Columbus Energy jest firmą, która od wielu lat specjalizuje się w odnawialnych źródłach energii. Montują panele słoneczne, pompy ciepła i magazyny energii, a wszystko po to, by klient mógł za darmo produkować prąd na własne potrzeby i zasilać nim wszystkie urządzenia elektryczne podpięte do sieci. Columbus Energy to ogromne doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy, którzy służą poradą i zapewniają profesjonalny montaż w najkrótszym możliwym terminie.

Czym zajmuje się firma Columbus Energy?

Columbus Energy jest firmą, która specjalizuje się w montażu instalacji fotowoltaicznych. Obsługują zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W ich ofercie znaleźć można instalacje niewielkiej mocy przeznaczone dla odbiorców indywidualnych jak również rozwiązania stosowane na farmach fotowoltaicznych.

Najważniejsze informacje o Columbus Energy:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Columbus Energy to także profesjonalny montaż magazynów energii, które szczególną popularnością cieszą się po zmianach dotyczących rozliczania nadwyżek wyprodukowanej energii elektrycznej. Dzięki nim jesteśmy w stanie magazynować prąd i wykorzystać go w okresie mniejszego nasłonecznienia i w nocy.

W ofercie znaleźć można także popularne w ostatnim czasie pompy ciepła. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie do minimum ograniczyć koszt ogrzewania domu w sezonie zimowym.

Dla kogo skierowana jest oferta Columbus Energy?

Oferta firmy Columbus Energy skierowana jest do wszystkich osób, które mają dość stale rosnących cen mediów takich jak prąd, gaz czy węgiel. Jeśli Twoim celem jest uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców, postaw na odnawialne źródła energii, bo są one prawdziwą przyszłością energetyki. Dzięki Columbus Energy można zredukować koszt eksploatacji domu i firmy w bardzo krótkim czasie inwestując stosunkowo niewielkie pieniądze.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Columbus Energy wady i zalety

  Columbus Energy to przede wszystkim ogromne doświadczenie, które sprawia, że prace prowadzone są szybko i bez większych problemów. To przyjazna klientowi obsługa klienta i pewność, że montaż odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami. Oczywiście praca na bardzo dobrych komponentach i zatrudnianie najlepszych fachowców kosztuje, dlatego oferta Columbus Energy nie jest z pewnością najtańsza na rynku, ale wybierając ich usługi, każdy klient ma pewność, że odnawiane źródła energii będą działać dokładnie tak, jak tego od nich oczekujemy.

  Columbus Energy opinie i recenzja

  Przeglądając opinie i recenzje o firmie Columbus Energy wyraźnie widać, że są oni chwaleni za właściwe podejście do klienta i bardzo szybki montaż. Podpisanie umowy bardzo często skutkuje pojawieniem się ekipy monterów już po kilku dniach, co jest swego rodzaju ewenementem, który odróżnia Columbus Energy od wielu lokalnych wykonawców niebędących w stanie dotrzymać umówionych terminów. Warto zaznaczyć, że Columbus Energy zapewnia wsparcie pogwarancyjne, które obejmuje każdy element zamontowanej instalacji. To gwarancja długotrwałego i bezproblemowego działania wszystkich podzespołów, co przyczynia się do szybkiego zwrotu całej inwestycji.

  Columbus Energy Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika Columbus Energy Recenzja
  Firma Columbus Energy w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Columbus Energy jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9
  Wpis aktualizowany ostatnio 01.04.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres biuro@fotowoltaikawpolsce.com

  Columbus Energy opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  1 Opinie

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.