FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Sunday Polska Opinie
Fotowoltaika Sunday Polska Opinie

Fotowoltaika Sunday Polska Opinie

Firma o nazwie Sunday Polska jest bardzo dynamicznie rozwijającą się spółką. Jej specjalizacją są fotowoltaiczne elektrownie, które są przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla klientów biznesowych. Z usług tej firmy skorzystały już setki bardzo zadowolonych klientów. Co powinniśmy wiedzieć o tej firmie? Poznajmy wszelkie szczegóły.

Czym zajmuje się firma Sunday Polska?

Sunday Polska jest prężnie rozwijającą się spółką, która to działa na rynku mikro instalacji z zakresu odnawialnej energetyki. Z jej usług jak do tej pory skorzystało już ponad 22 000 tysięcy klientów. Firma ta posiada w całym kraju ponad 800 montażystów. Moc łączna fotowoltaiki zainstalowanej przez tą firmę przekracza już 110 MW. W sumie, to Sunday Polska już zainstalowała 300 000 modułów fotowoltaicznych. Jej zespół jest tworzony przez specjalistów, którzy to z branżą OZE są związani po kilka, czy też po kilkanaście lat.

Najważniejsze informacje o Sunday Polska:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Firma może się pochwalić dostarczaniem bardzo nowoczesnych rozwiązań, które są dopasowane do potrzeb indywidualnych oraz biznesowych klientów, którzy sobie cenią bardzo wysoką jakość obsługi oraz samą terminowość. Kompletne systemy fotowoltaiczne, które są dostępne w ofercie Sunday Polska, składają się jedynie z urządzeń od międzynarodowych i renomowanych producentów.

Dla kogo jest oferta Sunday Polska?

Oferta, którą przygotowała firma Sunday Polska jest przeznaczona nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do klientów biznesowych. Warto pokusić się o współpracę z tą firmą. Nikt nie będzie narzekał.

Sunday Polska zady i zalety

Jakie są zalety skorzystania z usług firmy Sunday Polska? Jest to:

 • elastyczność oraz różnorodne formy finansowania,
 • wsparcie klienta podczas wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji,
 • posprzedażowa obsługa,
 • kompleksowa obsługa serwisowa,
 • wysoka jakość produktów,
 • realizacje na terenie całej Polski.

A jakie są wady? Warto wspomnieć o braku własnych ekip montażowych, jak i o braku informacji na temat wszelkich kosztów potencjalnych.

Sunday Polska opinie i recenzja

Fotowoltaika to rozwiązanie idealne dla wszystkich osób, które chcą się uniezależnić od wszelkich zmian cen za energię elektryczną, a jednocześnie zredukować swoje rozrachunki za prąd do absolutnego zera. Firma Sunday Polska ma naprawdę atrakcyjną ofertę. Jednak oferta ta różni się niewiele od tego, co oferuje konkurencja. Każda osoba zainteresowana współpracą z tą firmą może liczyć na rzetelne informacje, które dotyczą całej tej inwestycji.

Bardzo dużym plusem jest fakt, że firma ta zapewnia swoim klientom serwis na terenie całej Polski oraz posprzedażową obsługę. Sunday Polska posiada naprawdę dużo pozytywnych opinii od zadowolonych z usług klientów. Minus to na pewno sam fakt, że firma na swojej stronie nie udostępnia narzędzia, które by pozwoliło osobom zainteresowanym na oszacowanie kosztów takie jakby nie było poważnego przedsięwzięcia. Jednak nie ma to zbytnio wpływu na jakość wszelkich świadczonych usług.

Sunday Polska Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Sunday Polska Recenzja

Firma Sunday Polska w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Sunday Polska jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9
Wpis aktualizowany ostatnio 01.09.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

Sunday Polska opinie klientów

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

 • Sunday Polska nie wiem czy najlepsza w Polsce ale na pewno najbardziej medialna firma w Polsce. Mam wrażenie że są w każdym miejscu. Czy ktoś może potwierdzić jakość wykonanych usług przez Sunday Polska ?

  • Nie trzymają się ustalonego terminu montażu, krecą z ceną, kiepski kontakt z klientem. Nawet umowy nie mamy bo była podpisana elektronicznie, w mailu wygasł do niej link.

    • A już po montażu? Ja miałem mieć montaż w połowie maja, dowieziono przedwczoraj panele ( kurier ) ale zero kontaktu co dalej. A 90% kosztów już wpłacone.

     • Panie Michale,

      nasza firma zawsze dąży do świadczenia usług na najwyższym poziomie jakości, a z zadowoleniem obserwujemy pozytywne opinie naszych Klientów na temat naszych usług.

      Zapraszamy także do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych Klientów na naszym profilu Google.
      Pozdrawiamy,
      Zespół Sunday

    • Panie Jarosławie,

     chcielibyśmy wyrazić nasze ubolewanie z powodu tego, że Pana doświadczenie z naszą firmą nie było zgodne z oczekiwaniami. Jako firma zawsze dążymy do zapewnienia usług na najwyższym poziomie jakości, a z przyjemnością obserwujemy pozytywne opinie naszych Klientów na temat naszych usług. Na naszym profilu na Google znajdzie Pan po wpisaniu „Sunday Polska” w wyszukiwarkę mnóstwo opinii od zadowolonych Klientów 🙂

     Pozdrawiamy,
     Zespół Sunday

   • Panie Aleksandro,
    Bardzo nam przykro, że Pani doświadczenie z nami nie spełniło oczekiwań. Zawsze dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i z satysfakcją przeczytaliśmy, że nasi Klienci wyrażają pozytywne opinie na temat naszych usług.

    Pozdrawiamy,
    Zespół Sunday

  • We wrześniu 2021 firma SUNDAY POLSKA zamontowała mi system fotowoltaiki . Pani ,która namówiła mnie na spotkaniu na montaż obiecywała załatwienie wszelkich formalności związane zarówno z podpisaniem formalności w moim imieniu z siecią energetyczną jak i dofinansowaniem w wysokości 3000 zł.
   W prawdzie udało załatwić się przyłączenie do sieci energetycznej bez problemowo ale już z dotacją firma SUNDAY zaspała .Program skończył się w październiku i nie załapałem się na ów dofinansowanie.
   W lakonicznym mailu od firmy SUNDAY dostałem zapewnienie ,że o dofinansowanie będą w moim imieniu aplikować w następnym programie. Jak wiemy kolejny program traktował prosumentów już na niekorzystnych warunkach – 3000 przepadło wiec bezpowrotnie.
   Kolejna sprawa – na instalację dostałem za pośrednictwem firmy SUNDAY kredyt w INbanku, gdzie miałem obiecane stałe raty do spłaty pożyczki (mam to w umowie!!) . Jakież było moje zdziwienie gdy po 8 miesiącach przyszła podwyżka raty z 280 zł na 340 zł w związku ze zmianą stóp procentowych. Łatwo sobie policzyć,że do dnia dzisiejszego straciłem już pokaźną sumę.
   o wzroście rat poinformowałem SUNDAY POLSKA , dostałem odpowiedź , iż muszą to sprawdzić. Mija prawie rok a firma SUNDAY POLSKA nadal sprawdza bo zero odpowiedzi.
   Nie wiem chyba będę musiał udać sie do prawnika i przez sąd do załatwić.
   Tak się nie traktuje klientów.

   • Panie Tomaszu,

    dziękujemy za opinię. Rozumiemy, że oczekiwał Pan korzystnych rozwiązań, natomiast jeśli Pana inwestycja została zrealizowana tuż przed końcem edycji programu Mój Prąd 4.0., to wniosek mógł nie zostać złożony do programu „Mój Prąd” ze względu na zmianę regulaminu jakie wprowadził NFOŚiGW. Od dnia 06.10.2021 r. do 15.04.2022 r. trwała przerwa w naborze do programu „Mój Prąd” i nie było możliwości złożenia wniosku oraz nie było informacji na temat regulaminu programu Mój Prąd 5.0. Nowy nabór wniosków dedykowany jest dla prosumentów w nowym systemie net-billing oraz dla dotychczasowych prosumentów, którzy zmienili system rozliczania z systemu opustów na nowy system net-billing. Według nowego regulaminu V edycji programu, jedynym sposobem uzyskania dofinansowania jest rozliczanie wartości energii elektrycznej w nowym systemie net-billing, bądź przejście na ten nowy system. W aktualnym naborze do programu „Mój Prąd 5.0” wysokość dofinansowania wynosi 6 000 PLN.

    Pana Umowa kredytowa najprawdopodobniej była podpisana na zmiennym oprocentowaniu, wskazana w umowie rata, to kwota na dzień zawarcia umowy, dokładna wysokość miesięcznej raty zawarta jest w Umowie kredytowej i jest ona określona w warunkach umowy zawartej przez Pana z bankiem, Sunday Polska nie jest stroną tej umowy. W przypadku dalszych pytań prosimy o bezpośredni kontakt na adres: [email protected].

    Pozdrawiamy,
    Zespół Sunday

    • Przynajmniej moglibyście wykonać telefon do inwestora, że nie jest to możliwe z takich czy innych względów. mnie zaś totalnie olaliście i nawet skromnych przeprosin nie otrzymałem

   • Mam identyczne doświadczenia z tą firmą. Wszystko jest w miarę dobrze aż do momentu zapłaty – jak zapłacisz to radź sobie sam – taka jest filozofia tej firmy. Zdecydowanie odradzam potencjalnym klientom tę firmę.

   • U mnie podobna sytuacja – ani obiecanych dotacji ani żadnej informacji ani przeprosin. Za to Pani z księgowości z którą rozmawiałem bardzo obrażona, że mogę mieć o coś pretensje. Ponadto obsługa posprzedażowa nie istnieje wbrew zapewnieniom w tej firmie – przyjeżdżają tylko na 30 min. by skasować kilka setek za przegląd pompy. Gdzie tylko mogę ostrzegam przed tą firmą.

  • Długo pracowaliśmy nad tym, by być jedną z najlepszych firm fotowoltaicznych na rynku, tym samym dostarczać wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne na dachy naszych klientów. O jakości naszych usług może Pan poczytać bezpośrednio od naszych klientów. Dołączamy do odpowiedzi kilka z nich. Nasz profil na Google znajdzie Pan po wpisaniu „Sunday Polska” w wyszukiwarkę. Takich opinii jest tam o wiele więcej 🙂

   Pozdrawiamy
   Zespół Sunday

 • Złe wrażenie od samego początku i raczej tak pozostanie. Pan zaparkował swój pojazd centralnie na trawniku pomimo całej ulicy wolnej to chyba tak w ramach ekologii przez nich popieranej. Ocenił ,że głupot się naczytałam z internetu na temat obecnych zasad rozliczania. Przysłał podziękowania z Karolakiem na pierwszej stronie z ceną dodatkowej opłaty , mocą paneli i tyle. Żadnej kwoty za całość instalacji, żadnych odliczeń ,nic. Wiem tylko że muszę dodatkowo dopłacić około 800zł. Prosiłam o dwa warianty z pompą ciepła i bez. nie dostałam nic. Twierdził,że nie miał czasu. Czasu chyba pracować , to ja się pytam po co jezdzi i ludziom ich czas zabiera. Zero profesjonalizmu

  • Nie polecam, firma nie wywiązała się z umowy – zrezygnowali z montażu paneli, rozwiązali ze mną umowę za porozumieniem stron i nie oddali zaliczek. Mijają dwa tygodnie od rozwiązana umowy. Na pytanie kiedy zwrócą wpłacone zaliczki pan Adrian Molik z firmy Sunday odpowiada ” nie mamy środków na koncie, nie wiem kiedy nastąpi zwrot”. Jak mam to rozumieć – czy firma jest bankrutem ? Pozostaje droga sądowa. Zastanówcie się dokładnie zanim podpiszecie umowę, która nic wam nie gwarantuje.

 • Przychodzi konsultant,marzec 2021r, obiecuje gruszki na wierzbie ( żle oblicza panele), Potem go zwalniają, i zapominają o kliencie. Mieli załatwiać wszystko elektrownie ( musiałem załatwiać sam ,bo by jeszcze do dzisiaj nie było zamontowane( ale o pieniądze to się upominają) W poprzednim półroczu musiałem dopłacić elektrowni ( pisałem interweniowałem ,do dziś 27.06.2022r bez echa!!!!). Pieniądze z dotacji podobno złożyli( na początku z konsultantem , miało być 5000zł) potem się zrobiło 3000zł ,które otrzymałem w czerwcu 2022r. Tragedia z taką firmą!!.Monterzy świetni przyjechali 1 dzień i zrobione ( chyba to im się udało). Bóg w tym półroczu słoneczka nie żałuje_ ale co będzie po 30 czerwca, to nie wiem ,na pewno to co w zeszłym roku. BOŻE BROŃ PRZED TAKĄ FIRMĄ Proszę piszę o domontowanie jeszcze jednego panela, bo powinno być 7 ,jest 6 szt. a w naszym rejonie panel daje tylko 80 mocy ,( tak obliczył audyt). Ale to grochem o ścianę BOŻE CHROŃ PRZED TAKĄ FIRMĄ. Teraz nękają Cię propozycjami o pompę ciepła ,dotacjami ,których nie otrzymasz( pewnie zapomną złożyć,bo zwolnią pracownika) i jeszcze będziesz musiał sam za tym chodzić!. Jak mi nie starcza prądu bo muszę oszczędzać tak ,jak przed zamontowaniem fotowoltaiki. Jak bym nie oszczędzał to bym zapłacił więcej, niż normalnie.TRAGEDIA, BOŻE CHROŃ. Kto to czyta to OMIJAJCIE ICH Z DALEKA. jak nie chcecie dopłacać do interesu. Tylko ładnie mówią,przez telefon obiecują gruszki na wierzbie. Poemat by napisał ,to jest ostrzeżenie!!!!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA ŁADNE SŁÓWKA. Serwis też ma to w 4 literach, jak pada to się leje( całe szczęście ,że mało padają deszcze!) Nie mam siły UWAGA! UWAGA! UWAGA!

 • Totalny dramat zero zainteresowania klientem, na umowione spotkanie nikt sie nie pojawia!,po pół godz po nieodebranym telefonie Pan oddzwania zdziwiony o co chodzi,a poza tym dodaje ze na moim dachu nie da sie zainstalować paneli:) sąsiad je ma,inne firmy mi to wyceniły,no cóż,czytając komentarze twierdze że chyba cos nade mną czuwa ze jednak nie mam nic więcej do czynienia z ta firma,nie polecam!!

 • Ta firma to total porażka .Naciągacze ! od kwietnia drąże temat pompy ciepła panasonic 9kw t-cap .od momentu podpisania umowy do wpłacenia zaliczki była .po wpłaceniu zabraklo panasoniców..Nie odbierają telefonów a jak ktoś odbierze to nie wie o co chodzi i tak już przez 4 miesiące .Podpisują umowy na panasonica a pózniej wciskają jakiegoś chinczyka . Koszmar .

 • Polecam Sunday Polska.
  Doradca Piotr Żuławski wszystko zalatwil doskonale.
  Instalacja działa idealnie, instalatorzy wykonali sprawnie i fachowo a co najwazniejsze solidnie.
  Wymiana licznika zostala wykonana w ekspresowym temnie nie cale 10 dni od zainstalowania fotowoltaiki.
  Równiez jestem mile zaskoczony po miesiacu uzytkowania iloscia wyprdokowanego pradu.
  Raz jeszcze kazdemu z polecam usługi Sunday Polska oraz Pana Piotra.

 • Ta firma to jakieś dno dna.
  -Przedstawicielka niekompetentna zamówiła panele fotowoltaiczne, które nie mieściły się na dachu
  i musiałam czekać ponad 3 tygodnie na inne, a przechowywać musiałam je w garażu, i przez ten okres nie mogłam parkować w garażu
  -W dniu montażu paneli / na który straciłam dzień urlopu/ okazało się, że nie da się zamontować paneli, bo nie dojechały bloczki obciążające z hurtowni, i montażyści pojechali do domu
  -Ponad to zamontowano popsute urządzenie do do pomiaru mocy foltowoltaiki / w połowie lipca 2022r. odbył się montaż /, i do tej pory, mimo pierwszej interwencji kilka dni po montażu, nie zostało nic zrobione.
  W międzyczasie zaproponowano mi inne urządzenie zastępcze, ale monter na widok tego urządzenia tylko się roześmiał i powiedział, że się to niczego nie nadaje.
  Do tej pory, mimo dziesiątek telefonów do serwisu – na infolinii odbiera telefon za każdym razem inna osoba i udaje zdziwioną, rozmowa kończy się na tym, że wszystko będzie przekazane dalej, ale kiedy będzie załatwione, nie jest w stanie nikt powiedzieć, a osoba odpowiedzialna za montaż – pod numerem tel. 725 438 128 – nie znam nazwiska, skutecznie unika odbierania telefonu.
  Przedstawicielka nie raczy odebrać telefonu wcale.
  Tak więc, przestrzegam wszystkich, w razie jakiejkolwiek reklamacji dotyczącej montażu fotowoltaiki w firmie sunday Polska, klienci zostaną sami z problemami, ta firma ma gdzieś klienta, po pełnej wpłacie za usługę.

 • Sunday Polska. Jeśli chcesz żeby montowali twoje panele całe lato tak jak nasze to polecam:
  Początkiem lipca podpisałem umowę. Instalacja zaczęła się w sierpniu i trwa do dzisiaj (23 września). Najpierw dostawa, potem jeden podwykonawca montował panele – ten był sprawny jeden dzień i gotowe, potem czekanie, drugi podwykonawca- elektryk przyjechał podpiąć do sieci. Napotkał problem o którym mówiłem przedstawicielowi, trzy tygodnie nikt nic nie robi. Interweniuję.
  Pojawia się kolejny podwykonawca podpina w jeden dzień, ale okazuje się że nowy falownik/inwerter nie działa. W międzyczasie Tauron podpina nowy licznik a Sunday Polska nic. Kolejna interwencja i co? I telefon, że inwerter będzie ale za kolejny tydzień, a potem jeszcze będę czekał na jego instalację.
  Całe lato „w plecy”, najlepsze słońce i największa produkcja stracona. Nie polecam. Lepsza mała firma ale ogarniająca od A do Z. Unikajcie.

 • Polecam firme Sunday Polska.
  2 lata temu zdecydowalem sie na montaz paneli fotowoltaicznych i moj wybor padl na ta firme.
  Wycena i montaz przebiegly bardzo sprawnie i profesjonalnie. Do dnia dzisiejszego nie mam zadnych problemow z instalacja.

 • Nie polecam firmy Sunday Polska !!!!! Pieniądze które miałem dostać 3000 zł znikły mój tzw. pełnomocnik z Sunday Polska wpisał inne konto na które zostały przelane moje pieniądze. Jest to firma beznadziejna jak można wpisać w dokumenty inne konto zamiast wpisać konto klienta. Bardzo żałuje że dałem się nabrać!!!!!

 • Szanowni Państwo,

  Zdecydowanie nie polecam usług tej firmy. Moja historia zaczęła się w lipcu od podpisania Umowy na instalację 9,81 kWp. Pomimo zapewnień, deklaracji kolejnych terminów, firma nie przebrnęła przez zagadnienie doboru gruntowej konstrukcji wsporczej do warunków klimatycznych. Pierwsza z konstrukcji została zmontowana pomimo braku stosownych dokumentów potwierdzających odpowiednie parametry konstrukcji i sprzeciwu Inwestora, na wyłączne ryzyko Wykonawcy. Po monitach, w końcu została usunięta. W jej miejsce została dostarczona i zainstalowana (ponownie pomimo sprzeciwu, na wyłączne ryzyko Wykonawcy) nowa – niestety niezgodna z wcześniej dostarczonymi (niekompletnymi dokumentami), a do tego przerobiona przez monterów (nieuprawniona ingerencja i uszkodzenie powłok antykorozyjnych). Poprosiłem o stosowne oświadczenie producenta konstrukcji, że opisywane modyfikacje nie wpływają na parametry konstrukcji oraz gwarancję oraz dostarczenie kompletnych dokumentów zgodnie przepisami prawa. Sunday Polska zadecydowało, że jednak konstrukcję ponownie wymieni. Ponownie przystąpili do demontażu/montażu (nadmienię bez prawidłowych dokumentów potwierdzających parametry konstrukcji). W trakcie czynności stwierdzili jednak, że producent przeprowadzi audyt i wystawi stosowane wymagane dokumenty dla konstrukcji nr 2.
  Efekt, aby nie rozpisywać się w przedmiocie ponad 100 mailowej korespondencji:
  1. Audytor/Producent nie przyjechał pomimo upływu deklarowanych terminów
  2. Na terenie inwestora zalegają zdemontowane i niewykorzystywane konstrukcje
  3. Wzniesiona przez Sunday instalacja stanowi poważne zagrożenie dla ludzi i mienia, w przypadku awarii Ubezpieczanie Klienta jest bezużyteczne.
  4. Przedstawiciele firmy nie odpowiadają na korespondencję mailową, a lista adresatów jest szeroka. Nie są także zainteresowani proponowanym spotkaniem, lub telekonferencją celem, rozwiązania problemu oraz ewentualnego sporu.
  5. Ostatnia wiadomość od Sunday (ponad 2 tygodnie temu), to informacja zawierająca ponownie deklaracje w zakresie terminów podjęcia kolejnych czynności (niedochowane ) oraz propozycję uregulowania przez Klienta kolejnej transzy płatności, celem podjęcia kroków zmierzających do uruchomia instalacji.

  Dla chętnych i zainteresowanych rozpiszę się szerzej w wątku samej konstrukcji jak i innych dotyczących uszkodzenia elementów podczas transportu i ich wymiany, kwestiach elektrycznych, jakościowych – materiał jest obfity.

  Wszystkim Państwu radzę sprawdzić, co macie zamontowane na dachach i w ogrodach. Radzę także omijać firmę Sunday szerokim łukiem tym z Państwa, którzy nie czują się na siłach, lub nie posiadają odpowiedniej wiedzy technicznej i prawnej aby weryfikować kaskaderskie pomysły jej przedstawicieli i montażystów.

  Szanowna Firmo Sunday Polska … może w końcu ktoś kompetentny i umocowany z Państwa Strony raczy przedstawić jakieś rozsądne propozycje oraz podjąć dialog z Inwestorem , który notorycznie jest przez Państwa lekceważony, którego zaufanie dla Państwa profesjonalizmu i uczciwości zostało delikatnie to określając nadszarpnięte. W przeciwnym razie jedynym wyjściem pozostanie konflikt i spór, którego wynik i koszty są nie do oszacowania dla żadnej ze Stron.

 • UWAGA NA FIRME SUNDAY POLSKA
  Czytam tu opinie o w/w firmie i chciałbym również ostrzec przed kontaktem z tą firmą .
  Moja znajomość rozpoczęła się w czerwcu 2022 podpisaniem umowy i w ciągu 14 dni miała się rozpocząć realizacja instalacji oczywiście po szybkiej wpłacie zaliczki 1/3 sumy należnej wziąłem urlop i czekam miną lipiec podczas którego monitowałem kilka krotnie co z moją instalacją . Na początku sierpnia o 23.30 dostarczono towar na drugi dzień zjawiła się ekipa ok coś się działo , montaż przebiegł sprawnie z tym że okazało się że nie ma modemu wifi i będzie dostarczony niebawem ,następnie podłączono tak mi do instalacji że zgineła mi nagle jedna faza znowu dzwonienie nikt nie odbiera poprosiłem mojego elektryka o sprawdzenie instalacji okazało się że źle podłączona po wielu próbach i zgłoszeniach pojawił sie jakiś gość który musiał skorzystać z szkicu mojego elektryka bo nie wiedział o co chodzi . poprawił koniec sierpnia montaż licznika po trzech tygodniach dzwonienia zjawia się gość włączyć inst6alację , moduł wifi dalej nie dostarczony . Dziś mamy 16.11.2022 i nadal modułu nie ma zadałem pytanie w jaki sposób firma ma zamiar serwisować i monitorować instalacje co jest zawarte w umowie , odpowiedziano mi że sam mam obserwować działanie i w razie niepokojących z postrzeżeń kontaktować się z działem serwisu
  Śmiech na sali co za profesjonalne podejście . Nie wiem czy to całe ustrojstwio działa poprawnie nikt tego nie sprawdzał . Czekam dalej na wifi na szczęście nie zapłaciłem wszystkiego wstrzymałem płatność do czasu dostarczenia brakującej części a i tak nikt nie kwapi się by zakończyć i skasować resztę . Proponowano założenie podlicznika do manualnego odczytu co nie jest rozwiązaniem ponieważ nie można zdalnie monitorować instalacji i wrazie czego działanie serwisowe.
  Taka to kolejna historia o tej firmie lepiej omijać z daleka.

 • Wszystko szło sprawnie ale do pewnego momentu. Montaż fotowoltaiki w terminie. Pompa ciepła też w przyzwoitym terminie. Jeśli zaś chodzi o następne czynności firmy to dno totalne. Po 7 miesiącach dalej moja pompa ciepła nie ma połączenia z internetem. Obiecywano mi też 13,5 tys. zł zwrotu z „czystego powietrza” – nic z tego, bo podobno zużywałem wcześniej za dużo gazu. Firma w moim imieniu miała złożyć wniosek o dotację do fofowoltaiki z „Mojego Prądu” – nie złożyli, a kiedy zadzwoniłem do nich, to w odpowiedzi poinformowali mnie, że przecież wysłali SMS – a, którego nie otrzymałem, że przyjmowanie wniosków zostało wstrzymane. A ja głupi jeszcze dwóm osobom po pierwszych doświadczeniach poleciłem tę firmę. Firma tragedia.

 • Uważajcie na tą firmę! Chłop gada głupoty o nowym systemie rozliczeń , że będziecie na nim zarabiać. Źle się wypowiada o konkurenci bo nie ma innych argumentów.

 • Totalna kompromitacja .Umawiają się po czym nie przyjeżdżają .Na 4min przed spotkaniem dzwonią ze samochód w serwisie a w sms wiadomość ze z przyczyn zdrowotnych nie mogą przyjechać .No to jak już się kłamie to należało by się przynajmniej zdecydować na jedną wersję.Tym bardziej ,że serwisy o tej porze zamknięte .Jeśli ta firma jest tak sprytna w zakładaniu i obsłudze fotowoltaiki jak w kłamaniu to ja z góry podziękuję i sprawdzać nawet nie chcę.Totalna kompromitacja , żenada i brak poszanowania klienta oraz jego czasu .Czas zdać sobie sprawę , ze co nie którzy na takie spotkanie albo przeorganizowują wcześniej zaplanowany dzień lub biorą urlop . OCZYWIŚCIE NIE POLECAM FIRMY. Należało by się też zastanowić przed podjęciem współpracy z tą firmą w jaki sposób kupuje lub jakie profity oferuje klientom za dodanie opini pozytywnych .Ponieważ zastanawiające jest to ,że wszystkie opinie pozytywne w Google są przekazywane przez ów klientów ze zdjęciami (jak jedna) .Co niestety świadczyć może o nielegalnych praktykach konsumenckich.
  Dla właściciela:Proszę nie silić się na odpowiedź jak bardzo wam przykro za zaistniałą sytuację .Bo jeśli uczycie tak nie fortunnie kłamać i handlowców i kierowników regionalnych to raczej o poczuciu winy nie ma tu mowy.

 • Po podpisaniu umowy z firmą Sunday i zapłaceniu pieniędzy nie mogłem się doprosić zamontowania paneli.
  Po zamontowaniu jest usterka od 3 tygodniu nie możną się doprosić pomocy technicznej jak najdalej od tej firmy !!!

 • Montaż, termin realizacji ok. Problem pojawił się po około roku użytkowania, gdy instalacja zaczęła produkować o około 50% mnie prądu, problem z przyjazdem serwisu-instalatora, ta firma to jakieś nieporozumienie. Po telefonie oczywiście trzeba czekać na kontakt ze strony Sunday, jak się okazało – 3 dni robocze, a teraz do 14 czekania na ustalenie terminu wizyty serwisu – NIE POLECAM, a nawet odradzam

 • Mogę tylko potwierdzić negatywne opinie które tu widzę. Moja historia: koniec marca 2023 podpisanie umowy i obiecanie, że za dwa tygodnie panele będą postawione na gruncie.
  Dziś mamy koniec maja i nadal nic nie mam.
  Po wpłaceniu zaliczki, o fakturę potwierdzającą otrzymanie przez nich moich pieniędzy musiałem się prosić.
  Pytania do handlowca o dostawę sprzętu były zbywane, że on nie wie i że powinny być „w następnym tygodniu”. Nawet Kierownik regionu nigdy nic nie wie i wiecznie na spotkaniach.
  Kiedy w końcu ktoś zadzwonił, że panele już dla mnie są przygotowane, to zapytali, czemu zaliczki (drugiej) jeszcze nie wpłaciłem. Zapytałem, na jakiej podstawie, skoro nie otrzymałem faktury proformy. Dostałem odpowiedź, że faktura była na pewno wysłana. Sam musiałem oczywiście zadzwonić do ich księgowości i poprosić o fakturę, która miała oczywiście date wystawienia z dnia kiedy do tej księgowości dzwoniłem.
  Pieniądze wpłaciłem. Pani która do mnie dzwoniła z informacją, że panele są, powiedziała że widzi, że pieniądze wpłynęły i panele będą wysłane „dziś” albo zostały wysłane „wczoraj”. Minął weekend i nadal paneli u mnie nie ma. Na pytanie do handlowca czy coś wie, jak zwykle nie wie, ale sprawdzi. Minął cały dzień i nadal nie oddzwonił. Kierownik regionu nic nie wie. A kobieta nie odbiera telefonu.

  NIE POLECAM.
  Główny problem to brak kontaktu i informowania klienta o tym na czym się stoi. Jaki jest etap zamówienia.
  Ciągłe kłamstwa i ściemy. Firma powinna zbankrutować.

 • Jadwiga jestem bardzo zawiedziona postawa przedstawiciela bo jeszcze nie zdarzyliśmy wyrazić zgodę na założenie fotowoltaiczne a Pan już podał nam do podpisu umowy na fotowoltaiczne która była wypisana elektronicznie nie mieliśmy w ręku umowy żeby podpisać i przeczyczytac powiedział tylko ze jak nie potwierdzimy do końca tygodnia to będzie nieważna a w późniejszej rozmowie telefonicznej tzn pań zadzwonił w dniu 13 os podpisania umowy z krzykiem że nie zrezygnowaliśmy z umowy i musimy ponieść karę finansowa jestesmy starszym małżeństwem i poprostu pan wpuścił na w maliny proszę nie podpisywać umowy póki państwo nie jesteście pewni swojej decyzji

 • Żostałam oszukana przez firmę już na etapie podpisania umowy. Doradca wyceniał instalcję z falownikiem trzyfazowym . Skalkulowana cena była za wyska, wiec zapropopnował, ze udzieli mi specjalnego rabatu i jak się poźniej okazało to nie był żaden rabat tylko wymienił mi inwerter z trzyfazowego na jednofazowy. Nie czytałam umowy po podpisaniu i to był mój błąd, Jakby tego było mało, przed montażem zaoferowano mi inne panele, W umowie miałam panele Trina Solar 425W, a zaoferowano mi TW Solar400W twierdząc,z e są to panele lepsze i droższe. Po zakończonym montażu, dowiedziałam się .że falownik jest inny i jak zaczełam analizować pozostałe elementy okazało się,ze zaoferowane panele nie są ani droższe, ani lepsze. Myślę, ze mój przypadek nie jest odosobniony i może ktoś został podobnie oszukany. Jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji to proszę o kontakt. razem będzie nam łatwiej coś z tym zrobić mój email: [email protected]

  • U nas było podobnie. Przy podpisaniu umowy zapewniał nas przedstawiciel że magazyn energii będziemy mogli sobie zamontować w każdej chwili i będzie to koszt do 10 tys. zł. Rok od czasu montażu fotowoltaiki zgłosiłem chęć zamontowania baterii i okazuje się że mój falownik do tego się nie nadaje. Mogę kupić nowy z bateriami za 60 tys. zł. Normalni oszuści i naciągacze. Jacek.

 • Dodam jeszcze , ze dzwoniąc do firmy Sunday Polska mam wrażenie,ze dodzwaniam się do PACANOWA, ludzie pracujący na infolinii w dziale technicznym, wewnętrzny nr 5 mają żadnej wiedzy technicznej , a na to aby oddzwonił ktoś z taką wiedza też nie można liczyć. Po pisemnym zgłoszeniu reklamacji otrzymałam odpowiedź na tak żenującym poziomie, że szkoda gadać, nie odnoszą się do wszystkich kwestii i odsyłają mnie do czytania branżowych stron w internecie. Ponadto pomimo moich pisemnych próśb nie przesyłają mi kart katalogowych. Wiec zastanawiam się czy nie zamontowali mi przypadkiem czegoś co takich kart nie ma

 • Serdecznie polecam wszystkim współpracę z Panem Piotrem Żuławskim z firmy Sunday Polska.
  Jestem bardzo zadowolony z mojej instalacji która działa bez zarzutu już 3 lata.
  Poleca zadowolony klient z Terespola Kukiełki na Roztoczu, powiat biłgorajski.

 • Polecam wszystkim Pana Piotra Żuławskiego z firmy Sunday Polska.
  Fachowiec w każdym calu.
  Poleca zadowolony klient z Bondyrza na Roztoczu, gmina Adamów, powiat zamojski.

 • Radzę unikać Sunday Polska szerokim łukiem. Jak już tu wiele osób pisało po zaksięgowaniu pieniędzy firma diametralnie zmienia nastawienie do klienta. Wiecznie coś nie działa, nie można się doprosić serwisu. Np. urządzenie do monitorowania mikrofalowników przestało działać po roku, po około roku od zgłoszenia wymienili na zwykły licznik prądu, który po miesiącu już nie działa. Wszystko robią po najmniejszej linii oporu, totalne lekceważenie klienta. Masakra!

 • W 2023r. firma SUNDAY zamontowała u mnie fotowoltaikę o mocy 3,8 kW za kwotę ponad 30 tys. zł. Pan z firmy Sunday podczas rozmowy przy podpisywaniu umowy zapewniał nas że baterie będzie można dołożyć w ciągu roku w każdej chwili i będzie to koszt około 10 tys. zł. W 2024 r. zdecydowałem się na montaż baterii. Usłuszałem że koszt będzie wynosił 60 tys. zł. bo trzeba wymienić mój falownik do którego nie można podłączyć baterii. Normalne oszustwo klienta. Trzeba by być imbecylem żeby zgodzić się na takie koszty które nigdy się nie zwrócą. NIE POLECAM firmy SUNDAY bo są bardzo, bardzo, drodzy i wprowadzają klientów w błąd. Za te pieniądze na rynku są dostępne fotowoltaiki już z magazynem energii a nie takie dziadostwo jakie mam.

 • Zalecam zdecydowanie unikanie umów na fotowoltaikę z SUNDAY. Klient jest ważny przed podpisaniem umowy. Próbuję się skontaktować (po realizcji) z doradcą, z którym podpisałem umowę (telefon, sms) zero reakcji. Dzwoniłem na jedyny nr podany w internecie na stronie Firmy i otrzymałem informację, że to niewłaściwy tak jak bym dodzwonił się na prywatny nr. Nie otrzymałem informacji jaki nr jest właściwy. Włśnie mija 2,5 miesiąca kiedy zapłaciłem całość należności i nie dostałem faktury. Kontakt z firmą jest niemożliwy. Ludzie unikajcie tak niesolidnej firmy jak Sunday.

 • Od kilku miesięcy nie działa nam aplikacja,nie jesteśmy w stanie zweryfikować jaką mamy produkcję prądu a ile zużywamy.
  Rachunek za prąd przyszedł ogromny w porównaniu do poprzednich miesięcy,a z firmą nie da się skontaktować w żaden sposób! Śmieszne jest to kontaktowanie się przez wiadomości a na maila nikt od tygodnia nie odpowiada!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here