Polenergia to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich spółek energetycznych. Należy do największych producentów energii odnawialnej w kraju, oferując innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, ciepła i optymalizacji zużycia energii. Na bazie przejętej firmy Edison Energia powołano dwie spółki – Polenergia Fotowoltaika i Polenergia Pompy Ciepła, które oferują przydomowe elektrownie fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła w gospodarstwach domowych i firmach. 

Czym zajmuje się firma Polenergia?

Najważniejsze informacje o Polenergia:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Głównym celem spółki jest aktywne wspieranie zmian na rynku energetycznym w Polsce. Najważniejszym zadaniem jest realizacja gospodarki niskoemisyjnej – czystych i odnawialnych źródeł energii, której celem jest doprowadzenie do osiągnięcia w 2050 roku neutralności klimatycznej w Unii Europejskiej. Polenergia oferuje klientom indywidulanym, jak i firmowym, dostęp do najnowszych technologii zeroemisyjnych i innowacyjnych systemów rozwiązań.

Co znajduje się w ofercie Polenergia?

Firma oferuje wysokiej klasy instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii, carporty, stacje ładowania samochodów elektrycznych, a także autorskie moduły fotowoltaiczne, jak  ALVA Solar Full Black 500 Wp i technologie Smart Home. Polenergia zapewnia profesjonalny montaż, dostęp do wysokiej klasy komponentów, długi okres gwarancyjny, całodobowy serwis czy pomoc w pozyskiwaniu dofinansowania. Firma wykonuje także naprawy paneli fotowoltaicznych, oferując trzy atrakcyjne pakiety usług  – standard, komfort i premium. 

Do kogo skierowana jest oferta Polenergia?

Oferta Polenergia skierowana jest do dużych, średnich i małych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Łączyć ma ich jeden cel – potrzeba zmiany sposobu korzystania z energii i świadomy udział w transformacji rynku energetycznego w Polsce. Polenergia wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów indywidualnych, jak i  biznesowych, oferuje im atrakcyjne pakiety programowe np. Polenergia 360, Zielona na Start, Zielona na dłużej z upustem czy program Ambasador. 

Polenergia – jakie są największe zalety, a jakie wady firmy?

Bez wątpienia największe zalety dotyczą bogatej i atrakcyjnej oferty jaką posiada Polenergia. Firma wykonuje inwestycje na terenie całego kraju, dysponuje wysokiej jakości materiałami i najnowszymi technologiami. Oferuje profesjonalne doradztwo, nowoczesne systemy aplikacyjne oraz 25 letnią gwarancję na wydajność instalacji. W odpowiedzi na potrzeby swoich klientów spółka uruchomiła także całodobowe wsparcie techniczne. Czy jest ono wystarczające? Nie da się ukryć, że klienci Polenergia zgłaszają istotne trudności komunikacyjne z firmą. Problemy dotyczą realizacji serwisowych, usuwania usterek czy sposobu samego montażu instalacji.  

Czy warto nawiązać współpracę z Polenergia? 

Polenergia to duża i dynamicznie rozwijająca się spółka energetyczna. Od wielu lat należy do największych producentów energii odnawialnej w kraju. Jej bogata oferta dotyczy zarówno klienta biznesowego, jak i indywidulanych gospodarstw domowych. Spółka realizuje ambitny program energetyczny i stawia sobie długofalowe zadania. Obecnie największe inwestycje firmy są realizowane we współpracy z norweskim Equinor i polegają one na budowie morskich farm wiatrowych na Bałtyku. Oferta współpracy skierowana do dużych i średnich klientów biznesowych jest bez wątpienia niezwykle atrakcyjna i warta uwagi.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Obecny kierunek działań inwestycyjnych firmy wydaje się jedynie potwierdzać tę tezę. Polenergia to firma ambitna, realizująca ogromne projekty biznesowe. Współpraca z klientem indywidualnym pozostawia jednak pewne wątpliwości i ukazuje szereg niedociągnięć. Na podstawie istniejących doświadczeń odbiorców prywatnych, realizacja zadań inwestycyjnych i forma późniejszej współpracy, wymaga dopracowania i większej uwagi ze strony spółki. Ma to ogromny wpływ na kształtowanie wizerunku i budowanie zaufania firmy wśród stale rosnącej liczby klientów indywidualnych w naszym kraju.   

  Polenergia Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika Polenergia Recenzja
  Firma Polenergia w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Polenergia jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9

  Wpis aktualizowany ostatnio 09.05.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

  Polenergia opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.