FotowoltaikawPolsce » Blog » Pompy ciepła Kaisai – czy warto kupić? Opinie Cena
Pompy ciepła Kaisai – czy warto kupić

Pompy ciepła Kaisai – czy warto kupić? Opinie Cena

Pompy ciepła są bardzo potrzebnymi urządzeniami. Pozwalają oszczędzać energię elektryczną i dają dużo ciepła. Solidne urządzenia są naprawdę wysokiej jakości. Klienci cenią to, co przydatne, dobre i najwyższej klasy. Na rynku istnieją urządzenia wielu firm, warto wybrać najlepsze i najbardziej efektywne z nich. Kasai to marka z polskimi tradycjami.

Solidność jest ważna, a firma działa od 25 lat na polskim rynku. Jej produkty nabywają osoby prywatne oraz firmy. Klima Therm, czyli firma kreująca tę markę, jest partnerem Fujitsu. Kaisai to organizacja wydarzeń i konferencji, a motto firmy brzmi ” Przejmujemy się powietrzem”.

Opinie ekspertów na temat pomp ciepła Kaisai

Firma produkuje też urządzenia służące do klimatyzowania powietrza. Oprócz tego wytwarza też pompy powietrza. Urządzenia tej marki cechują wysoka wydajność oraz efektywność, niska cena, gwarancja, certyfikat KeyMark oraz inwerterowe pompy ciepła, jakie ma w ofercie.

Czynnik R32 jest stosowany przy większości jednostek. Pompy ciepła mają dużą moc, część posiada moc 30kW. Wyjątkowa jakość to rzecz bardzo ważna, dzięki niej można korzystać z takich pomp przez wiele lat. Wadą urządzeń jest sterownik, który nie posiada odpowiedniej czytelności.

Pompy ciepła Kaisai montaż – czy warto kupić?

Pompy ciepła są obecne na rynku od 2011 roku. Solidna wydajność oraz dobra klasa energetyczna to zalety tej marki - klasa energetyczna A+++ to cecha tej marki. Łopatki wentylatora konstruowane są w innowacyjny sposób.

Przeczytaj więcej: Jak działa hybryda pompa ciepła

Urządzenia zużywają nawet 30 procent mniej energii elektrycznej, a to wszystko dzięki innowacyjnej konstrukcji łopatek wentylatora. Pompy ciepła są ciche - wynik 48 decybeli w odległości 1 metra od jednostki zewnętrznej to naprawdę dobry wynik. Warto wybrać więc ten niedrogi sprzęt. Modbus jest stosowany do komunikacji. Minimalistyczny design jest dobrym rozwiązaniem. Japońska marka słynie z tego, co naprawdę dobre. Pompy ciepła Kaisai mają łączność wifi, ale nie działa ona na wszystkich urządzeniach, co jest wadą. 

Warto wiedzieć: Ekopożyczka na fotowoltaikę i pompę ciepła

Cena, koszty oraz opłacalność inwestycji w pompę ciepła Kaisai

Wydajność pomp ciepła Kaisai znajduje się na wysokim poziomie, co jest dużym plusem z racji obecności na niższej półce tych urządzeń grzewczych. Większość jednostek posiada klasy energetyczne A+++ w temperaturze na wylocie +35°C i klimacie umiarkowanym. Opłacalność takich pomp jest ich ogromną zaletą. Serwis także działa bez zarzutu. Marka jest dobra, warto z niej korzystać i warto mieć ją w swoich zasobach. Wszelka korespondencja z producentem jest łatwa i przebiega sprawnie. 

Czytaj więcej: Jak wziąć kredyt na pompę ciepła?

Podsumowując, warto wybrać Kaisai jako pompę ciepła do co najmniej kilkunastoletniego stosowania. 

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

  • Pompy może dobre.Najwieksza tragedię to serwis,czeka 3tygodnie,marznę, Pompa niezła tylko monterzy się uczą ,nie stosują się do zaleceń Kaisai producenta. Jadą na skróty.

  • Serwis tragedia czeka się ponad miesiąc. Przyjeżdża typ który nie ma pojęcia co ma robić zamawia część na którą czekamy 6 tygodni po czym przejeżdża i dalej nie wie co ma robić. Internetu jak nie łączy tak nie łączy kasa wywalona a my coraz bardziej wku… Nie polecam KAISAI przereklamowane badziewie.

  • Kaisai i gwarancja .problem ze kaisai przedstawia się jako importer który właściwie za nic nie odpowiada. Jak firma padnie straci autoryzację ,albo nie wyda gwarancji jesteś z chińskim pomnikiem za grubą kasę. NIE Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here