FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Aura Energia Opinie
Fotowoltaika Aura Energia Opinie

Fotowoltaika Aura Energia Opinie

Aura Energia to znany na rynku partner w branży fotowoltaicznej działający aktywnie ze swoimi klientami już od wielu lat. Przedsiębiorstwo zajmują się szeroko pojętą branża energetyczną zarówno w zakresie fotowoltaiki jak i stacji do ładowania pojazdów.

Przedsiębiorstwo prowadzi usługi w zakresie sprzedaży i montażu paneli fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i firm. Aura Energia to również wsparcie w szeroko pojętym finansowaniu inwestycji w zakresie fotowoltaiki i stacji ładujących dzięki podpisanym umowom z takimi bankami jak Alior Bank. Aura Energia aktywnie rozwija swoje kontakty na ternie Gniezna ale również okolicznych województw 

Czym zajmuje się Aura Energia? 

Aura Energia specjalizuje się w szeroko pojętej branży energii odnawialnej realizując duże projekty dla klientów indywidualnych jak i firm. Montaż i sprzedaż paneli fotowoltaicznych stanowi główny przedmiot działalności firmy ale nie ogranicza się jedynie do niego.

Najważniejsze informacje o Aura Energia:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Oprócz paneli fotowoltaicznych firma udziela porad w ramach sprzedaży i montażu stacji szybkiego ładowania samochodów elektrycznych, które w dzisiejszych czasach stają się coraz bardziej istotne dla przeciętnego kierowcy. Dużym zainteresowaniem stacji szybkiego ładowania zainteresowane są w dużej części firmy posiadające swoje biura na ternie całej Polski. 

Do kogo jest skierowana oferta?

Przedsiębiorstwo nie wyklucza żadnego klienta dlatego też przygotowana oferta dostępna na stronie internetowej dotyczy zarówno podmiotów indywidualnych jak i firm z każdej branży. Naturalnie oferta jest jest na tyle szeroka że dotrze do każdego odbiorcy a fachowość świadczonych usług pozostawi bardzo dobre wrażenie i zachęci do powrotu. Nie tylko firm ale również gospodarstwa rolne, coraz częściej nastawione na ekologie i odzyskiwanie jak największych ilości energii elektrycznej. Firma cieszy się dużym zainteresowaniem również dzięki nastawieniu na różne technologie takie jak stacje szybkiego ładowania samochodów elektrycznych. 

Aura Energia wady i zalety. 

Firma cechuje się na pewno wysokim profesjonalizmem i jakością świadczonych usług niestety nie posiada w swojej ofercie najnowszych rozwiązań technologicznych co niestety stawia ją w kiepskiej pozycji do swoich konkurentów. Obecnie przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą i montażem paneli fotowoltaicznych jednak w swojej ofercie nie posiada takich rozwiązań jak stacje magazynujące energię elektryczną przy domu. Taka stacja jest na ten moment jeszcze nowinką, jednak w dłuższej perspektywie będzie stosowana aby uniezależnić się od ewentualnych przerw w dostawach prądu. 

Opinie i recenzja

Przedsiębiorstwo Aura Energia prezentuje się na tle swoich konkurentów bardzo dobrze stawiając wygodę klienta na pierwszym miejscu. Na plusy przedsiębiorstwa składa się kompleksowość świadczonych usług, pośrednictwo w zakresie finansowania a także nastawianie na różnego rodzaju klienta.

Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, firmy i gospodarstwa rolne. Do wad można zaliczyć mi.n. obecnie wąski zakres działalności ograniczony do jednego rejonu Polski, jednak w perspektywie kilku lat sytuacja może dynamicznie ulec zmianie. 

Aura Energia Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Aura Energia Recenzja

Firma Aura Energia w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Aura Energia jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9
Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

Aura Energia opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

  • Firma Aura Energia dzwoni do mnie bardzo często i co chwile mam lepsze warunki współpracy. Myślę że warto z nimi współpracować i się targować 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here