FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Neptun Energy Opinie
Fotowoltaika Neptun Energy Opinie

Fotowoltaika Neptun Energy Opinie

Neptun Energy to firma posiadająca w sprzedaż panele fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Fotowoltaika umożliwia produkcje energii elektrycznej pobieranej z promieni słonecznych. Ta metoda jest całkowicie bezpieczna dla środowiska, ponieważ produkcja energii pochodzi ze słońca, czyli naturalnego źródła. Warto zastanowić się nad montażem paneli ze względu na obecnie bardzo duże podwyżki energii elektrycznej. 

Czym zajmuje się firma Neptun Energy?

Przedsiębiorstwo Neptun Energy zajmuję się wyceną oraz montażem paneli fotowoltaicznych. Głównym celem  firmy jest zadowolenie konsumenta. Proces współpracy rozpoczyna się wizytą przedstawiciela i zaprezentowaniu odpowiedniej ilości sprzętu pod indywidualne gospodarstwo domowe. Następnie dochodzi do audytu i podpisania umowy pomiędzy Neptun Energy, a klientem. Po uzgodnieniu szczegółów transakcji dochodzi do montażu paneli fotowoltaicznych. Następnie eksperci wymieniają licznik 2 kierunkowy i składają  wniosek na „Mój prąd”.

Najważniejsze informacje o Neptun Energy:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Dla kogo jest oferta Neptun Energy?

Firma Neptun Energy skierowana jest do różnorodnych klientów. Z usługi zakładania paneli fotowoltaicznych mogą skorzystać rolnicy, firmy oraz pojedyncze gospodarstwa domowe. Neptun Energy dostosowuje się do wszystkich, ponieważ zapewnia rodzinom energie elektryczną ze słońca przez cały rok. Natomiast rolnikom daje możliwość produkcji dużej ilości energii elektrycznej w naturalny i ekologiczny sposób. Firmy skorzystają przede wszystkim z powodu zmniejszenia kosztów za energię elektryczną. 

Neptun Energy wady i zalety.

 • Przedsiębiorstwo Neptun Energy posiada zarówno zalety jak i wady. Warto przybliżyć stanowisko tej firmy. Wśród zalet fotowoltaiki od firmy Neptun Energy możemy wymienić:
 • darmową wycenę,
 • obniżenie rachunków za prąd,
 • niezależność energetyczna,
 • bezproblemowy montaż fotowoltaiki,
 • wsparcie ze strony firmy oraz opieka serwisowa,
 • pomoc w zdobyciu dofinansowań na tą inwestycję,
 • profesjonalne podejście do klienta,
 • dobre finansowanie,
 • wysoka jakość i świetne komponenty,
 • profesjonalizm- wykonanie dużej ilości instalacji,
 • gwarancja na produkty firmy Neptun Energy,
 • dostosowanie się pod różnych klientów. 
 • Zalety przedsiębiorstwa można wymieniać bez końca, wystarczy przeczytać opinie od klientów. Trudno jednogłośnie wypisać wady firmy Neptun Energy, ponieważ dotychczasowi klienci zadowoleni są z usług paneli fotowoltaicznych. 

Neptun Energy opinie i recenzja

Na stronie głównej firmy możemy przeczytać opinie klientów. Neptun Energy nie kryje żadnych recenzji na temat swojej pracy. Klienci zadowoleni są z montażu instalacji, kontaktu z kadrą pracowniczą oraz za cenę adekwatną do jakości materiału. Nie udało mi się znaleźć niepochlebnych komentarzu na temat przedsiębiorstwa Neptun Energy. Można, więc wywnioskować, że firma jest godna polecenia.  Osoby zastanawiające się nad montażem fotowoltaiki powinny skontaktować się i umówić na spotkanie z przedstawicielem handlowym. Wtedy przyszły klient może dowiedzieć się wszystkiego pod kontem swoich potrzeb. 

Neptun Energy Recenzja Eksperta

10Wynik eksperta
Fotowoltaika Neptun Energy Recenzja

Firma Neptun Energy w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Neptun Energy jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
8
Szybkość realizacji
8
Obsługa klienta
10
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
8
Oferta
9

Wpis aktualizowany ostatnio 22.09.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

Neptun Energy opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here