec roku 2021 i nie miałem większych problemów z nimi. Można na nich polegać.

  • Z firmą MySol nawiązałem współpracę w lipcu 2021 i nie miałem jakiś większych problemów. MySol podchodzi profesjonalnie do swojej pracy i zleceń. Cała instalacja podłączona bez problemu od A do Z.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here