Firma o nazwie Sunday Polska jest bardzo dynamicznie rozwijającą się spółką. Jej specjalizacją są fotowoltaiczne elektrownie, które są przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla klientów biznesowych. Z usług tej firmy skorzystały już setki bardzo zadowolonych klientów. Co powinniśmy wiedzieć o tej firmie? Poznajmy wszelkie szczegóły.

Czym zajmuje się firma Sunday Polska?

Sunday Polska jest prężnie rozwijającą się spółką, która to działa na rynku mikro instalacji z zakresu odnawialnej energetyki. Z jej usług jak do tej pory skorzystało już ponad 22 000 tysięcy klientów. Firma ta posiada w całym kraju ponad 800 montażystów. Moc łączna fotowoltaiki zainstalowanej przez tą firmę przekracza już 110 MW. W sumie, to Sunday Polska już zainstalowała 300 000 modułów fotowoltaicznych. Jej zespół jest tworzony przez specjalistów, którzy to z branżą OZE są związani po kilka, czy też po kilkanaście lat.

Najważniejsze informacje o Sunday Polska:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Firma może się pochwalić dostarczaniem bardzo nowoczesnych rozwiązań, które są dopasowane do potrzeb indywidualnych oraz biznesowych klientów, którzy sobie cenią bardzo wysoką jakość obsługi oraz samą terminowość. Kompletne systemy fotowoltaiczne, które są dostępne w ofercie Sunday Polska, składają się jedynie z urządzeń od międzynarodowych i renomowanych producentów.

Dla kogo jest oferta Sunday Polska?

Oferta, którą przygotowała firma Sunday Polska jest przeznaczona nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do klientów biznesowych. Warto pokusić się o współpracę z tą firmą. Nikt nie będzie narzekał.

Sunday Polska zady i zalety

Jakie są zalety skorzystania z usług firmy Sunday Polska? Jest to:

 • elastyczność oraz różnorodne formy finansowania,
 • wsparcie klienta podczas wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji,
 • posprzedażowa obsługa,
 • kompleksowa obsługa serwisowa,
 • wysoka jakość produktów,
 • realizacje na terenie całej Polski.

A jakie są wady? Warto wspomnieć o braku własnych ekip montażowych, jak i o braku informacji na temat wszelkich kosztów potencjalnych.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Sunday Polska opinie i recenzja

  Fotowoltaika to rozwiązanie idealne dla wszystkich osób, które chcą się uniezależnić od wszelkich zmian cen za energię elektryczną, a jednocześnie zredukować swoje rozrachunki za prąd do absolutnego zera. Firma Sunday Polska ma naprawdę atrakcyjną ofertę. Jednak oferta ta różni się niewiele od tego, co oferuje konkurencja. Każda osoba zainteresowana współpracą z tą firmą może liczyć na rzetelne informacje, które dotyczą całej tej inwestycji.

  Bardzo dużym plusem jest fakt, że firma ta zapewnia swoim klientom serwis na terenie całej Polski oraz posprzedażową obsługę. Sunday Polska posiada naprawdę dużo pozytywnych opinii od zadowolonych z usług klientów. Minus to na pewno sam fakt, że firma na swojej stronie nie udostępnia narzędzia, które by pozwoliło osobom zainteresowanym na oszacowanie kosztów takie jakby nie było poważnego przedsięwzięcia. Jednak nie ma to zbytnio wpływu na jakość wszelkich świadczonych usług.

  Sunday Polska Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika Sunday Polska Recenzja
  Firma Sunday Polska w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Sunday Polska jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9
  Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

  Sunday Polska opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  3 Opinie

  1. Niedowiarek

   Sunday Polska nie wiem czy najlepsza w Polsce ale na pewno najbardziej medialna firma w Polsce. Mam wrażenie że są w każdym miejscu. Czy ktoś może potwierdzić jakość wykonanych usług przez Sunday Polska ?

  2. anna

   Złe wrażenie od samego początku i raczej tak pozostanie. Pan zaparkował swój pojazd centralnie na trawniku pomimo całej ulicy wolnej to chyba tak w ramach ekologii przez nich popieranej. Ocenił ,że głupot się naczytałam z internetu na temat obecnych zasad rozliczania. Przysłał podziękowania z Karolakiem na pierwszej stronie z ceną dodatkowej opłaty , mocą paneli i tyle. Żadnej kwoty za całość instalacji, żadnych odliczeń ,nic. Wiem tylko że muszę dodatkowo dopłacić około 800zł. Prosiłam o dwa warianty z pompą ciepła i bez. nie dostałam nic. Twierdził,że nie miał czasu. Czasu chyba pracować , to ja się pytam po co jezdzi i ludziom ich czas zabiera. Zero profesjonalizmu

  3. Andrzej

   Przychodzi konsultant,marzec 2021r, obiecuje gruszki na wierzbie ( żle oblicza panele), Potem go zwalniają, i zapominają o kliencie. Mieli załatwiać wszystko elektrownie ( musiałem załatwiać sam ,bo by jeszcze do dzisiaj nie było zamontowane( ale o pieniądze to się upominają) W poprzednim półroczu musiałem dopłacić elektrowni ( pisałem interweniowałem ,do dziś 27.06.2022r bez echa!!!!). Pieniądze z dotacji podobno złożyli( na początku z konsultantem , miało być 5000zł) potem się zrobiło 3000zł ,które otrzymałem w czerwcu 2022r. Tragedia z taką firmą!!.Monterzy świetni przyjechali 1 dzień i zrobione ( chyba to im się udało). Bóg w tym półroczu słoneczka nie żałuje_ ale co będzie po 30 czerwca, to nie wiem ,na pewno to co w zeszłym roku. BOŻE BROŃ PRZED TAKĄ FIRMĄ Proszę piszę o domontowanie jeszcze jednego panela, bo powinno być 7 ,jest 6 szt. a w naszym rejonie panel daje tylko 80 mocy ,( tak obliczył audyt). Ale to grochem o ścianę BOŻE CHROŃ PRZED TAKĄ FIRMĄ. Teraz nękają Cię propozycjami o pompę ciepła ,dotacjami ,których nie otrzymasz( pewnie zapomną złożyć,bo zwolnią pracownika) i jeszcze będziesz musiał sam za tym chodzić!. Jak mi nie starcza prądu bo muszę oszczędzać tak ,jak przed zamontowaniem fotowoltaiki. Jak bym nie oszczędzał to bym zapłacił więcej, niż normalnie.TRAGEDIA, BOŻE CHROŃ. Kto to czyta to OMIJAJCIE ICH Z DALEKA. jak nie chcecie dopłacać do interesu. Tylko ładnie mówią,przez telefon obiecują gruszki na wierzbie. Poemat by napisał ,to jest ostrzeżenie!!!!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA ŁADNE SŁÓWKA. Serwis też ma to w 4 literach, jak pada to się leje( całe szczęście ,że mało padają deszcze!) Nie mam siły UWAGA! UWAGA! UWAGA!

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.